Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak se seznamis s holkou u ktery znas jen cislo mobilu?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 10:58
Helem, mě většinou pomohlo, když jsem v ní vzbudil zvědavost-skus ji provonit nebo něco jako omylem odeslaná zpráva, fakt nevím je to doc.těžký
on les aura!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 08:18
dubas: mno zaujimava historia...stava sa,ze clovek sa s niekym zoznami,ani nevie ako...mam s tym svoje skusenosti Wink

Ricky:mas pravdu...ked sa zoznamis a padnes do oka mamke,mas vyhrane...to uz mas tak.Ale napad chodit a pichat mamku aj dceru je celkom zaujimavy,mal som kamosa,co to tak mal...dokonca ich pichal do trojky Very Happy

Mne raz pisal jeden chlap,co doliezal za mojou manzelkou.Odniekal si zistil moje cislo a vydaval sa za zenu...no a snazil sa tahat info...nuz,ludia su vselijaki Brick Wall

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:42
hanni napsal:
Ale napad chodit a pichat mamku aj dceru je celkom zaujimavy,mal som kamosa,co to tak mal...dokonca ich pichal do trojky Very Happy

Do trojky? To pak musela bejt zajímavá rodinka Laughing

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:54
Wow tak to bych si taky nechla líbit... Very Happy
že mě se ještě nikdy něco takovýho nepodařilo?? Cool
on les aura!

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 22:31
hanni napsal:
dubas: mno zaujimava historia...stava sa,ze clovek sa s niekym zoznami,ani nevie ako...mam s tym svoje skusenosti Wink

Ricky:mas pravdu...ked sa zoznamis a padnes do oka mamke,mas vyhrane...to uz mas tak.Ale napad chodit a pichat mamku aj dceru je celkom zaujimavy,mal som kamosa,co to tak mal...dokonca ich pichal do trojky Very Happy

Mne raz pisal jeden chlap,co doliezal za mojou manzelkou.Odniekal si zistil moje cislo a vydaval sa za zenu...no a snazil sa tahat info...nuz,ludia su vselijaki Brick Wall


do trojky to by bylo supr uz sem po sms nenapadne kontaktoval i dceru ale zatim zadna odpoved jeji mamka rikala ze nema kredo d'oh!
tak sem si blahove myslel ze ji ho koupi co by pro dceru neudelala kdyz uz ji sehnala tak vyhodnou partii Mr. Green
ObrázekObrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 01:12
BEZY napsal:
hanni napsal:
Ale napad chodit a pichat mamku aj dceru je celkom zaujimavy,mal som kamosa,co to tak mal...dokonca ich pichal do trojky Very Happy

Do trojky? To pak musela bejt zajímavá rodinka Laughing


Iba trosku zaujimavejsia...ale zase nic az tak strasne neobvykleho...nie je to jediny pripad,co poznam..
Ludia,svet sexu je zaujimavejsi (mozno by niekto pouzil slovo "zvrhlejsi") nez si mnohi z vas myslia Wink

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 09:44
To se mam teda ještě co učit Mr. Green
What's up?

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 11:37
Aste si mlady,naucis sa... Wink

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK

sms

Zasláno: ne 25. září 2005 16:17
Tak sem myslel, ze tuhle sekci vynecham, ale prave se mi stala jedna vec:

Potkal jsem jednu peknou slecnu na ulici a jen tak "ze srandy" jsem se ji zeptal na cislo (galantne) Smile. Cekal jsem palku...

Ona ale rekla: "Proc ne? Este sem nikomu cislo nedavala, tak to jednou risknu..." nadiktovala mi ho a este k tomu dodala meno. nakonec se zeptala, jestli jsem z Prahy. Ale kdyz jsem ji pak zkousel napsat, tak se uz neozvala.

To nechapu...? Smile Dorucenka dosla -> cislo je pravy. Kdyby nadiktovala neco ciziho, on by se urcite ozval, co sem to za vopruzaka Smile

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK

Re: sms

Zasláno: ne 25. září 2005 16:47
taky hezky drzim ti palce Applause
me se uz nigdo nezval akorat mi prisly dalsi tri SMS na seznameni a kdyz sem jim napsal ze si negdo spletl cislo tak se uz neozvali skoda mohla bejt sranda Mr. Green
ObrázekObrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna