Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak se seznamis s holkou u ktery znas jen cislo mobilu?

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK

Jak se seznamis s holkou u ktery znas jen cislo mobilu?

Zasláno: út 16. srpen 2005 19:47
Dnes se mi stala velmi zajimava prihoda. Prisla mi SMS Mr. Green
ted budu citovat:
Ahoj sem rozvedana 39 let, mam dve odrostle deti, dcera 20 let studuje a syn 17 let v ucebnim oboru, napis neco vic o sobe M.....

tak to me docela zaskocilo a po chvilce premysleni me napadlo ze si nejakej kamos ze me vystrelil Mr. Green
tak sem odepsal:
Sem elektrikar je mi 22let a prosil bych cislo tvy dcery honza Very Happy

prisla odpoved:
Honzo chci se zeptat.ten inzerat byl zert nebo mate spolecny telefon s otcem, napis M....

a prave ted mi bliklo sou dve moznosti negdo za me napsal inzerat na seznameni a nebo se negdo upsal v cisle
tak sem zase napsal:
Nechci te zklamat otec je 23 let stasne zenatej Dance a ja zadny inzerat nepodal ale asi tusim kdo, nekdo zmejch kamosu si ze me dela pr*del Very Happy

Prisla mi odpoved:
To je trapas! Confused ten inzerat je v dnesnim ....... tak se schvalne podivej. Kdyby me kamoska neukecala tak bych ani neodepsala.

takhlen sme si dopisovali asi hodinu apak prisla zprava Arrow
Ty si super, tebe bych brala k dceri, napisu ti jeji cislo ale nemluv o tom jak si k nemu prisel dcera je K..... a cislo na ni je.....

a tak nakonec doslo ktomu co sem psal v prvni SMS

tak a ted sem na vas zvedavej jak byste se stim poprali mate vruce jen jeji cislo mobilu a vite jak se jmenuje Mr. Green
ObrázekObrázek

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK

Re: Jak se seznamis s holkou u ktery znas jen cislo mobilu?

Zasláno: út 16. srpen 2005 19:53
dubas napsal:
Dnes se mi stala velmi zajimava prihoda. Prisla mi SMS Mr. Green .....


V tom bude nejaka certovina. To se proste neda aby ti nejaka matka napsala cislo sve dcery a at se s ni seznamis, nebo jo? Podle me je to nejaky podezreli a nekdo si s tebe dela prdel. d'oh!
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 19:56
Já jsem velice nedůvěřivej takže bych to pořád bral jako srandu Smile

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 19:57
No já zažil něco podobného... Shocked Chodil jsem na jeden j*vachat a tam jsem si povídal s hodně lidmi, ale převážně sem si tam rozuměl se staršími (tak mezi 40-50) ženami. Jedna z nich si se mnou povídala a pak jsme se fakt hodně zkamarádili a jenoho dne mi řekla, že o mě básnila doma a její dcera (1Cool projevila zájem... Drool Tak jsem po ní poslal maily, pak číslo a pak jsem si s oběma telefonoval a psal a kdyby nebydlely tak daleko, tak s nimi možná i chodím... Cool Mr. Green Řeknu vám, chlapi, nejlepší seznamování s holkou je přes její mamku, protože když už projdete tímhle sítem, tak máte vesměs vyhráno... Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK

Re: Jak se seznamis s holkou u ktery znas jen cislo mobilu?

Zasláno: út 16. srpen 2005 19:58
.::kenas::. napsal:
dubas napsal:
Dnes se mi stala velmi zajimava prihoda. Prisla mi SMS Mr. Green .....


V tom bude nejaka certovina. To se proste neda aby ti nejaka matka napsala cislo sve dcery a at se s ni seznamis, nebo jo? Podle me je to nejaky podezreli a nekdo si s tebe dela prdel. d'oh!


jj to si taky myslim ale tys necetl ty jeji sms ja bych rekl ze by to nigdo zmejch kamosu takhlen nevymyslel Mr. Green snad Angel
ObrázekObrázek

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK

Re: Jak se seznamis s holkou u ktery znas jen cislo mobilu?

Zasláno: út 16. srpen 2005 20:00
dubas napsal:
.::kenas::. napsal:
dubas napsal:
Dnes se mi stala velmi zajimava prihoda. Prisla mi SMS Mr. Green .....


V tom bude nejaka certovina. To se proste neda aby ti nejaka matka napsala cislo sve dcery a at se s ni seznamis, nebo jo? Podle me je to nejaky podezreli a nekdo si s tebe dela prdel. d'oh!


jj to si taky myslim ale tys necetl ty jeji sms ja bych rekl ze by to nigdo zmejch kamosu takhlen nevymyslel Mr. Green snad Angel


A co kamosky? Mr. Green Mr. Green
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 20:47
Kdysi jsem od jednoho kamaráda dostal číslo na jistou holku. Tak jsem jí napsal sms ve smyslu: "Kdo jsi? Proč mě prozváníš?" Hned mi odpověděla, že mě neprozváněla. Začali jsme si psaát, já si vymýšlel, že jsem na vejšce v Pze, že bydlím v Kolíně etc. Nakonec, když mě pozvala k sobě na víkend, tak jsem se přiznal. Sice byla dlouho (cca dva dny) naštvaná, ale nakonec jsme kamarádi dodnes.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK

Re: Jak se seznamis s holkou u ktery znas jen cislo mobilu?

Zasláno: út 16. srpen 2005 20:56
.::kenas::. napsal:
dubas napsal:
.::kenas::. napsal:
dubas napsal:
Dnes se mi stala velmi zajimava prihoda. Prisla mi SMS Mr. Green .....


V tom bude nejaka certovina. To se proste neda aby ti nejaka matka napsala cislo sve dcery a at se s ni seznamis, nebo jo? Podle me je to nejaky podezreli a nekdo si s tebe dela prdel. d'oh!


jj to si taky myslim ale tys necetl ty jeji sms ja bych rekl ze by to nigdo zmejch kamosu takhlen nevymyslel Mr. Green snad Angel


A co kamosky? Mr. Green Mr. Green

taky sem o tom premejslel no nevim mozny je vsechno Dance
ObrázekObrázek

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 21:14
Bugi napsal:
Kdysi jsem od jednoho kamaráda dostal číslo na jistou holku. Tak jsem jí napsal sms ve smyslu: "Kdo jsi? Proč mě prozváníš?" Hned mi odpověděla, že mě neprozváněla. Začali jsme si psaát, já si vymýšlel, že jsem na vejšce v Pze, že bydlím v Kolíně etc. Nakonec, když mě pozvala k sobě na víkend, tak jsem se přiznal. Sice byla dlouho (cca dva dny) naštvaná, ale nakonec jsme kamarádi dodnes.


Docela haluz, taky jsem zkousel neco jako ty "Kdo jsi? Proč mě prozváníš?"
ale ona me napsala ze jsem debil a vic uz neodpovidala d'oh! d'oh!
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 10:26
Ja jsem jednou sve byvalce napsal mail z nove vytvorene adresy ve stylu ahoj to jsem ja z toho chatu (podepsal jsem se jinak a oslovil ji jinym jmenem) a napsal neco o sobe. Ona odepsala a takovym stylem jsem z ni zacal nenapadne tahat informace jak to bylo s nasim rozchodem.

Jako SMS bych napsal: "Ahoj Majo (pokud se NEjmenuje Marie), dlouho jsme se nevideli. Jak se mas, povidej prahanej. TaS."

Zrejme odpovi ze Majka neni a podle stylu odpovedi by se vedelo co dal.

Ze ti napsala ze si debil ber jako loterii. Proste tvuj tiket nevysel.

A jeste jedna vec - matky obvykle svoje dcery neznaji az tak jak si mysli.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna