Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak správně upovat?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 23. červenec 2009 13:50
tak se nediv když budeš odhalen.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 23. červenec 2009 14:10
já jsem ale nepsal, že budu upovat - já jsem línej na to jít do KFC s noťasem a čekat až se to upne, a proto nebudu VŮBEC upovat Wink
NoArtist / NoName

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 23. červenec 2009 18:30
Moc nechápu smysl této diskuze, buď píšeš za každým příspěvkem že jsi líný nebo že by ses na to vykašlal.. Smile
Tak když se toho bojíš tak to nijak neřeš a neuploaduj a máš po problému.. Wink

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 23. červenec 2009 22:49
chtěl jsem vědět, je-li to již dnes možná pomocí běžně dostupných neplacených (třeba i s crackem, je-li to program) prostředků anonymně uploadovat na internet. takže to vypadá, že to nejde. pronajímat si proxy server a k tomu používat vpn tunel nebo pořád jezdit přes půl hodiny do fastfoodu opravdu nehodlám.
NoArtist / NoName

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 23. červenec 2009 22:58
Nevím no, z fastfoodů určitě nevznikají velcí uploadeři a grupy, já osobně mám na rapidu asi 100GB materiálu, ale "správně upuju" tak, že se snažim vyhíbat filmům a muzice a věcem, o kterých vím, že se třeba kontorluje, nebo že je to prostě nebezpečné, to poznáš.. ale záleží na tom, co od toho uploadování očekáváš, zda si chceš vydělat pár centů jako většina socek, která poslední dobou uploaduje na storage nebo hotfiile, nebo si chceš jen zdarma prodlužovat premium účet na rapidu.. Wink

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 24. červenec 2009 00:52
trocha chechtáků by se hodila, ale hotfile nesnáším - spíš by to bylo czshare (abych nemusel kupovat kredit), RS (prodlužování...) a hellshare (zkusit to kredit zdarma, převést na peníze) ale hlavně se spíš podělit o unikátní materiál, který mám na disku a skoro nikdo jiný ho nemá (když klekne disk a nenajdu/nemám zálohu, tak to těžko seženu.

//mám třeba komplet putování s dinosaury (vč. bonusových dílů), ninja želvy, spoustu starší alb hudby, které nejsou ani na WF, různé starší filmy s CZ dabingem, které jsou těžko k nalezení a mívají tak max. 3 uploady v topicu..., taky spoustu her nebo programů (ale to takové rarity moc nejsou)

////pomohl bych lidem sehnat nějaké vzácnější věci, co mám a při tom bych měl kredit(premium account zdarma a když by se poštěstilo, tak třeba i pár stovek... Cool
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna