Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak ji přivést zpět

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 17. listopad 2005 10:15
To je fakt, pro priste : pouzivej NOVELL nebo Mandrake Mr. Green .

A jeste neco. ema smysl se nasirat na jejiho novyho. Je to jenom zenska, naivni husa... A ten chlapec chce to samy jako my vsichni, takze to ber takhle, pokusy o "vendettu" nemaji smysl Shame on You
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Tomáš Pikálek (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 17. listopad 2005 11:31
NOVELL?!?!?! d'oh! To je ten nejhorší linux co znám Exclamation Já mám UBUNTU (založenej na Debianovi - super věc, jenom na 1 cd - málo základních balíčků - všechno musím stahovat). A Mandrake mě taky moc nezaujal.
Na toho jejího novýho nejsu naštvanej, ale doufám že mu brzo udělá to stejný jako mě... Very Happy

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 17. listopad 2005 14:07
No, jak myslis, o linuxech se muzem hadat v jinym threadu Slinták
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 27. listopad 2005 23:18
No vidíte, já zažil to samé. Holka, sice ne tak hezká, ale na pohled rozumná a příjemná. Tak jsem se pustil do práce Smile . Pořád takový náznaky z její strany, že by to mohlo jít, pak že to půjde, pak že to jít nemůže. Pak zas že jo. No, a potom se při jednom srazu v hospě, NA KTERÉM JSEM NEBYL, se do mě pěkně pustila, jen co je pravda, jakej jsem d***l atd. dala jim(btw. byli tam mimo jiné i kluci z mý třídy) přečíst smsky co jsem jí napsal. No prostě HNUS!

Tak co si o tom člověk(chlap) ma myslet? Brick Wall

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 28. listopad 2005 07:12
Noo to já zažil taky něco podobnýho. Jedna holka se ke mě začala jaksi mít na výletě. Přilezla za mnou na pokoj normálně do postele jenom si sednout a pokecat, pak jsme tam šli v noci v parku a to se mě zase chytila za ruku...No a pak to s ní nevyšlo vůbec. Přes prázdniny na moje SMS neodpovídala skoro vůbec a nakonec napsala sbohem Applause Brick Wall
A nejlepší na tom bylo to, že mi v tom vztahu drželi palce a fandili i kámoši Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 28. listopad 2005 14:10
Ty jsi holt nas velkej smolar Jeniku Embarassed
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 28. listopad 2005 16:33
jenda.69 napsal:
Noo to já zažil taky něco podobnýho. Jedna holka se ke mě začala jaksi mít na výletě. Přilezla za mnou na pokoj normálně do postele jenom si sednout a pokecat, pak jsme tam šli v noci v parku a to se mě zase chytila za ruku...No a pak to s ní nevyšlo vůbec. Přes prázdniny na moje SMS neodpovídala skoro vůbec a nakonec napsala sbohem Applause Brick Wall
A nejlepší na tom bylo to, že mi v tom vztahu drželi palce a fandili i kámoši Smile

I mě se stalo něco podobnýho. S jednou holkou ze třídy nám to celkem klapalo, říkal sem si, že by to mohlo vyjít. Tak sem ji jednou pozval na druhej den na večerní bruslení. Když tam přišla, tak mi řekla, že se nemam snažit, že jí je to líto, ale že z toho nic nebude. A pak oblíbená věta, "Ale ráda bych, aby sme zůstali kámoši, jo?" Neutral To bylo asi před rokem nebo dvěma, dneska už mě skoro nepozdraví Brick Wall Čím dál tim líp Rolling Eyes
What's up?

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 28. listopad 2005 16:56
citace:
"Ale ráda bych, aby sme zůstali kámoši, jo?"


"miluju" tuhle vetu Evil or Very Mad ty zensky si snad ani neuvedomujou,ze na ne v ty situaci koukame uplne jinyma ocima a v dusi mame bolest a zmatek...chteji po nas nemozne Confused a my se tak maximalne muzeme jen snazit delat,ze v ni kamosku vidime.Treba se to casem srovna a kamosi budeme opravdu,ale "pri prebirani kopacek"to fakt nejde Not Talking
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 28. listopad 2005 17:10
jardas napsal:
citace:
"Ale ráda bych, aby sme zůstali kámoši, jo?"

"miluju" tuhle vetu Evil or Very Mad ty zensky si snad ani neuvedomujou,ze na ne v ty situaci koukame uplne jinyma ocima a v dusi mame bolest a zmatek...chteji po nas nemozne Confused a my se tak maximalne muzeme jen snazit delat,ze v ni kamosku vidime.Treba se to casem srovna a kamosi budeme opravdu,ale "pri prebirani kopacek"to fakt nejde Not Talking


Přesně tak, nejlepší je, když ti holka řekne, že jsi nejlepší kamarád, jakého má, že jsi super kluk a nechce tě ztratit jako kamaráda a proto raději nechce nic víc... Hand Crying or Very sad to má pak člověk chuť se raději s nikým nekamarádit, prostě potkat holku a raději hned na ni vybalit, že ji chceš, ještě dřív, než tě stačí poznat... Rolling Eyes d'oh! Evil or Very Mad
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 28. listopad 2005 18:07
Jj, tuhle krásnou větu že chce být kamarádka mi napsala po tom, co jsem jí vyznal lásku d'oh! A je fakt, že když jsem jí viděl naposled tak se na mě ani nepodívala... Nepsal jsem tu o tom náhodou už? Think
Ricky: tak to sedí... ale to ti pak zase řekne, že se vůbec neznáte... Brick Wall
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 7 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna