Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

jak jí sbalit

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Fatal1ty (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2

10 000,- VK

jak jí sbalit

Zasláno: út 14. březen 2006 13:55
zdar kluci, mohli byste mi poradit jak tu moji vysněnou sbalit.....já sem ještě nikdy s žádnou nic neměl, takže sem i ořesto že mi je téměř 16let úplnej začátečník......kámošů se ptát nebudu, jelikož ty si myslej že už sem někoho měl a ještě by se mi vysmáli.....až vám řeknu že tej mej je 13, tak si řeknete že sem asi nějakej úchalák, ale fakt nejsem....číslo na ni mám, na chatu s ní taky pokecém, ale jakmile se potkáme ve škole, tak bych ji hrozně rád něco řekl, pokecal s ní, ale prostě to nedokážu a rychle mizim......P.S. já sem totiž mrtěěěě stidlivej...já vím že podobných témat je tady hodně, ale pomůžete mi někdo???

alkaba (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155

10 375,- VK
Zasláno: út 14. březen 2006 14:51
Hmm ona 13 a ty 16....to by sis udělal asi pěkný trapas hošku... Laughing

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 14. březen 2006 14:53
To není zas tak divný... u nás holky obvykle mívaj 16 letý kluky
btw, mám podobnej problém: nějakej dobrej archivátor do linuxu(hlavně rychlej:)
HOne strikes again
aw yeah;)

Fatal1ty (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2

10 000,- VK
Zasláno: út 14. březen 2006 15:09
alkaba napsal:
Hmm ona 13 a ty 16....to by sis udělal asi pěkný trapas hošku... Laughing

ani moc velkej ne, nejsem jedinej z mojí třidy, kterej po ní jede...

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 14. březen 2006 16:08
Nevím proč tady zakládáš nový téma, když hned pod tebou je úplně to stejný. Rolling Eyes Brick Wall http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?t=785
Jestli to tak půjde dál, bude tady z toho BRAVO love poradna.

Jestli jí je 13 a tobě 16, zapomněl bych na ni. Jednak je holka ve 13 letech děcko a druhak si s ní neužiješ. A jestli jo, mohl bys jít sedět Mr. Green
Najdi si nějakou tobě odpovídajícího věku, budeš si s ní líp rozumnět a nemusíš se ničeho obávat.

Mr.Putter (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 259
Bydliště: Liberec
10 000,- VK
Zasláno: út 14. březen 2006 16:15
Jestli se bojíš s ní mluvit naživo tak to je velkej problém. Buď budeš muset prostě nabrat odvahu a jít do toho nebo máš prostě smůlu.
A že je holka ve třinácti děcko, s tim nemůžu plně souhlasit. Některý třináctky sou na tom jak fyzicky tak psychicky líp než některý patnáctky. Ale sou to vyjímky, to je pravda.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 14. březen 2006 16:22
souhlasim s putterem, ale ja bych do toho nesel, pac mi je 19 a chladek by se mi asi moc nelibil, ja su spis na starsi 22-... ale ne zase moc, pac vyschliny nemam rad Not Talking

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 14. březen 2006 16:27
2 Lion-uzit si s holkou-chlape,to neni jen o sexu Wink

Hele Ty stydline a co ji treba pozvat do kina?To bys preci zvladl napsat i na tom chatu-minimalne z jeji reakce pochopis jak se na "Tebe"tvari-kdyz prijme je to dobry,kdyz odmitne...
jo a 13 let-no to je sice individualni,ale v zakladu bych rekl,ze to uz uplny dite neni Smile
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Mr.Putter (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 259
Bydliště: Liberec
10 000,- VK
Zasláno: út 14. březen 2006 16:41
A tim věkem se nenech odradit, ačkoliv ti to ostatní radí. Nejdřív ji musíš trochu víc poznat, třeba jak řikal jardas ji pozves do kina nebo kamsi jinam. Potom vycítíš sám, jestli je ještě děcko nebo ne. Ale jestli jo, tak doporučuju si s ní nic víc nezačínat. Hodně štěstí!!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 14. březen 2006 17:47
Až na ten sex bych s tím věkem neviděl moc problém.Věkovej rozdíl tři roky,kdy holka je mladší,je běžnej a dokonce se to doporučuje,protože ženský "prý" dospívají rychleji,než chlapi (na svojí přítelkyni to však nějak nepozoruju Laughing ).A jak psal Jardas...pozvi ji,třeba po tom chatu (ach ta sladká neosobnost internetu Wink ),do kina nebo někam a uvidíš.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 1 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna