Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak se zbavit ženské?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK

Jak se zbavit ženské?

Zasláno: po 15. srpen 2005 16:44
V minulosti jsem se uz parkrat setkal se situaci, ze jsem nevedel jak dat zenske kopacky tak, abych ji moc neublizil, a na druhopu stranu zase abych zachoval tvar a nesypal si popel na hlavu.

Mozna to asi bude zalezet na konkretnim pripadu. Kdyz budu tvrdy pri rozchodu tak si snad rekne ze jsem hajzl a driv se z rozchodu vzpamatuje. Nebo (co asi je take typicke pro zenske) si ona zacne sypat popel na hlavu a nebude me chtit pustit o to vic. Poradte.

Jeden muj spolupracovnik (ktery by mohl byt myd dedou) mi radil, ze v momente kdy si najdes zenskou musis zacit uvazovat, jak se ji zbavit.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:16
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:22
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation


Tak tohle si uz nejake rekl? Tohle je fakt svinsky Shame on You Shame on You Takhle bych to zadne holce teda asi nerekl
Příspěvek upravil 2× kenas, naposledy po 15. srpen 2005 21:53.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:26
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation

Jo tak až budeš tohle říkat, to bych se přišel aj podívat Mr. Green Brick Wall
Veselé Vánoce!

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:29
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation


Mel jsi nekdy zenskou?

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:38
koscik napsal:


Mel jsi nekdy zenskou?

Mr. Green Mr. Green
Obrázek
Veselé Vánoce!

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:44
kenas,koscik,Busch:on sa pýtal ako sa zbaviť a toto je 150 % Mr. Green
a babu som mal,ale ja som to zatiaľ nikomu nevravel,len píšem zo skúseností druhých Cool

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 20:10
busch napsal:
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation

Jo tak až budeš tohle říkat, to bych se přišel aj podívat Mr. Green Brick Wall

Tak to aj ja...a velmi rad Mr. Green

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 20:59
Musíš takticky ... Zlato, dáme si na chvíli pauzu, chci si trošku užívat života, vyrážet kamarády. pařit a kalit, chci si ještě užívat, chvilku bych chtěl zkusit nebejt k žádný holce citově zavázán... a bla bla .. to už je na tobě zbytek .. tohle je prostě takovej neutrál Smile

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 22:17
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation

Tak to bych svý holce říct nikdy nedokázal. Zbavil bych se jí asi tak, že bych se s ní sešel s tím, že si s ní potřebuju promluvit. No a slušně bych jí řekl, že by bylo lepší se rozejít, že by to nevydrželo, popř. že mám jinou holku.
Mlč a nic se ti nestane!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 17




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna