Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak napsat správně životopis?

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Víc hlav víc ví
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Jak napsat správně životopis?

Zasláno: po 3. květen 2010 12:40
Tak povídejte... Normální návody se dají v pohodě vygooglit, takže tady by mě zajímaly spíš nějaký tipy a rady...
Já už jsem to nějak sesmolil, ale třeba díky vám něco vylepším.
Tak pro začátek začnu otázkou: je vhodný tam dávat svůj e-mail s nickem? (Tím myslím třeba svoje jenda.69 na gmailu.) Nebo byste to nikdy neudělali a raději proto máte v záloze ještě něco ve tvaru jmeno_prijmeni@domena.tld? Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy po 3. květen 2010 15:22.

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 12:51
no podla toho kde mas dat ten zivotopis Very Happy

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 13:20
Nám radili, že je dobré tam napsat třebas i že máš řidičák a všecky možný testy a certifikáty a jiný blbiny Razz
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 14:24
To jsem tam napsal, že mam řidičák a zkoušku z odborné dovednosti podle vyhlášky 50/atd... Smile Jen už nevim, kam bych tam mohl napsat, že mam diplom za 2. místo v programování v Delphi a taky že jsem byl s oddílem první v okresním a krajským a sedmej v republikovým kole skautských závodů. Mr. Green

//myslíte, že tam mam psát zájmy (programování, gc, hudba, filmy...) když jdu do závodu průmyslový automatizace...? Smile

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 15:12
jasne zaujmy tam napis...

//: napis tam- trofeje- mam Zlatý řád VSN za vytvoření nové mobilní verze fóra Wink
**
na prvom mieste by som napisal len take ,,originalne" ako su programování, gc.. a filmy by som napisal az na koniec.. sak kazdy si rad pozre dobry film Angel

nespamuj, máme tlačítko [upravit]; jenda^^

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 16:09
jestli chceš strukturovaný, tak tu mám vzor udělaný podle norem
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 16:14
Tak sem s ním. Sice už mám hotovo, ale klidně ho ještě upravim, jestli pak bude lepší a nejlíp i delší. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 16:21
http://disk.jabbim.cz/livart@jabbim.cz/zivotopis.rtf
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 16:25
Díky... Tak to tam mam prakticky všecko, jen státní příslušnost a zdravotní stav ne. Think No, to je zbytečný. Každej pozná, že jsem čech, a se zlomenou prackou a nohou se chlubit nemusim. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 10:50
Jak jsem byl delší dobu na pracáku, tak jsem posílal mnoho životopisů. Doporučuji si udělat jeden kde si napíšu totálně všechny údaje a ten pak upravovat podle toho kam ten životopis jde, protože pak se vyhnete odmítnutí že máte buď velkou kvalifikaci nebo malou. Aby jste dostali práci tak musíte lhát. Mnohé zveličovat jiné zase potlačovat. Nikdo nezkoumá zda píšete pravdu. To až v osobních pohovorech a to se dá okecat, nebo se na to připravit. Já třeba vystřídal hodně zaměstnání, ale byl jsem stále na jednom místě, protože v 90tých letech tu firmu 3x do roka koupil jiný majitel a jinak se to jmenovat. Napsal jsem jeden název firmy a zahrnul tam i jina zaměstnání ale vysvětlení jsem nechal jedno. Je dobré si zjistit informace na netu o firmě kam chcete jít. Opravdu to dělá dobrý dojem pokud víte co tam dělají.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Víc hlav víc ví
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna