Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak napsat správně životopis?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Víc hlav víc ví
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 16:52
Jo, takže až budu psát příště životopis, tak napíšu, že jsem pracoval v ZPA-RP, protože tak se to jmenuje, a pak v Hexion, protože to je v jejím areálu. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 19:51
životopis jsem psal jen jednou. jiak jsem práci vždy sháněl osobně.je to 100x účinější, když zaměstnavatel vidí, že nejsi lenivý zvednout prdel a zajít tam osobně
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Jarda Krátký (0)
Anonymní




0,- VK

profesionální životopis

Zasláno: po 10. leden 2011 16:36
Nebo napsání profesionálního životopisu můžete svěřit přímo firme. Více na www.***.cz nebo na
http://www.***.cz/***/

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce.; jenda^^

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 10. leden 2011 16:51
achjo, zase spam..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Pepa Janák (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 19. prosinec 2011 14:11
ahoj, pokud chcete napsat kvalitní životopis, doporučoval bych použít strukturovaný životopis a držet se obecných pravidel co má obsahovat - jméno, příjmení, vzdělání, praxe, reference.

Odkaz na reklamu zahozen. Zajímalo by mě, jak Pepovi z Tišnova (IP 95.82.175.211) vynáší reklama, který sem už vložil požehnaně. Uděluji ban Wink; jenda^^

PetrJalovec (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 1

10 045,- VK
Zasláno: út 9. září 2014 11:48
Nechci vám do toho kecat, ale stáhnout si životopis připravený jako vzor a upravit podle sebe je opravdu snazší, než se smolit s vlastním.

Petr Fiala (0)
Anonymní




0,- VK

úspěšný životopis

Zasláno: st 31. prosinec 2014 03:46
Brácha si udělal vzor životopis zdarma přes www.vysemnesmite.cz/forum/spam/ a hned ho vzali. Údajně je hned zaujmul..

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce.; Odkaz změněn; jenda^^

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Víc hlav víc ví
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna