Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké máte telefony? Tuníte je?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+37)
Wannabe pussy
Šéfík

Věk: 27 let
759 480,- VK
Zasláno: st 13. červen 2018 20:48
+ vydrží dlouho na jedno nabití... Teda já ho moc nepoužívám, akorát v neděli na kole jsem měl asi 5 hodin zapnutý GPS záznam... ale i tak na nabití vydržel od pátku do dneška
- je to hrozný vrak. Sice ho moc nepoužívám, ale i tak se mi už několikrát stalo, že prostě na 5 vteřin zamrznul někde v menu nebo na webu.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek

211 170,- VK
Zasláno: st 13. červen 2018 21:14
no, to zaseknuti se stava i na te skvele ciste nokii :-/ Proste posranej android no..

Jako, ne v aplikacich vetsinoiu, ale proste po tydnu trva treba dve vteriny nez se odemkne otiskem.. tak udelam restart, a vse v pohode.. a za tyden zase d'oh!
Obrázek

LivArt (+22)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš

498 597,- VK
Zasláno: st 13. červen 2018 21:19
Tyhle odolný telefony stojí za nic všechny, je to jen označkovaná noname čína.
Zasekávání se mi na mi5 nestává.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+37)
Wannabe pussy
Šéfík

Věk: 27 let
759 480,- VK
Zasláno: so 16. červen 2018 12:26
jenda^^ napsal:
O víkendu jsem v elektroworldu objevil vystavený Honor View 10, tak už vím, že takovou velkou a přitom placatou krávu asi nechci. Teď ještě potřebuju zjistit, že mi něco hrozně vadí na N7+ a už mám vyřešeno, že jako příští mobil opět nemám co vybrat... Mr. Green

Teď mi to došlo. S N7+ si velikostně oproti HV10 moc nepomůžu...
https://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Nokia-7-plus,Honor-View-10/phones/10810,10752
Embarassed Mr. Green d'oh!

Každopádně doteď nebyl moc problém, ale protože jsem dostal služební telefon, tak mě začíná pomalu hrozně štvát, že musím do práce tahat dva mobily, takže se asi brzo k výměně telefonu rozhoupu... jen nevím za co... Zatím je nejpravděpodobnější, že zahodím soukromou SIMku a zůstanu s G2. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 121 z 121