Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak na akné?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Trpíte pupínky?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, stále:
70% 70% [ 7 ]
Už ne:
30% 30% [ 3 ]
Nikdy jsem neměl:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 10 / Hlasujících: 10
MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: pá 21. březen 2008 15:42
tlačím o 106 Mr. Green dnes ráno my vyletěli dva super přímo pod nosem Brick Wall Brick Wall
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 21. březen 2008 16:04
buď rád že neproletěli zdí Whistle

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: pá 21. březen 2008 16:09
me uz to pomalu mizi, spis se mi objevujou na tvarich, sem tam to fousy zakryjou ale kdyz se oholim tak to musi pryc... a jak je pryc, a zustane po nem cervene misto, tak na to musim doporucit super mast - Aknecolor, da se koupit myslim za kilo v lekarne, a tim to namazat - ja to delam kazde rano, vsechny jebaky se zakryjou a navic tahle mast hodne rychle leci tu malou ranku, takze do dvou tri dnu neni po jebaku ani pamatky... jinak cca 2-3x denne si myju xicht jakymsi kremem od Avonu co mi koupila mamka, zajimavy nazev - "Avon Clear Skin - blackhead clearing, cleaner" Mr. Green
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 21. březen 2008 20:27
Myslím, že Bonfire na to kápnul, moje dcera má s těmito přípravky taky dobré zkušenosti. Faktem je, že pleť vysuší, tak se pak béďa nemůže rozvíjet, ale je to účinné, a o to jde.
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 21. březen 2008 23:18
Tohle že je forum pro chlapy - jsem netušila, že si to muži tak berou. já myslela že je jim to šumák co mají na ksichtě. Opět jsem se něco naučila... je vidět, že jsem ještě mladá a nezkušená.....
Jinak můj syn si je pěstuje úmyslně, protože má kamarádku (nikoliv přítelkyni - tu na mém synovi přitahuje něco jiného...) , kamarádce říkají Bagr a ta beďary děsně ráda vymačkává. Takže když se blíží nějaký punk koncert o kterém syn ví, že se tam Bagřík objeví, tak se cpe úmyslně pálivým kořením a čokoládou, aby jí udělal radost. Syn má plný ksicht a záda (prostě po mamince) a tak má Bagřík co dělat celý večer. Laughing

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 21. březen 2008 23:23
heh, tak s timhle mam ja taky problem, ale co je mi 15 tak je to normalni a cekam nez to samo prejde, jednu stranu xichtu mam dobrou, ale jedna je furt spatna, horsi ze to mam i na zadech, ale zase v lete vse mizi diky opaleni. Jedna znama mi rekla at chodim na solarko, no ale jako chlap a navic v 15 nevim nevim. Prirodni slunicko snad pomuze vic. Takhle se mi to opakuje kazdym rokem. Jinak je mi to taky vcelku sumak na xichte. Ale na tech zadech mi to tak nejak vadi.

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: pá 21. březen 2008 23:39
Já na ksichtě toho moc nemám spíš ty černé tečky
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 22. březen 2008 00:39
záda a ramena mám zjizvený od beďárů Evil or Very Mad už se těšim na letní opalování Slinták
občas si vyčistim pleť nějakou spešl vodou a bylo to znát, teď jsem nějaký líný Whistle

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: so 22. březen 2008 18:17
Klucíí, vykašlete se na to, to přejde. Když vás má nějaká holka ráda, tak se vším všudy. Nebo si najděte nějakého Bagříka, jak psala Varda. Fakt je, že my ženský asi máme úchylku a rády vymačkáváme. Nevím, proč nás to tak uspokojuje Laughing d'oh!
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: so 22. březen 2008 19:39
hej uplne supa receno... ja se snad vsech viditelnych od stredy zbavil... Applause
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna