Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké máte telefony? Tuníte je?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 129, 130, 131  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 22. červenec 2010 03:32
Jo icy tower tu mám taky v mobilu je to opravdu hra na dlouho,stejně jako gravity defield Mr. Green
Multitasking podle LG
Obrázek

Icy tower, java
Obrázek
foceno EL71 a lupou

p!p@: a co máš vubec za mobil Mr. Green


Jo a k WP7 mi se vůbec enlíbí vypadá to jako nějaké prototypní rozhraní ,a vypadá to nějak divně. A není to nástupce WM Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. červenec 2010 08:20
HTC HD2
Obrázek
 

ale tu Icy tower asi nemůžeš ovládat G-senzorem, že?
a to není opravdovej multitasking... skus si spustit dvě hry zároveň... Wink
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. červenec 2010 08:25
Hele, mně ve WM hry taky nejdou, až na výjimky (solitaire, bubble breaker, worms) minimalizovat.
Mně by ani tak nevadilo nějaký ukončování (v případě, že by to pak vrátilo do původního stavu), ale to, že hodím soft na GC do pozadí, abych si přečetl SMS, a ono mi to vypne GPS a pak znova několik minut fixuje, je fakt na facku. (A nový načítání stránky v browseru též.)

Proč má vůbec ten novej android požadavek min. 1 GHz procesor, kdovíkolik MB RAM, ale pořádnýho multitaskingu (aspoň v aplikacích, kde to je třeba) schopnej není?
Když jsem měl PCčko s 500 MHz a 64 MB RAM, tak to multitasking zvládalo v pohodě. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 22. červenec 2010 10:40
p!p@: 2 hry spustím uplně hravě, mužu jich spustit kolik chci Magor

Obrázek


Na tom LG mě štve jedna věc, že dioda nejde zapnout tak lehce jako na Siemensu (přidržením tlačítka fotáku) ale to přijde časem LG dou taky tunit kladivem Slinták

Whistle ; jenda^^

Tady někdo nepřekousne že na LG jdou minimalizovat hry co? Whistle EINEX
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green
Příspěvek upravil 1× EINEX, naposledy čt 22. červenec 2010 15:36.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 22. červenec 2010 11:38
Ginzo napsal:
Eľefant: hmm, prakticka otazka-po klepnuti na hodiny ti to nevyhadzuje aplikaciu, kde su už priamo stopky a budiky ? Ak ano, prečo maš teda shortcuty na tieto aplikacie ? A to iste kalendar, ked tam už maš widget. Nechcem ti do toho kecať, ale pripada mi mierne neučelne.
A ako vidim, sťahuješ najsťahovanejšie aplikacie Marketu, ak môžem poradiť, skus namiesto štandartneho Ovladaciho prvku napajeni Switch Pro widget, ma až 7 pozicii a voliš si ich sam Wink
Ne, to mobil neumí (to asi dělá HTC Sense). Jednoduše ti odpovím, i kdyby to šlo, tak proč ne? Slinták
NoArtist / NoName

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 22. červenec 2010 12:56
jenda^^ napsal:
Proč má vůbec ten novej android požadavek min. 1 GHz procesor, kdovíkolik MB RAM, ale pořádnýho multitaskingu (aspoň v aplikacích, kde to je třeba) schopnej není?
Když jsem měl PCčko s 500 MHz a 64 MB RAM, tak to multitasking zvládalo v pohodě. Wink

Aby ho nemohli spustiť uživatelia WM Magor
Ide o to, že novy Android 3.0 Gingerbread je už určeny aj pre tablety, takže to bude rovnako analogia ako iPhone/iPad Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. červenec 2010 19:01
Einexi, ale stejně jsi mi neodpověděl, jestli se ty hry dají ovládat např. gravitačním čidlem... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 22. červenec 2010 19:05
Některé jo, záleží na výrobci hry, opera mini se umí taky otáčet , ty Softeérové klávesy jdou odstranit u jednotlivých aplikací , icy tower se ovládá ale ormálně přes klávesnici.
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 23. červenec 2010 18:03
Mám Nokii X6. Po Siemensu SX1 a Nokii N73 zůstávám věrný symbianu. Přesvědčila mě i doživotní licence na navigaci.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 23. červenec 2010 20:05
chvalim liona , si moj symbianovy brat Mr. Green vsetci na VSN su droidny alebo windovsaci , a jeden blázen zjablkovatel Very Happy
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 63 z 131




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna