Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak předělat el. rozvody v panelákovém bytě podle norem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 26. listopad 2013 09:45
To je snadné
1) TN-C jako dívka, nejdřív napětí a pak proud
2) PEN - šipka ven
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jonnie (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 28. listopad 2013 19:01
drutek: Ale Ty jsi profik a víš co děláš Smile

Jenda: diky, rozesmál ji mě Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 7. prosinec 2013 16:57
elektrika je krásná... není vidět a zabíjí...... Twisted Evil Magor Twisted Evil Magor Twisted Evil Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Černá Ovce (0)
Anonymní




0,- VK

pozůstalost

Zasláno: ne 11. září 2016 02:51
Přátelé odborníci, obracím s na Vás s prosbou o radu.
Zdědil jsem malý domeček, kde je elektro instalace v takovém stavu, že jí chci komplet předelat.
Přízemí je historické, vrcní pokoje v podkroví jsou staré cca 15 let, takže vše v mědi.
Péelka je v rohu kuchynské linky což mi připadá víc jak nebezpečné, s ohledem na páru od vaření atd.
Veškerou elektroinstalaci bych měl rád jištěnou proudovým chráničem, kromě boileru a darlingu.
Prý mám na světla použít 1,5x3 a na zásuvky 2,5x3 stím že max je 10 zásuvek na jednu větev.
Péelku mám přesunout vodičem 4x6 stím že na hodiny to musí připojit dodavatel energie a k tomu budu potřebovat revizi, sčímž počítám.
Je ještě něco co bych měl vědět prosím?

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: ne 5. únor 2017 21:57
Měl by jste vědět mnohem víc. Proto se do toho raději nepouštějte. Jde taky o život. Pozvěte si firmu.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 18. červenec 2017 22:09
Chtěl jsem napsat tenhle příspěvek:
Co je zač ta elektrika.cz? Vždycky, když mě tam dovede Google, působí to na mě jako fórum arogantních hovad, co na všechno odpovídají "když se musíš ptát, tak si radši zaplať firmu".

No, a teď vidím tady ten poslední příspěvek. Tak buď čas od času jejich lidi chodí i sem, nebo jsou elektrikáři taková hovada běžně. Think Ale to asi ne, revizáci a ostatní u nás v práci mi takovým způsobem neodpovídají.

Mimochodem, dneska jsem hledal, jak se počítá potřebný výkon radiátoru podle velikosti místnosti. Taky mě jeden odkaz zavedl na elektrika.cz a odpověď byla opět jako tady příspěvek nade mnou. A to to ani není elektrický problém. Laughing

Mimochodem, ten výpočet jsem nakonec našel cca: objem místnosti × 50 W
 
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 10 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna