Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak sbalit chlapa?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Dámská „drbárna” ;-)
Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 07:34
Tak mám hoooodně kamarádek a vzhledem k mému věku máme dohromady hoooodně zkušeností.
Když jsme toto téma probíraly, zjistily jsme, že žádná z nás nečekala, až si jí ten co se jí líbí všimne. Stručně řečeno, každá toho svého, nebo ty své sbalila sama.
Ale platí na to dost přísná pravidla, která není dobré překračovat.
Muži se stále cítí jako dominantnější, než ženy - to neberte nikdo nijak zle, prostě to tak od přírody je. Většina chlapů těžko nese, pokud ho nějaká ženská pronásleduje. Ať už je to starostlivá maminka, zamilovaná fanynka, nebo žárlivá manželka.
Takže první pravidlo je: Chlap nikdy nesmí poznat, že je balen !!
Jak toho docílit, tak na to má každá jiné metody.
Pokud je to chlap, který nezabírá jen na tělesné vnady a myslí jen přes hormony, tak mě se osvědčila poslouchací metoda.
Muži jsou rádi, když je někdo chápavě vyslechne. Zasměje se jejich vtipům a tu a tam pochválí.
Aby to nevypadalo, jako že dělám z chlapů idioty, tak podotýkám, že to dělám jen když si opravdu myslím, že ten chlap je vtipný, zábavný a šikovný. Prostě když si opravdu myslím, že za to stojí. nikdy jsem to nezkoušela na nikoho, kdo se mi fakt nelíbí, asi by mi to ani nešlo.
Ale má soukromá rada pro slečny je: pokud si myslíte že je hezký - chce to otočit hlavu. Pokud si myslíte, že je zábavný - chce to poslouchat. pokud je vtipný - chce to úsměv. Pokud se mu cokoliv povede - chce to pochvalu. A pokud je prostě úžasný - tak ať se dozví že si to myslíte. nečekejte že pochopí sám.
Ženy dokáží spoustu věcí vycítit a odhadnout intuitivně - a dokáží rozeznat rozdíl, kdy člověk něco jiného říká a něco jiného si myslí. Ale mladší slečny si nedovedou představit, že tuhle schopnoust muži nemají a jsou nešťastné, jak to že ten dotyčný to i ono nepochopil, když je to tak jasné...
Muži jsou zase založeni víc prakticky a realisticky a řečené slovo platí a pokud jim holka do očí řekne, že je konec, tak to berou opravdu, jako konec a rozčiluje je holčičí hra na (já sice řekla že je konec, ale doufala jsem, že mne bude přemlouvat..)
Takže dámy: Pokud se vám líbí - řekněte mu to.... Pokud se vám opravdu nelíbí - řekněte mu to... Pokud si nejste jisté - buďte zticha a nepleťte ho, dokud si jisté budete....
Chlapi to určitě nebudou brát, jako že se chováte nežensky, pokud to uděláte s citem. Spíš naopak ocení přímočarost a budou to brát jako poctivou hru.
A pánové: smiřte se s tím, že se ženské z vašeho pohledu chovají někdy divně a nepochopitelně, a že vám vyčtou věci, které vás nikdy ani nenapadly. Berte to jako adrenalinový sport, když to nevzdáte bude vám nakonec skvěle... Wink

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 08:07
Tak tohle je krásně napsané a z mé strany to můžu na 100% potvrdit. Jenom doplním ještě společnou kamarádku. To je dobrý způsob, jak naznačit zájem a nevyvolat v chlapovi pocit, že je balen. Kamarádka mu řekne "Hele, té a té se líbíš, kdybys to zkusil, tak máš šanci".

Pokud jde o ten rozchod, tak chlap konec bere opravdu jako konec. Jenom několik jedinců zkouší bojovat, jinak je to případ spíš pro červenou knihovnu. A divíte se? V drtivé většině případů je chlap, který se nenechá hned odbít tupec, který nepochopil, že je prostě konec a pořád obtěžuje. Rolling Eyes Ženský fakt neví co chtějí... Laughing
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 08:13
ad Varda Applause Applause Applause Applause, super za nás za všechny
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 08:32
Tohle taky muzu potvrdit. Applause Applause A treba nemam rad kdyz to nejaka holka to nechce tomu klukovi rict, protoze se boji ze to nevyjde. Znam takovy pripad.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 09:20
Jinak můžu vřele doporučit knížku: Proč ženy pláčí a muži neumí lhát. (nejsem si jstá jestli je název přesný - někde jsem jí založila a nemůžu jí teď narychlo najít)
Náctiletí tam najdou spoustu užitečných věcí na které by časem museli přijít tvrdou praxí a ti zkušenější se pobaví stylem: To je jako u nás doma - oni nás snad poslouchali za dveřmi.
Mé čestné slovo, že se knížka bude líbit i těm, kteří na čtení moc nejsou. Já jsem tedy plakala smíchy od první až do poslední stránky.
Je psaná úžasně vtipně a psali ji manželé, takže je brána opravdu z obou pohledů.
Knížka má ještě druhý díl, ale ten už je spíš jen omílání stejného tematu ve stylu: lidemsetolíbítakpřidámedalších100dílů....) , takže ten si můžete klidně nechat ujít.
Ale první knížka je fakt naprosto SUPER

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 09:32
JJ, Vardo, znám, ale dopracovala jsem se k ní až po letech... Wink
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 13:53
opravdu nemáme rádi skryté významy. Když něco chci tak to řeknu a beru to tak jak je řečeno. Kdo se pak má vyznat ve hře kdy ANO =Ne a NE=ANO. To je na palici! Evil or Very Mad Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 16:22
kéž by si toto přečetlo co nejvíce holek z mého okolí Pray hlavně to kamarádské dohazování Mr. Green

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 16:38
Dej mi na tu vyhlédnutou icq a já jí nějak nenápadně napíšu něco jako. : Ahoj chtěla jsem vědět jestli jsi fakt tak bezvadná jak o tobě pořád vypráví jeden můj strašně chytrý, milý a vtipný kamarád krtek, tak jsem mu ukradla na tebe icq...... atd. něco by se vymyslelo.... Wink

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 16:41
Takovej podvod Shocked To muze vymyslet jen zenstina Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Dámská „drbárna” ;-)
Strana 3 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna