Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 11:01
Nevim jak vy mladý ale mi starší si o tom co mám vadí nebo ořešení různých situací povídáme s partnerem. Většinou po takovém rozhovoru následuje řešení situace. Třeba si ta tvoje neuvědomuje že se v tobě všechno plaší a že by ses chtěl pouze kamarádit.Nebo vylez s pravdou ven že si stydlín a nechceš si perfektní vztah s ní zkazit pokud ona tvoje city neopětuje.
Edit: Teprv teď sem si všim v jakým je to tématu tak mojí radu ber trochu s rezervou
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 11:35
My mladý jsme každej jinej, stejně jako vy starší Smile

Ale nejsem si jistej jestli jsi me dobre pochopil (nebo ja tebe?). Ja s ni chci byt, chci s ni chodit, chci s ni spat, (BOHUZEL?) ji miluju stejne jako ve chvili, kdy jsme se rozesli. Kamaradit s ni je asi jako podat ziznivemu na pousti krajic chleba.

Ona rika, ze se mnou chce byt nejlepsi kamoska (o chozeni ovsem neni ani rec, asi si mysli (nebo to tak vyzni) ze bych s ni chodit ani nechtel, ze mi ublizila), ale presto se chova tak, jako by se mnou chodit chtela. Nebavili sme se o tom, to je fakt - jak rikaz, asi bych ji to mel rict. Ale treba je nejaka lepsi cesta jak to vyjadrit...

Rsim to dilema, ze sem nejlepsi kamos a tak bych se nemel o nic pokusit. Chtel bych ji zpet a asi se o to brzy pokusim, jestli se nestane neco neocekavanyho. To nemuzu vydrzet.

Bob

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK

Re: kamoska

Zasláno: út 13. září 2005 11:47
Bob napsal:
No tak vam teda povim, prvni den "ve skole" a hned sem stravil odpoledne u ni doma (uceni na zk). Ve vsi pocestnosti.

Musim priznat, ze kdyby se ke me chovala tak jako vcera a ja s nikdy predtim nechodil, tak uz jsem PO NI DAVNO SKOCIL!!!

Mel jsem 100chuti to vcera udelat, ale povedlo se mi se udrzet. Jenze znate to, takovej ten pocit v brise, kdy si nejses jistej co bude nasledovat. No hruza. Sedeli jsme na tom miste, kde sme si to jeste pred par mesici ...

Pomozte mi nekdo! Ona me obdivuje, snazi se byt "nablizku", sem tam se me "omylem" dotyka, lichoti, vzala me k sobe domu... Kazdej jinej kluk by si rek, ze ho chce zbalit, ze je to jasny...

Je mozny ze by se takhle chovala ke "kamaradovi", byt nejlepsimu, bez vedlejsich umyslu? Sem zmatenej. Jestli to takhle pujde dal, zblaznim se z toho.

Bobek


S zenskejma je to tezky, nikdy nevis co si myslej, pokud se na to nezeptas..... a zensky potrebujou, aby jsi s nima mluvil.... aspon si myslim... Smile
Ted kdyz jsi to napsal tak jasne, ze ji chces, tak zbyvaji dve veci. Bud to na ni zkus, muze to klapnout a budes stastnej a nebo to nevyjde a budes vedet na cem jsi. Nebo to nech tak jak to je (mozna se to vyvrbi) a bude to porad stejne i s tim pocitem v brise, protoze nevis co si mysli.
PS: Mozna ani ona nevi na cem je.... Question Angel

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 12:49
Tak jasmě promluvte si. Je lepší férovej trouba než frajer co se vevnitř může ukousat. Pokud to nepochopí dojde jí to časem. Lež do vztahu nepatří. A pokud se budeš snažit jen pomlčet může se ti stát že na ní svoje trápení vykřičíš až tě bude nejvíc štvát jenže v ten moment k tomu přidáš všechny svoje emoce a to neni dobře.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 16:48
Asi dam na napovedu publika Smile

Musis se jich na veci ptat, ale obavam se, ze ti malokdy reknou fairove vsechno (narozdil od chlapa, kterej to ma v povaze, bejt fair).

Zkusim to, kdyz to nevyjde, budu na tom v podstate stejne jako ted (az teda na mensi psych. trauma jako bonus). Kdyz to vyjde (byt ne na dlouho)... hmmm, to by byla jizda Smile

Bob

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK

Re: kamoska

Zasláno: so 24. září 2005 09:04
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:46.

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK

Bob

Zasláno: čt 13. říjen 2005 14:42
Tak sem tady zase a stale stejna (mozna lepsi?) situace:

Zopakuji, ze chodim se svou "byvalou" (2-3 mesice zpet) do tridy, ona chodi s mym "byvalym" nejlepsim kamaradem. Ja ji miluju, chtel bych ji zpet blablabla, dyt to znate...

Ale proc pisu:
Protoze nejsem schopnej rozpoznat, jestli na tom ta slecna neni tak nejak podobne. Proste mam ten pocit - delame veci NAPADNE podobny tem, ktery jsme delali nez jsme spolu zacali chodit. Uplne me to desi Sad Zda se mi, ze to vychazi z jeji strany. Je fakt, ze se s nikym nemuze bavit tak jako se mnou, ale kdyz se me "omylem" dotyka atp. tak jsem z toho vazne trochu mimo (uplne).

Mam v planu akci typu /bud a nebo/, protoze jinak to nemuzu vydrzet.

Co si o tom myslite? Co byste udelali vy? Nechci nic uspechat, protoze to muze skoncit tragicky Sad

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 13. říjen 2005 20:37
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:40.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 13. říjen 2005 20:51
DObre sa chystas urobit..treba si to ujasnit

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK

Bob

Zasláno: ne 16. říjen 2005 22:18
2skepek
O vendettu nejde Smile Jde o to ze ta holka je proste supr (je moc hezka, pritulna, sikovna atd...) a ja sem do ni zamilovanej, takze tyhle objektivni nebezpeci (je proste takova a muze se to opakovat) zlehcuju.

Necekam ze to s ni bude nadosmrti, co si budem povidat, ale prijde mi to takovy zmateny. Na spoustu jejich nedostatku jsem si uz zvyk a mam pocit ze prichazim o vic nez jen o krasnou holku.

Jo a nejsem davnej kluk - je to neco pres dva mesice a ta bolejst je jeste dost ziva (stejne tak jako slozita situace s mymi kamarady). Myslim ze laskovani to nebude... Ale fakt nevim jak to mam brat.

Asi to vidim takhle: V nejaky prizracny situaci ji vlepim napadnou pusu a uvidim jak se zachova -> bud ee, pak rozhovor a pak asi krize a nebo se nestane nic a treba ij to bude vrtat v hlave.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 3 z 18




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna