Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké máte telefony? Tuníte je?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 129, 130, 131  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 13. červen 2018 20:48
+ vydrží dlouho na jedno nabití... Teda já ho moc nepoužívám, akorát v neděli na kole jsem měl asi 5 hodin zapnutý GPS záznam... ale i tak na nabití vydržel od pátku do dneška
- je to hrozný vrak. Sice ho moc nepoužívám, ale i tak se mi už několikrát stalo, že prostě na 5 vteřin zamrznul někde v menu nebo na webu.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 13. červen 2018 21:14
no, to zaseknuti se stava i na te skvele ciste nokii :-/ Proste posranej android no..

Jako, ne v aplikacich vetsinoiu, ale proste po tydnu trva treba dve vteriny nez se odemkne otiskem.. tak udelam restart, a vse v pohode.. a za tyden zase d'oh!
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 13. červen 2018 21:19
Tyhle odolný telefony stojí za nic všechny, je to jen označkovaná noname čína.
Zasekávání se mi na mi5 nestává.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 16. červen 2018 12:26
jenda^^ napsal:
O víkendu jsem v elektroworldu objevil vystavený Honor View 10, tak už vím, že takovou velkou a přitom placatou krávu asi nechci. Teď ještě potřebuju zjistit, že mi něco hrozně vadí na N7+ a už mám vyřešeno, že jako příští mobil opět nemám co vybrat... Mr. Green


Teď mi to došlo. S N7+ si velikostně oproti HV10 moc nepomůžu...
https://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Nokia-7-plus,Honor-View-10/phones/10810,10752
Embarassed Mr. Green d'oh!

Každopádně doteď nebyl moc problém, ale protože jsem dostal služební telefon, tak mě začíná pomalu hrozně štvát, že musím do práce tahat dva mobily, takže se asi brzo k výměně telefonu rozhoupu... jen nevím za co... Zatím je nejpravděpodobnější, že zahodím soukromou SIMku a zůstanu s G2. Mr. Green
Zasláno: út 26. červen 2018 11:44
Tak teda upgrade...

Obrázek
Zasláno: st 27. červen 2018 12:08
Věci, které vám v recenzích nepoví... Všichni berou, že Android je Android, ale u Honoru třeba není možnost po stisknutí Nerušit, že bych si vybral, že to chci jen na hodinu nebo na dvě (*). Celkově všechny ty rychlý tlačítka v horní liště jsou oproti základnímu Androidu ořezaný, protože u nich nevyskakují volby jako výběr wifi, graf baterie nebo spotřebovaných dat... Rolling Eyes
- Recenze se rozplývají nad tím, že je možný ušetřit místo na obrazovce skrytím navigační lišty a používání gest na čtečce otisků prstů. Už ale nenapíšou, že těmi gesty nefunguje rychlé přepnutí do předchozí aplikace nebo režim rozdělené obrazovky, které jinak tlačítkem pro multitasking jdou dělat... Navíc ani nemusím navigační lištu schovávat na to, aby mě v polovině aplikací nad ní prudila infolišta, že aplikace není optimalizovaná na protáhnutý displej... Mr. Green d'oh!
- Nejde uspávat displej poklepáním na launcher, ale OK, to byla vcelku specialitka G2. Na launcheru existuje gesto tahem dolů, ale to neukáže obsah horní lišty, jak by se dalo předpokládat, ale ukáže vyhledávání aplikací.
- Powermanagement je brutální, ráno jsem v autě poslouchal podcast a asi 5x jsem musel znovu zapínat aplikaci, protože mi ji to sestřelilo při přehrávání.
- Výkon je znát při Locusu, kde mi G2 otevíralo seznam asi 1500 keší v okolí dobrých 5 vteřin a tady je to prakticky hned. Na druhou stranu při posouvání v nabídkách je stará G2 s LineageOS plynulejší. Shocked
- Telefon umí trochu začervenat obrazovku, aby večer míň bolely oči... Jenže základní (nebo je to jen vylepšení lineage?) Android umí tohle automaticky zapínat po západu slunce. V EMUI jde nastavit jen pevný čas...
- Android má od Orea vlastního systémovýho správce notifikací pro aplikace, kde jde vybírat, které konkrétní notifikace budou hrát nebo jim třeba změnit zvuk... To je i v EMUI... akorát tam chybí ta volba pro změnu zvuku. A v aplikacích, co to chtějí použít, pak hraje výchozí systémový zvuk. Brick Wall
- Pushbullet nezrcadlí oznámení. Teda zrcadlí. Ale až po tom, co odemknu obrazovku...
- Má to trojnásobek RAM než G2, ale aplikace to zabíjí jako by to mělo čtvrtinu.
- Tenhle telefon za 12 tisíc asi není cílený na manažery, protože nejde nastavit vypnout a zapnout synchronizaci jednotlivých kalendářů. Což je nejvíc sranda v momentě, kdy to jeden z kalendářů má ve výchozím stavu vypnutý. Zapnout se to musí instalací Google Kalendáře a povolením v něm.

---
*) Přes SystemUI Tuner to jde zobrazit v bublině při změně hlasitosti. Sice je tam všechno bílým písmem na bílým pozadí, ale po slepu to jde nastavit a funguje, tak asi od číňana nemůžu čekat víc...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 30. červen 2018 07:12
Achjo... proč výrobci telefonů dělají to, že přímo do ROM rvou nesmysly? Proč tam musí předinstalovávat takové věci jako třeba facebook? Vždyť ten si snad může každý stáhnout sám... Už tak půl roku bojuju s tím, že mojí mámě s každou aktualizací aplikací dochází místo ve vnitřní paměti. Vše co jde, tak má na kartě, některé předinstalované aplikace, co nepoužívá, jsem zakázal a odinstaloval jim aktualizace... no ale to už teď nestačí... Určitě jde nějak ten předinstalovanej balast odinstalovat, že? Znáte na to nějakou aplikaci? Rootovat to není problém, telefon už stejně není v záruce (ha, to za tím bude spiknutí... Very Happy místo ve vnitřní paměti začlo docházet cca 2 roky po koupi Think )
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 30. červen 2018 08:53
Tak s rootem jde mazat aplikace přes každého správce souborů, co podporuje root, třeba Solid Explorer a tak. Ono jde snad mazat aplikace i bez rootu... Asi? Jsem měl na Honoru nějakou aplikaci, co asi na 2 minuty zapínala GPS po restartu. Nenašel jsem, k čemu by byla a nešla v nastavení ani vypnout, tak jsem našel nějaký adb příkaz a s tím se to přes USB ladění odinstalovalo... Nějaký "adb shell pm..."
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 30. červen 2018 12:08
To je právě důvod, proč jsem si koupil mobil se 64 GB ROM Very Happy stejně občas dojde paměť, ale stále je co smazat, aniž by to citelněji fungovalo... Smile
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 4. červenec 2018 13:20
Jé, hele, Honor ukazuje u nepřijatých hovorů délku vyzvánění. To je snad první věc, co má EMUI jinak a líbí se mi.

Ale pro změnu u WiFi nejde nastavit, že je to hotspot a telefon se k ní má chovat jako k mobilnímu připojení. Takže jsem tady na dovolené musel kvůli pomalé WiFi překonfigurovat půlku aplikací, aby se nesnažily aktualizovat, zálohovat atd... Rolling Eyes
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 121 z 131




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna