Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak a čím vyděláváte?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK

Jak a čím vyděláváte?

Zasláno: po 6. únor 2006 12:39
U nas starsich je to vetsinou jasny-chodime do prace Rolling Eyes ale celkem by mne zajimalo jak prichazite k penezum vy mladsi/studenti..asi to jsou brigady,ale jake? Berete prvni co je,nebo si vybirate co by vas bavilo? Celkem by me i zajimalo kolik tak za to mate (to pro porovnani s nami "pracujicimi) , ale chapu, ze to treba nebude chtit kazdy z vas priznat...je to na vas.
Proste bych byl rad, kdyby se tento topic stal vymenou zkusenosti a pripadnym "tipnikem" Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

SMIKEE (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 111
Bydliště: PRAHA
10 000,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 14:12
Mno tak já občas něco málo dostanu od rodičů.Ale taky jsem dělal jednu prácičku na počítači pro jednu firmu.Pak jsem ještě trošku dělal u filmu Mr. Green

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 14:36
Hmm.Ani sa neda povedat ze by som moc zarabal.Predavam vyhodne telefony a nejake prislusenstvo ku PC co si vyrobim a tak.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 15:31
Ja jako dealer nebudu rikat eho ale muzu jen rict ze to nese slusny prachy mozna, nekdy kdyz je stesti tak i vic nez ty co makaj Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 16:11
Jako dealer čho? Žeby mar....., či ko...? Whistle Whistle
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 16:17
Já jsem teď začal vydělávat. Dělám na zakázku weby. Mám za sebou ZUŠku (3000,-), momentálně makám na jedné obci (6000, ale dělim se s kamošem) a pak se uvidi, držte palce Razz
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 16:18
2 SMIKEE...praci na PC pro firmu...hmm..a kde jsi k tomu prisel?A ten film-chodis pravidelne delat kompars?

2 Diego...vyhodne prodavat tlf?Jakym zpusobem?Vykupujes Siemensy,tunis je a posilas dal?

2 MAOrh...neni dealer jako dealer Wink jak jsi k tomu prisel?Inzerat,dohodil znamej....?

2 Szkepek...to mas jako pri skole,nebo uz jsi ze skoly venku a tohle je cosi jako HPP?
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***
Příspěvek upravil 2× jardas, naposledy po 6. únor 2006 16:21.

Mr.Putter (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 259
Bydliště: Liberec
10 000,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 16:19
2 Mao: Jestli jo tak už tě nechci. LaughingLaughingLaughing

SMIKEE (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 111
Bydliště: PRAHA
10 000,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 16:47
2 jardas:Tu práci mi sehnala máma.A kompars ne,spíš epizodní roli Shame on You Mr. Green

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 18:29
jardas napsal:
2 SMIKEE...praci na PC pro firmu...hmm..a kde jsi k tomu prisel?A ten film-chodis pravidelne delat kompars?

2 Diego...vyhodne prodavat tlf?Jakym zpusobem?Vykupujes Siemensy,tunis je a posilas dal?

2 MAOrh...neni dealer jako dealer Wink jak jsi k tomu prisel?Inzerat,dohodil znamej....?

2 Szkepek...to mas jako pri skole,nebo uz jsi ze skoly venku a tohle je cosi jako HPP?
Nene.Kazim ich a potom davam na reklamacku a potom rpedavam ako nove.So sagemom to bohuzial (spociatku sa zdalo) nevyslo Sad.Oblieval som ho a sam sa zacal "nabijat".Ale ta asistentka zbadala oxidaciu Sad.Tak mi telefon vratila aj so zrusenou zarukou.Ten listocek co dala na zarucak som odtrhol a ihned isiel do zalozne.Tam si majitelka vsimla pri preberani tovaru ze ma ulomenu nozicku (najprv som ju totiz spiekol zapalovacom a potom odlomil Very Happy) a tak som musel ist kupit novy kryt.Telefon mal pol roka a bol znacne dofajceny.Novy ma stal 1500 aj s kartou cize ma stal 1200SK.V tej zalozni mi za telefon chcela dat 1500 ale musel som kupit kryt za 350SK.Keby som ho nespiekol mam 300SK v kapse Wink.Takto si predstavujem vyhodne predavanie telefonov.S tymto mojim telefonom Siemensom.Po prve sa chystam ho dat do poriadku (Ma odpadnuty joystick, odpadnute sklicko infraku, je cely doskriabany a domrdany cize treba novy kryt.Ale novy kryt mi nepomoze v poskrabanej pevnej casti a zdeformovanej umeline kde sa otvara kryt tak to budem musiet nejak zaretusovat.Kupil som ho za 690 (na pausal) a o rok sa chystam novy telefon ktory mi pride po troch reklamaciach dat za 1,5k kamosovi.

EDIT : // Dodatok : Otec prebehol systemovy konektor zubnou kefkou a problem bol vyrieseny.To su nam dnes za servisy Neutral
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 18




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna