Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak sbalit holku?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 64, 65, 66  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Anonymní (0)





0,- VK

Jak sbalit holku?

Zasláno: st 22. únor 2006 20:04
Zakládám další z řady nekonečných témat. Drool Snad mě za to neukamenujete... Embarassed
Předem se omlouvám, že píši anonimně. Několik mých kámošu totiž občas navštěvuje tohle fórum a já bych nerad, aby se o "mým malým problému Mr. Green " dozvěděli. Shhh

Ale teď k "mému malému problému":
Znám jednu, fakt pěknou holku. Je to blodnýna, asi 165cm vysoká, fakt moc pěkná Slinták ... No, našlo by se toho ještě hodně Slinták
Hrozně bych ji chtěl! Jenže nevím, jak na to. Crying or Very sad Už jsem jednu holku měl, ale fakt nevím, jak to začalo (to jsme se tehdy nějak náhodně sblížili...).
Její číslo mám. Mail taky (ale na ten jí psát nebudu). ICQ bohužel asi nemá... Confused
Mě je 14, jí myslím 13 (nejsem si 100% jistej).
Myslím, že nikoho nemá. Zkusím přesvědčit sloji "bývalou", aby se jí na to zeptala.
Já nejsem moc pěknej. Jsem trochu tlustší. Ale prý mám úžasněj smysl pro humor, dodržuju sliby a dokážu uchovat tajemství. (říkala moje "bývalá", když se se mnou rozešla - ale prý nejsem "její typ").
Chodíme spolu do třídy. Vím, že je to blbý (sám jsem si říkal, že se spolužačkou už nikdy), ale i přezto ji chci. Anxious
Mám ještě jeden problém. A to, že se nějak "bojím". Prostě je mě strašně blbý k ní přijít a začít se s ní bavit, když jsme spolu zatím moc nemluvili. A už vůbec bych k ní nemohl přijít a zeptat se "Chceš se mnou chodit?". Asi si řeknete, že jsem srab...já vím, asi jsem... Crying or Very sad

Tak se ptám: Jak si s ní něco začít? Drool Myslíte, že mám u takové holky šanci? Anxious
Předem díky!

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 20:24
Taketo problemy som mal kedysi ja a zistil som ze je zbytocne pytat sa.Rob co ti srdce kaze.Takyto problem som mal fakt aj ja s Jankou.Asi az po troch tyzdnoch ako som ju poznal som s nou prvy krat prehovoril a vediem to az doteraz ael davam si latku este vyssie a vravim si co mam dnes splnit aby to bolo uspesne.Rob co ti kaze srdce.Paci sa ti tak sa snaz ju niecim ohurit a pod...
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 21:01
Pokud mas smysl pro humor a dokazes bavit lidi, tak mas podle mne z poloviny vyhrano. Vidim to kolem sebe. Pokud ta holka neni nafoukana ... , tak vubec nezalezi na tom jestli mas par kilo navic. Kdyz se s tebou bude bavit a budete si mit o cem povidat, tak je ruka v rukave. Ja tohle bohuzel neumim. Mozna se to nebude nekomu libit, ale jak rika Qark: "Holky nekousou". Vzdycky se da nejak pomoc nahode a seznamit se s holkou, to mi problemy nedela. Muj problem je, ze za chvilku nevim co bych ji uz vykladal a je konec. Opravdu v pohode si pokecam jen s malokterou slecnou. :(
Obrázek

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 21:49
CrazyCZ: presne tohle je muj problem... taky nedokazu kecat dyl nez pet minut...
Jinak, nejak to zkus... a jestli te nechce,tak to na chvili vzdej,apk to zkus znova:)
HOne strikes again
aw yeah;)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 22:06
HOne napsal:
CrazyCZ: presne tohle je muj problem... taky nedokazu kecat dyl nez pet minut...

U mě je to podobný Confused Kecat o něčem bych sice dokázal hodinu, ale prostě nevim o čem, nikdy mě nenapadá téma. A nechat to vždycky na holce neni zrovna to pravý ořechový...
What's up?

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 22:32
Tak to ja s tym problem zas nemam.Nahlas pred Jankou konstatujem : No tak o skole radsej nejdeme kecat lebo mi z nej je zle (prikyvne).Vymyslime nejaku temu nemam rad ked je ticho : Povie Janka.Ja vzdy nieco najdem a kecame Smile)
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Autor tohoto tématu :o) (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 22:40
Mám stejnej problém. Bavit se o škole je blbý (akorát to holky naštve). Kdybych začal nějaké holce vykládat rozdíl mezi KDE3.5 a KDE3.5.1, tak mě asi pošle někam... Olympiádu a tak nesleduju, Vyhulení jsou mě u pr****, politice nerozumím (ani nechci Wink )...
Mám ale jedno téma, u kterýho fakt žádná holka neusne, ale blbě se mě na to převrací rozhovor - sex. Cool Nevím proč, ale o tom se všichni okolo 15 rádi baví. Jenže přijít k holce a "jen tak" se zeptat, jak často si to dělá, to bych fakt nemohl. Confused
Nechat na holce ať začne rozhovor prostě nejde - ještě nikdy to se mnou žádná neudělala. Crying or Very sad
S mou minulou holkou jsme si taky neměli moc co říct. To mě nadávala, že s ní moc nemluvím, ale když jsem jí pak řekl, aby taky někdy začala rozhovor ona, tak uraženě odešla, a vrátila se, až jí bylo smutno. Kráva jedna! Mr. Green

Zítra zkusím nenápadně navázat před matikou nebo v matice rozhovor a uvidíme... Nebo jí v soboru pošlu sms (nebo radši zavolat Question ), jestli neví, co máme za úkol. Nebo se jí zeptám, jak se má, co dělá...jenže to je takový hrozně otravný (nevím proč, ale hrozně se bojím jí nějak naznačovat, že bych s ní chtěl chodit).
Přemýšlím, že bych ji někdy pozval do kina...
Ven s ní bohužel jít nemůžu, protože bydlím asi 15km od ní, a rodiče mě moc nikam nepustí. d'oh! Jedině někdy na chvilku odpoledne

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 22:59
ale no tak:) podívej se treba večer na výsledky toho a toho,apk potvrzuj,že tě tenhle človwěk na olympiádě naštval,nebo hurá, málem to ale byla medaile:D
Zkus s tou holkou o počítačích maximálně navíst řeč tak na antiviry... dál to prostě nejde:D
jestli chceš navézt řeč k sexu,tak od Vyhulenejch by to možná šlo celkem jednoduše...
HOne strikes again
aw yeah;)
Příspěvek upravil 1× HOne, naposledy st 22. únor 2006 23:00.

Autor tohoto tématu :o) (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 22:59
Já horoskopy normálně nečtu, ale:
Velmi se k sobě hodíte. Štír zasahuje do Rakova života jako blesk z čistého nebe a Raka okamžitě odzbrojí. Rak konečně potkává osobu, která má sílu a rozum, vnímavost a inteligenci. Oba jste zrozeni ve vodní říši, a proto máte mnoho společného. Můžete mít stejné nápady i plány. Navíc citlivý a trpělivý Rak klade jen malý odpor vůči občas agresivnímu Štírovi. Ale pozor: Štír je také velmi žárlivý. Nezapomeňte na vsřícnost, pochvalu a povzbuzení, větší toleranci a pochopení. A jak se dokážete milovat! Ve dne i v noci...
Slinták Slinták Slinták
P.S. Já jsem štír a ona rak (asi). Cool

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: st 22. únor 2006 23:00
Hmm, kdo u nás ve třídě je rak?Very Happy
Btw: Zkus se ještě s holkou bavit o hudbě-co ráda poslouchá etc. O filmech-kerej se jí líbil etc.
HOne strikes again
aw yeah;)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 1 z 66




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna