Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Zasláno: ne 11. září 2005 00:10
Jeden příspvěk mě přivedl na tohle téma,které tu ještě nebylo.Takže jak vycházíte se svýma bývalýma?Zůstali jste kamarádi?Nebo se raději vůbec nevídáte?

Svoji odpověď budu jen citovat,protože se mi nechce psát znovu.

Norton napsal:
Jedna moje bývalá se mě zeptala,jestli zůstaneme kamarádi a zůstali jsme.Dokonce jednou chtěla zkusi i trojku,kterou když semnou chodila odmítala,ale nějak nekonec nebyla příležitost.No a s jednou jsem spal pravidelně ještě půl roku potom co jsme se rozešli a ona už chodila s jiným,taď už se spolu ale zase nebavíme vůbec.Ženský jsou fakt nevyzpytatelný. Brick Wall

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 10:18
Téda, tak koukám, že to máš husté... Shocked No já osobně se s bývalýma nestýkám, nikdy jsem se nerozešel v dobrém, snad jen jednou, ale tam je zase otázka, zda jsme spolu vůbec chodili... Think Drool
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 11:11
Ricky napsal:
Téda, tak koukám, že to máš husté... Shocked No já osobně se s bývalýma nestýkám, nikdy jsem se nerozešel v dobrém, snad jen jednou, ale tam je zase otázka, zda jsme spolu vůbec chodili... Think Drool

To mám,ale nestěžuju si Laughing jinak s ostatníma jsem se po rozchodu taky moc nevídal.Ty dvě jsou spíš taková vyjímka.

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 11:29
Ahoj - zajimalo by me, jaky postoj byste zaujali v situaci, kdy jste se rozesli s holkou (v dobrem, resp. dali jste ji kopacky Smile a mate s ni byt potom nej kamos. Ja jsem v situaci, kdy jsme se o prazdninach rozesli a ted budem zas spolu ve tride. Uz nastaly okamziky, kdy mi prijde, ze ji chybim. Mam pocit ze se snazi.

Jak mam poznat, jestli by chtela zpatky a nebo jestli ze me chce jenom nej. kamarada a takhle si hraje? ja sem na tom jeste docela blbe, takze "jako vul" trochu doufam.

Jak se chovat?
1. bejt drsnak, pouze kamos a zapomenout (coz de blbe).
2. nejak fikane dat najevo, ze bych do toho zase sel.
3. Vykaslat se na ni uplne...
4. jina reseni?

Dik Bob

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Zasláno: ne 11. září 2005 11:30
Norton napsal:
Jeden příspvěk mě přivedl na tohle téma,které tu ještě nebylo.Takže jak vycházíte se svýma bývalýma?Zůstali jste kamarádi?Nebo se raději vůbec nevídáte?

Svoji odpověď budu jen citovat,protože se mi nechce psát znovu.

Norton napsal:
Jedna moje bývalá se mě zeptala,jestli zůstaneme kamarádi a zůstali jsme.Dokonce jednou chtěla zkusi i trojku,kterou když semnou chodila odmítala,ale nějak nekonec nebyla příležitost.No a s jednou jsem spal pravidelně ještě půl roku potom co jsme se rozešli a ona už chodila s jiným,taď už se spolu ale zase nebavíme vůbec.Ženský jsou fakt nevyzpytatelný. Brick Wall

No odpust mi to, ale o takových holkách, které si popsal, si myslím to nejhorší Wink

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 11:38
Ja si nedokážem predstaviť,že b som mal s bývalou sex Shocked
Ale ako sa hovorí,stará láska nehrdzavie Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 11:44
Bob napsal:

4. jina reseni?


Buď nad věcí. Think Nic nepodnikej, dej tomu čas, ono to vyšumí na povrch a uvidíš, jak to je doopravdy... Whistle Nedávej najevo ani zájem ani nezájem... Wink Nech první krok na ní... Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Re: Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Zasláno: ne 11. září 2005 12:03
Mark Pawl napsal:

No odpust mi to, ale o takových holkách, které si popsal, si myslím to nejhorší Wink


To ti neberu...ale ono je to trochu složitější.Věř mi,ani jedna z nich není to co si myslíš. Wink S tou první jsme spolu flirtovali dost dlouho předtím,než jsme spolu začali chodit a když jsme se rozešli,tak jsme spolu tak trochu flirtovali dál.A s tou druhou to byla velká láska,jenže jsem se choval jak blbec Brick Wall ,tak mě nechala a já se to snažil ještě zachránit,takže jsme spolu ještě rok chodili/nechodili...

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 16:39
Ricky napsal:
Bob napsal:

4. jina reseni?


Buď nad věcí. Think Nic nepodnikej, dej tomu čas, ono to vyšumí na povrch a uvidíš, jak to je doopravdy... Whistle Nedávej najevo ani zájem ani nezájem... Wink Nech první krok na ní... Angel


Jo. To mi prijde rozumny, treba ji konecne dojde o co prichazi Surprised) Na druhy strane je zase blby, ze ona treba ceka jen opravdu velky kamaradstvi, coz nevim jestli dokazu dlouho vydrzet.

Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.

Bob

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 16:45
Bob napsal:

Jo. To mi prijde rozumny, treba ji konecne dojde o co prichazi Surprised) Na druhy strane je zase blby, ze ona treba ceka jen opravdu velky kamaradstvi, coz nevim jestli dokazu dlouho vydrzet.

Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.

Bob


No popravdě já myslel nějaký krok typu, že najde si jináho nebo naopak bude poletovat jen kolem tebe... Very Happy
No víš, ty jsi jediný, kdo zná celou situaci, tak musíš sám vědět, jaká je a co který její signál znamená, přece jen jsi s ní už chodil... Wink

Já nejsem žádnej odborník, navíc se těžko radí takhle přes net... Cool Takže mé rady nemuší ani brát vážně... Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 18




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna