Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké byste si přáli auto?

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Jaké byste si přáli auto?

Zasláno: po 25. únor 2013 15:04
Jaké auto byste si chtěli koupit? Klidně napište víc podle "reálnosti", tj.:
1. co si možná fakt koupíte
2. co si asi nekoupíte
3. co si určitě nekoupíte

Možná bysme pak mohli udělat hlasování o nejlákavější auto.
Zasláno: po 25. únor 2013 15:14
Já to mám asi takhle:
1. BMW 330xd tourer E46 (ten bych chtěl na příští zimu a už neřešit závěje)
Youtube Video
Přehrát video


2. zatím si nekoupím Citroen C5 Break (aktuální verzi)

3. Porsche 911 Carrera 4S (typ 997)
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 25. únor 2013 15:37
Mám slabost pro japonská auta. Nicméně Galanta nehodlám v současné době měnit, takže 1. bod nechám být. Smile
2. Chtěl bych novějšího 2.5 V6, jenže to nedopadne, protože nejsou love a není potřeba měnit to, co (zatím) funguje.
Hodně se mi líbí velká japonská auta, ze současných asi nejvíc Honda Legend a Lexus IS (i když není úplně velkej, tak je to fajn auto). Z těch starších Mitsubishi Legnum VR4 (280 poníků, dvě turba a mechanický 4x4 v rodinným kombi nebo sedanu).
Zasláno: po 25. únor 2013 15:59
LivArt napsal:
Mám slabost pro japonská auta. Nicméně Galanta nehodlám v současné době měnit, takže 1. bod nechám být. Smile
2. Chtěl bych novějšího 2.5 V6, jenže to nedopadne, protože nejsou love a není potřeba měnit to, co (zatím) funguje. Případně mě hodně láká Suzuki Swift Sport , ačkoliv je to malý, tak to je jak motokára.
Hodně se mi líbí velká japonská auta, ze současných asi nejvíc Honda Legend a Lexus IS (i když není úplně velkej, tak je to fajn auto). Z těch starších Mitsubishi Legnum VR4 (280 poníků, dvě turba a mechanický 4x4 v rodinným kombi nebo sedanu).


Bych zapomněl na šupu Toyotu GT86/Subaru BRZ. Jen nvm, do který kategorie ho zařadit, jestli jen 2 nebo rovnou 3, protože to si asi nikdy nekoupím...
Obrázek
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: út 26. únor 2013 19:29
Můj automobilový cíl je v nejbližší budoucnosti zrenovovat svého veterána - Š440 Spartak, který jsem zdědil po dědovi Smile .

O pořizování dalšího si možná dovolím uvažovat až budu mít to první hotové a ve vlastní garáži. Very Happy

Každopádně ale můžu říct že nepředpokládám, že si někdy koupím nové auto... hejtuju automatický převodovky, elektronický ruční brzdy (přemíru elektroniky v autě vůbec) a rozhodně auto neberu jako spotřební zboží.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 26. únor 2013 22:17
Mně se dlouhodobě (asi tak od dob Colin McRae Rally 2) líbí Ford Focus, ty novější modely ještě víc než starší. Ale jestli si nějaký (nový) auto koupim, tak nejspíš nějakýho Hyundaie, protože jsou levný a na nic dražšího nebudou peníze. Razz
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 28. únor 2013 23:43
učite diesel a 4x4 a combi Smile
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 1. březen 2013 09:55
2 palucko: třeba taky BMW 330xd? Very Happy
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 1. březen 2013 11:18
Mě se zase po hraní NFS: underground líbí Ford Focus a ten novej eště víc, ideálně by měl vypadat takhle:
Obrázek takže možná, až budu moct mít auto (rodiče to zakazujou) a našetřím si na něj (za několik desetiletí), to bude stará plečka a já si splním sen.

No a auto, na který beztak nikdy nebudu mět, to by moh bejt nějakej Aston Martin Smile
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 1. březen 2013 11:31
Sny o autech se plnit docela dají, pokud člověk nepotřebuje nový. Já si v roce 1993 vysnil Xantii, když ji Citroen představil a cca v roce 2000 jsem si pět let starou koupil. A teď se mi přiblížil sen o BMW, který ještě před pár rokama nešlo koupit pod nějakých 300 tis. Dneska je za 115tis. Smile
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna