Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak ji přivést zpět

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2005 20:59
Tomáš Pikálek napsal:
Zaregistrovanej su, ale nechce se mě přihlašovat. Very Happy

Jelikož to hlásí chybu. I když PHP rozumím, nechce se mě studovat, kde ste zase udělali chybu. Very Happy

Tomáš Pikálek (0)
Anonymní




0,- VK

Chyba při přihlašování

Zasláno: ne 13. listopad 2005 21:05
První stránka
Warning: message_die(./language/lang_czech/lang_main.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/includes/functions.php on line 562

Warning: message_die(): Failed opening './language/lang_czech/lang_main.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/includes/functions.php on line 562

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: template in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/includes/functions.php on line 572


Pak se to přesměruje na toto:
Warning: main(shead.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/login.php on line 146

Warning: main(): Failed opening 'shead.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/login.php on line 146

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/includes/functions.php on line 231

Nešlo by s tím něco udělat?! Question

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK

Re: Chyba při přihlašování

Zasláno: ne 13. listopad 2005 21:10
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:28.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2005 21:10
Anonymous napsal:

Takže mám třeba týden zvolnit? A pak to zkusit znovu? Crying or Very sad


ja bych to tak asi udelal-ne ji davat najevo,ze na ni peces,jen proste povolit,at ma prostor...a chtelo by to,aby na Tobe nevidela,ze se trapis-tezko se to vysvetluje...takovej postoj jako"Mam Te rad,chci Te,ale kdyz to nevyjde,tak se svet ani ja nepos..."
treba se ji to rozlezi v hlave a prijde sama...
Jenze to je tezky-jestli tyden,nebo den,ci mesic...to musis vycitit sam Anxious
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2005 21:11
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:28.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2005 21:17
2 Szkepek...ale vlastne i Tomas

to neni genialita,ale proste zivotni zkusenosti kluciii.Prosel jsem si tim vsim stejne jako Vy Confused
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Tomáš Pikálek (0)
Anonymní




0,- VK

Re: Chyba při přihlašování

Zasláno: ne 13. listopad 2005 21:48
Szkepek napsal:

Registruj se, to je osvedceny. Je fakt, ze v tomhle webu je par bugu, ale me se neukazalo zatim nic, co by ovlivnilo chod stranek Rolling Eyes

Stránky sou fpoho, chyby se časem vychytaj.
Já jsem registrovanej, už před týdnem jsem se přihlašoval. Ale pak jsem si smazal cookie a když jsem sem přišel, tak jsem nebyl přihlášenej. Tak jsem zadal jméno a heslo a kliknul na přihlásit. A byla tam ta chyba.

Asi teda týden nebo dýl zvolním. Stejně, jestli je opravdu konec, budu si na to muset zvyknout... Crying or Very sad

Tomáš Pikálek (0)
Anonymní




0,- VK

Re: Chyba při přihlašování

Zasláno: ne 13. listopad 2005 21:53
Ale když teda podle "ničeho" vycítím, že už to stačí, co potom? Crying or Very sad
Díky za rady, s někým kdo mě zná bych se neodvažoval radit, ale tady mě nikdo nezná (teda aspoň ne tak jako kámoši z okolí).
Když to nevinde, budu si muset zvyknout. Vydržel jsem to 3 dny, snad to nebudu muset vydržet do konce života... (je to děsněj pocit, to jsem ještě nezažil) Crying or Very sad

Tomáš Pikálek (0)
Anonymní




0,- VK

Re: Jak ji přivést zpět

Zasláno: ne 13. listopad 2005 22:09
Ještě jedna sms, která mě od ní dneska došla (vůbec to nechápu Question ): "Ty ses na palici (bez urazky)! Me to proste trha city, kdyz vim, ze me mas (asi?) rad a ja to nemuzu vyresit. Ja se na to nemuzu divat. Jak se mam potom bavit s jinejma klukama? Ja te nechci poslat zase to haje! Mas sakra nejaky emoce?".
Kdo do chápe? Question Já teda ne... Crying or Very sad Ptal jsem se jí proč to jako nemůže vyřešit, ale už neodpověděla (asi před 6 hodinama, už neodpoví, to poznám). Crying or Very sad

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2005 22:20
tomáš: no hele j bych řek že neví jak ti říct že tě nechce Crying or Very sad
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 5 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna