Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Já, Makavelina

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Kdybyste našli na chodníku plnou peněženku úplně cizího člověka, co uděláte?

Hlasování není časově omezeno.
Nedotčenou jí odevzám na policii:
12% 12% [ 5 ]
» Vyberu prachy a zbytek odevzdám na policii:
24% 24% [ 10 ]
Vyberu prachy a zbytek zahodím:
56% 56% [ 23 ]
Vyberu doklady a prachy zahodím:
7% 7% [ 3 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK

Já, Makavelina

Zasláno: út 8. květen 2007 21:32
Ehm.... tak jsem dostala nabídku ukončit topic v ženské sekci a založit si topic tady ve členech, po čemž jsem samozřejmě skočila všema deseti, neboť být členem VSN je pro mě jakož to pro osobu pohlaví, které sem nesmí, nevýslovná čest. Mr. Green
Tudíž bych sem napsala něco o sobě abyste mě poznali a udělali si trochu obrázek kdože to je vlastně ta Makavelína co nám tady pořád votravuje.

Tož!
Před dvaadvaceti lety, dne 18. březence leta páně 1985 se měl narodit v Jablonecké porodnici určitě hezkej chlapeček, ale pámbů si to na poslední chvíli rozmyslel takže místo toho vylezla na svět vošklivá holčička Nina. Díky tatínkovi že si tohle jméno prosadil, protože maminka ze mě chtěla udělat Barborku. Poměrně klidné dětství bylo zborceno v mých 12-ti letech rozvodem mých rodičů, (s čímž nejsem ještě dodneška úplně srovnaná, takže se občas mohu zdát lehce psychicky labilní v otázkách rodiny a manželství). Na 5 roků základky a 4 roky gymplu navázala Střední odborná škola Obalové techniky ve Štětí - obor grafický design. Studium úspěšně zakončeno maturitou, několik nepovedených zaměstnání (narazila jsem celkem na 4 zaměstnavatele, kteří byli bez pardonu kokoti), až jsem konečně zakotvila v reklamní agentuře firmy SATO TANVALD, kde pracuji jako grafička. V létě 2005 jsem pojala za muže svého současného muže a konečně se zbavila psychického bloku a strachu z manželství. Brali jsme se z lásky, takže se logické, že se občas štěknem, ale vcelku jsem spokojená Mr. Green (taky jsem jako člověk s velice nízkým sebevědomím byla ráda, že jsem potkala někoho, kdo je ochoten se se mnou oženit bez nátlaku) Mr. Green

Co mám ráda: scifi knížky, čokoládu, počítač, adventury, filmy u kterých se musí přemýšlet, Ewana McGregora, hodně dobrý jídlo, tetování, sex a hlavně ROCK!!! Very Happy Hraju trochu na kytaru ( to trochu na kytaru znamená zahrát pár akordů u táboráku) a ráda a prej i pěkně zpívám, ale hrozně moc moc moc se stydím před lidma, takže není moc možnost to patřičně ocenit.

Co nemám ráda, ba co dokonce nesnáším: rozmazlený spratky, mokrej sníh, drogy, alkohol ve větším množství než malém, přesčasy, hysterický a udrbaný ženský (takže 99% žen) Mr. Green , lidi co se na sebe snaží upozornit aby vypadali zajímaví i když nemají proč a čím, muziku která nemá melodii, rytmus, vlastní nápad nebo hudební nástroje, slizský chlapy.

Jinak jsem úplně normální, rockerka s citlivou duší, romantička která klidně přespí bez spacáku pod širákem, který nevadí zasrat se od oleje, ale která se taky občas ráda oblíkne a zajde někam na véču do restauračního zařízení a klidně zaplatí útratu Mr. Green holka která ač je spokojená se svým životem takovým jaký je, tak ví že prostě měla bejt kluk Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 21:37
Nina Mr. Green znas skupinu vypsana fixa??? Mr. Green jinak k tvej otazce kterou uplne nechapu proc jsi sem zaradila bych rekl jen to ze lidi sou svine a ja bohuzel jak se znam sem taky v tomhle pripade svine...vyberu penize a pak "mozna" odevzdam policii ale spis bych ji dal treba do blizkiho kramu nez na cajtarnu...BTW:Barbora taky neni spatny jmeno Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 21:46
Ja jej pišem len Nina,to si si ešte nevšimol ? Cool
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 21:48
to MAO: znám tu písničku od Vypsaný Fixy, můj muž si jí pořád pouštěl když jsme se poznali Mr. Green Mr. Green Mr. Green
tu otázku jsem sem dala jen tak protože mě zajímá kolik lidí tady bude hrát jak je morální, já jsem sice vysoce morální, ale taky věčně švorc, takže bych udělala totéž co ty Embarassed Mr. Green

to ginzo: nojo, ale my jsme starý braši Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 21:50
Podle toho, kolik by v ní bylo. Razz Ale asi bych si stejně nic nevzal.. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 22:24
Tak jsem tady z toho čtení měl smíšené pocity: Hezky jsem se pobavil, jak má Macek hezký sloh a vtipné žblepty, ale zároveň jsem zjistil, že mě vlastně nesnáší... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 22:41
citace:
Lidi co se na sebe snaží upozornit aby vypadali zajímaví i když nemají proč a čím
nebo
citace:
slizský chlapy
?
Mr. Green
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK

Re: Já, Makavelina

Zasláno: út 8. květen 2007 22:48
No to záleží na vás, já se hodnotil na ty "rozmazlený spratky", ale potěšil jsi mě, že mě tak nevidí ten, co mě nejvíce kritizuje... Applause Dance Dance Dance
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 22:49
Tak spratka a mokrej sníh beru u tebe jako samozřejmost Slinták
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 22:53
he he zajímavé, že na ten mokrej sníh jsem myslel jako první, ale řekl jsem si, že bych asi byl nepochopen, ale koukám, že jsem se mýlil! Applause Applause Applause Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 40




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna