Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak zabezpečit byt

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 10:19
Hele viděl bych to tak na bezpečnostní dveře-kamoš je má a vypadají jak obyčejný dveře v paneláku s přídavným trezorovým zámkem. Ale ty dveře jsou téměř nezničitelný.
A pokud nechceš zrovna tyhle dveře tak by mohl stačit rozvorný zámek který dveře spolehlivě podrží při vysazování a pod. Ty dveře se totiž musí rozštípat nebo nějak zničit zámek aby jsi je překonal. Pak bych si dal asi folii na sklo(teda pokud bydlíš v přízemí). No a na konec bych si dal nějaký alarm který aspoň pořádně houká (nějakých 120dB). Hafani a pod jsou v celku na nic-kolikrát se stalo že selhali.
on les aura!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 18:34
Bezpečnostní dveře? (Už mne dlouho svrběla ruka ale pořád sem se nemoh dostat k PC na internetu.) Tyhle dvířka ti sice bezva zajistí byt ale nedejpánbů aby sis zabouch nebo aby ti je když vyběhneš se smetím zabouchlo tví malý děcko a zůstalo samo uvnitř. Při požáru (nikomu to nepřeju) je to pro hasiče hrob a než ti z vstupu do bytu udělají tunel můžeš vzít akorát lopatu a vykydat popel s tvejch drahocenejch věcí. Holt všechno má své pro a proti a je dobré rozvažovat než si to pořídíš.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 00:24
Docela mě nedávno překvapilo, když jsem si nedávno zabouchl a neměl jsem po ruce náhradní klíče. Dnes se do bytu dokážu dostat rychleji bez klíčů než s klíčema. Od této zkušenosti dveře pokaždé, když odcházím, zamykám. Aspoň se přesvědčím, že mám klíče.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK

karlovec (0)
Anonymní




0,- VK

Jak zabezpečit byt?

Zasláno: po 6. prosinec 2010 19:14
Několik jednoduchých rad a zajímavých informací: http://zabezpecenibytu.blog.cz/0702/bezpeci-vaseho-domova

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 6. prosinec 2010 19:16
ad 1) já nvm jak vás, ale nás ve škole učili, že vykradení dveřmi je jen asi u 15% případů
ad 2) pokud si objednám bezpečnostní dveře, tak počítám s tím, že je v nich usazen i pořádnej zámek
ad 3) reklamu tu nééé, to si domluv s adminem
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna