Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak Komerční banka věřila IE6 a ActiveX

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Věříte internetovému a mobilnímu bankovnictví?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, používám ho běžně:
50% 50% [ 6 ]
Celkem ano:
16% 16% [ 2 ]
Nepoužívám ho, bo nemám konto:
25% 25% [ 3 ]
Nepoužívám, ale věřím mu:
0% 0% [ 0 ]
Nevěřím mu, ale používám ho:
0% 0% [ 0 ]
Nevěřím a nepoužívám:
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 15:59
A proč musí být nemakčenko ? Třeba mu ještě nebylo tolik aby mohl mit zaměstnavatele.. Wink

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 16:07
Dance taky jedna z možných verzí Razz
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 16:17
hehe mam s timhle zajimavou historku, zrovna jsem se registroval do MojeBanka na KB, musel sem to teda delat pres ten pitomy IE, porad se to kousalo, porad same divne popup okna o bezpecnosti atd., nasral sem se, pomackal jsem vsechno mozne, IE se trhal, ten bankovni system hlasil nesmyslne chyby, pak jsem se najednou dostal do nejakeho nastaveni uctu, ani nevim jak protoze jsem mel teprve nejaky zadaci certifikat, no pak to neslo vubec a vecer koukam ze nekdo vytuneloval ucty Mr. Green

jinak to ze kvuli toho musim poustet IE me dost stve, nez se IE spusti, potom pri kazdem pristupu na ty bezpecne stranky musim odklepavat okna atd., vzdycky se to na chvili kousne, porad to chce instalovat nejake doplnky, atd. proste hruza
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 18:37
to Bonfire: Tak už víme kdo to vytuneloval. Teď už jenom zjistit, kam si to poslal Think
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 18:51
Mám GE a nemít přístup na účet přes net a mobil, tak jsem vp***! Nemám totálně čas tam chodit! Když jsem si zničil bank. kartu tak jsem 2měsíce hledal čas tam zajít aby mi udělali jinou! Vím že nic není bezpečné, ale snažím se to používat tak, aby případní únik byl na banku!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 21:41
drutek napsal:
Question to : krrtek :: ty nemáš účet? tak to jsi buď nemakačenko nebo máš měkkého zaměstnavatele. dneska všechny zaměstnance nutí aby měli účty. je to sice nezákonné, ale je to tak Mad Mad
je mi 14 Laughing nemakám

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 21:58
Tak nevim jestli jste to tu psali, ale to odškodnění je prej spíš, aby banka neodradila další lidi od i-bankovnictví. Jinak to byla chyba klientů a peníze zpátky dostat nemuseli (protože ve smlouvě byli upozorněni na rizika) navíc těm klientům ty "lupiči" vytáhli z PC certifikáty a nainstalovaly nějakej keylogger, aby zjistili heslo...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna