Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak sbalit holku?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
SMIKEE (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 111
Bydliště: PRAHA
10 000,- VK
Zasláno: čt 23. únor 2006 16:26
V takovym případě by bylo dobrý udělat nějakej vejlet s kámošema,třeba do kina,na bowling a tu holku tam taky s kámošema pozvi.Snad tě rodiče pustí.Na vejletu se holka většinou tak jakoby otevře a de to pak snás Wink
Obrázek

Autor tohoto tématu :o) (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 23. únor 2006 20:27
HOne napsal:
Zkus s tou holkou o počítačích maximálně navíst řeč tak na antiviry... dál to prostě nejde:D

Nj, ona má z IVT 2 Mad . Protože neví, jakou má kapacitu disketa - prý 200MB Mr. Green To jí ale fakt nemám za zlý, i když jsem počítačovej maniak. Mr. Green

Tak jsem s ní kdeska chtěl mluvit. Ale...o přestávkách se pořád pohybovala mezi dalšími spolužáky, takže se mě ji nepodařilo "odchytnout" osamotě. Tak jsem se s ní pokusil mluvit v matice (sedíme spolu Slinták , bohužel jenom v matice Crying or Very sad ), jenže pak k nám přišla učitelka a začala jí vykládat, že tuhletu rovnici má blbě a bla, bla, bla... Pak jsem to chtěl v té hodině zkusit ještě jednou, ale učitelka si toho zase všimla dřív než ona Mad Crying or Very sad . No a za chvíli už zazvonilo... Confused
Asi ji v sobotu napišu, jestli neví co máme za úkol, a zkusím se ještě zeptat jak se má a tak.
Ještě ale musím zařídit něco - musím se ujistit, že nikoho nemá. A to mě možná zajistí jedna další spolužačka, snad. Anxious

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: pá 24. únor 2006 17:47
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 12:49.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 25. únor 2006 05:50
Já si myslim, že v tomhle topicu je zbytečné něco řešit, každý balí na něco jinýho .. někdo na svůj obličej, někdo na své koníčky, někdo na intelekt, někdo na peníze, někdo na vtip, ato.. Každý balí na něco jinýho a nikomu nejde doporučit, natož vnutit svůj způsb jak si podmanit holku/ženskou.. Oristě každej má jinou náturu a nezvládne to co ten druhej .. Takže tenhle topic je fakt bezpředmětnej

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: so 25. únor 2006 10:07
Jednak má jinou náturu každej "balič" ale i každá "balená". Na co zabere jedna, nezabere druhá. Pozor na ty, co zabírají jen na peníze, auta a domy! Shame on You Například - zdaleka se vyhněte Kateřině Brožové Mr. Green

Autor tohoto tématu :o) (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: so 25. únor 2006 12:35
A nějakej univerzální způsob? Mr. Green

Autor tohoto tématu :o) (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: so 25. únor 2006 12:36
Je to takový divný... Sad Když je to u každýho jinak, jak mám poznat, jaký je to zrovna u ní? Confused Crying or Very sad Embarassed
Co mám dělat? Question Neutral Idea

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: so 25. únor 2006 12:55
-------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 12:46.

Autor tohoto tématu :o) (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: so 25. únor 2006 13:28
Áááách jo..... Neutral
Jdu na to, napíšu jí. Chtěl jsem zavolat, ale nebere to (doufám, že ne proto, že se mnou nechce mluvit... Crying or Very sad ). Takže napíšu:
"Cau, Evi! Nevíš prosím, co máme za úkol do matiky? Jak se máš? Ten hokej jsme pěkně projeli... *** (moje jméno)"
Ve čtvrtek jsem si náhodou Mr. Green zapoměl napsat zadání úkolu, takže mám pěknej důvod. Je mě ale strašně trapný psát to "Jak se máš?". Embarassed Embarassed Embarassed A ten hokej je tam jenom na doplnění místa (ona to asi stejně nesleduje).

Tak jsem přemýšlel - kdyby se mnou nechtěla chodit, tak má ještě pěknou sestru Mr. Green

Ještě něco: Co byste na mým místě udělali vy?

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 25. únor 2006 14:01
Proč je ti trapný psát "ja se máš"?Vždyť to mužeš psát i jen kamarádce nebo spolužačce to není trestné,ani jako napsat "nechceš se semnou vyspat"... Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 2 z 66




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna