Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak ji sbalit?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Frodo (0)
Anonymní




0,- VK

Jak ji sbalit?

Zasláno: po 12. září 2005 22:22
Řekněme že se mi líbí jedna holka co chodí do stejné školy a co kdyz znám ve ktere třídě to je...
Ted mám dilema jak a kde ji oslovit.
Myslím že je hoodně blbé přijit k ni do třídy a někam ji pozvat...
O přestávce ji stěží potkám...

Jak na to?

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 10:24
Nejlip se bali ve dvou, nejprv si zjisti jak a kde se casto sama zdrzuje popripade jake jsou jeji konicky. Pak mas uz napul vyhrano. V den D, kdy se rozhodne jestli ji sbalis nebo nesbalis ji nekde musis zatihnout o samote, aby ti pokus nikdo nepokazil a tys nebyl moc nervozni. Pak k ni zkus nenapadne pristoupit, musis pomalu aby se nepolekala. Nesmis mluvit moc krecovite, zkratka bejt prirozenej. Z toho duvodu se casto doporucuje se navonet, hezky obliknout a takovy ty picoviny... Muzes si na kuraz dat par panaku, ale opatrne. No a az navazes rozhovor, jsi uz skoro u cile. Musis se k ni priblizit co nejvic jak to jde, ale zase ne tolik aby is nemyslela ze si uchyl .Pak zarves UŽ!, chytnes ji poradne aby nemohla utyct a tvuj kamos vybehne z ukrytu s takovou tou mikrotenovou balici folii v roli a zacnete omotavat, je jen na tobe jestli zacnete odzdola nebo odshora, kazdopadne se doporucuje nechat par otvoru na dychani. Pak ji hodis do kufru, kamosovi das nejakou tu korunku za pomoc a mas sbaleno.
One world, one soul.

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 11:35
Mr. Green Jj koscikuv navod je bezchybny, takhle by to slo....
2Frodo: Dokonalej navod asi nedostanes no a do te tridy bych ja osobne nesel. Je to ruzny a tvoje vyhoda je v tom, ze ji na te skole budes potkavat. No tak je potreba vymyslet nejakou tu nahodicku, kdy bude prilezitost navazat prvni kontakt. Wink
Hlavne nezapomen, musis se porad usmivat.... Mr. Green

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 12:46
No ty krávo koscik Shocked Jdu balit Mr. Green Applause

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 20:25
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:46.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 17:39
Nepreberalo sa to už Think
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Frodo (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 18:50
koscik: hehe jo to by slo Dance


btw už jsem s ní mluvil... oni v te třidě prodavali rysovaci prkna a ja s ni sel ke skrinkam pro to prkno a představil jsem a ona taky...se a trošku kecali než jsme vyšli schody....

uvažoval jsem o tom tel.čislu.. ikdyz rad bych j zastihl samotnou ale to je impossible

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 18:52
Frodo napsal:
koscik: hehe jo to by slo Dance


btw už jsem s ní mluvil... oni v te třidě prodavali rysovaci prkna a ja s ni sel ke skrinkam pro to prkno a představil jsem a ona taky...se a trošku kecali než jsme vyšli schody....

uvažoval jsem o tom tel.čislu.. ikdyz rad bych j zastihl samotnou ale to je impossible


Neboj ta situace dojde. Mr. Green Musis jen vyckat
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 20:09
Frodo napsal:
koscik: hehe jo to by slo Dance


btw už jsem s ní mluvil... oni v te třidě prodavali rysovaci prkna a ja s ni sel ke skrinkam pro to prkno a představil jsem a ona taky...se a trošku kecali než jsme vyšli schody....

uvažoval jsem o tom tel.čislu.. ikdyz rad bych j zastihl samotnou ale to je impossible



Hlavne nezapomen, motat a motat...
One world, one soul.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 14. září 2005 20:40
Frodo napsal:
koscik: hehe jo to by slo Dance


btw už jsem s ní mluvil... oni v te třidě prodavali rysovaci prkna a ja s ni sel ke skrinkam pro to prkno a představil jsem a ona taky...se a trošku kecali než jsme vyšli schody....

uvažoval jsem o tom tel.čislu.. ikdyz rad bych j zastihl samotnou ale to je impossible

Seš borec Mr. Green S ní navážeš kontakt a hned číslo jo? Bys jí mohl vyplašit, oťukej si ji ... Smile Já vždycky ftipkuju... Něco že bych jí napsal nebo zavolal nebo tak .. ale vlastně nemám její číslo .. a takový hovadinky, je to sice divný, ale funguje to Smile

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna