Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak jste se seznámili se svou současnou či bývalou?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:45
Romulusi různé věci se dají vidět různě a krásně bychom si na tohle téma vyměnily názory někde u piva ale bohužel nemám cestu na moravu.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:20
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 12:16.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:22
To jsou krásný starosti...no, to už já bohužel nezažiju, ale bylo to taky kdysi krásný Sad

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 17:57
My se seznámili na střední, nejdřív mě prý nemohla ani vidět, ale za nějaký čas na mě mohla oči nechat. Já to fakt nechápu, tak když mě prý nesnášela a ani nemohla vystát jaktože se do mě potom mohla zamilovat takovým způsobem že jsme spolu do dneška.
on les aura!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 10:13
Já v hospodě, já měl v sobě tak 8 piv ona tam usrkávala jedno malý a ani už si potom přesně nepamatuju jak, nějak po mě asi skočila a odešli sme od tam ruku v ruce...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 13:15
romulus napsal:
hanni napsal:
Nas s manzelkou zoznamili spolocni znami...priznam sa,ze ne mna zaposobila na uvod hroznym dojmom,lebo bola dost odmerana a nastvana..ale postupne som ten dojem menil a uz sme manzelia 6 rokov Mr. Green
A kdy se Ti ten dojem, že je dost odměřená a naštvaná vrátil? Mr. Green


No,obcas sa mi to vracia ako bumerang Mr. Green

globe (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2
Bydliště: senica/bratislava
10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 13:47
mno ja so s mojou laskou zoznamil v podniku ked som siel s kamaratom za jednim chalanom na disko a po prochode sme zistili ze znameho nikde neni...tak sme sa rozhodli dat si pivko a ist...lenze pri pivku sme si vsimli 3 holky u dalsieho stolu a tak kamarat drzo prisiel k nim a pozval ich k nasmu stolu...mno a nakoniec som tam jednu z nich zbalil a som s nou este dnes...tot moja story Smile
hip hop is my life

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 08:43
Se svojí první láskou jsem se seznámil během oslav své maturity. První den jsem došel domů na kašu, druhý den lehce v náladě a třetí den oslav jsem dostal do ruky volant. Objížděli jsme po Třinci všechny možné i nemožné hospody, až jsme v jedné narazili na dvě samé samotinké holky. A ta jedna se nakonec zakoukala do toho jediného střízlivého.

hamas (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Aj
10 000,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 19:56
Tož to já jsem svoji potkal na diskotéce, kam jsem se dostal po neuvěřitelné kalbě po několika hospodách (slavil jsem 22), vlastně do dneška nevím jak jsem se tam ocitl, ale asi mě to tam nějak táhlo, no a za 3 měsíce jsem pronajímal byt. Teď už budeme svoji rok, bydlíme ve vlastním s 2 prckama. Mr. Green
Kdo hledá, najde...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 12:37
hamas napsal:
Tož to já jsem svoji potkal na diskotéce, kam jsem se dostal po neuvěřitelné kalbě po několika hospodách (slavil jsem 22), vlastně do dneška nevím jak jsem se tam ocitl, ale asi mě to tam nějak táhlo, no a za 3 měsíce jsem pronajímal byt. Teď už budeme svoji rok, bydlíme ve vlastním s 2 prckama. Mr. Green


Ja som vzdy hovoril aj hovorim,ze clovek pride k zene ani nevie ako Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna