Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak jste se seznámili se svou současnou či bývalou?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Jak jste se seznámili se svou současnou či bývalou?

Zasláno: st 24. srpen 2005 12:42
Pište své skutečné životní příběhy, jak jste se seznámili s partnerkami. Nepište žádné teoretické rady, jak na to, nebo nějaké své fantazie.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:46
na dovolený a na ty vaše sem taky zvědavaj
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:54
2 bond: to je docela stručný ne? zkus to rozepsat... Think

Abych Tě motivoval tak se přiznám k seznámení se svou úplně první láskou (s vyjímkou těch dětských na základce). Seznámil nás v podstatě kamarád (bývalý kluk mé starší sestry). V té době chodil už s jinou holkou (dnes jsou mimochodem manželé), která má mladší sestru a jednoho dne za mnou přišel, že když jsem ji pozval do kina, ať ji aspoň všas vyzvednu. Ani se mně předem nezeptal, jestli mám zájem - asi mně tak dobře znal. Byla to moc fajn holka. Kino bylo super a několik dalších měsíců taky.

EDIT: Ještě doplním - dodnes nevím, jestli to vůbec byla pravda, že "jsem ji pozval", protože když jsem za ní přišel, tak se nějakou chvíli tvářila nechápavě.

2 bond: taky jsem mohl napsat, že ve dveřích jejich domu, že? Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:58
Nás zoznámila kamarátka.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:04
No tak to trochu teda rozepíšu. Žejo na dovolený co bys chtěl dělat tak sme tak kecali, ukecával, a jaksi to tak vyplinulo Wink

takto ti to stačí? Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:08
Nas s manzelkou zoznamili spolocni znami...priznam sa,ze ne mna zaposobila na uvod hroznym dojmom,lebo bola dost odmerana a nastvana..ale postupne som ten dojem menil a uz sme manzelia 6 rokov Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:19
hanni napsal:
Nas s manzelkou zoznamili spolocni znami...priznam sa,ze ne mna zaposobila na uvod hroznym dojmom,lebo bola dost odmerana a nastvana..ale postupne som ten dojem menil a uz sme manzelia 6 rokov Mr. Green
A kdy se Ti ten dojem, že je dost odměřená a naštvaná vrátil? Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:30
Jak to čtu Hani je zakuklený Robur dobyvatel. Mno Tak tu moji posledni mam ze seznamky z intrnetu. Skoro první co na mě vychrlila na prvním rande bylo "Nehledám sex a ani ubytování" do dneska bydlí u mě i s dětma (ani bych to jinak nechtěl) Bože co my vyvádíme když sou děti u babičky.Hamba mluvit. Jo a když ji chci trošku pozlobit říkám "Znám jednu co nehledá sex ani ubytování" Lehce zrudne začne plácat rukama a dupat nohama když jí to přejde tak zčervená a stydí se No je prostě moje pro mě žrací a řikejte si co chcete.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:33
otesánek napsal:
"Nehledám sex a ani ubytování"
Nehledala, ale našla. Je na tom snad něco neobvyklýho? Think
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:38
Když Otesánek začal se seznamováním na inzerát, přidám ještě jednu svou příhodu. Kdysi (než ještě byly rozšířené internetové seznamky), tak jsem odepsal na moc hezky napsaný inzerát, kde pisatelka hledala kluka pro svou kamošku. Ale pozor! Já odepsal proto, že mně zaujala ta pisatelka. Byla ale ve svým tehdejším vztahu moc spokojená. Nicméně jsme zůstali dlouho kamarádi, ale i to po nějaké době vyšumělo.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna