Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké máte telefony? Tuníte je?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 129, 130, 131  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 29. leden 2019 00:46
Hele, asi mi telefon blbě osahal ten kabel uGreen nebo to při vyšším nabití pustí víc, ale jsem na 20 % a všiml jsem si jiné ikonky baterie než obvykle a prý jede super nabíjení. Ampere ukazuje 2850 mA. Takže 5 A to nejede, ale ty 3 A ten kabel asi fakt dá.
Na ebayi jsem našel i fialový kabely na 5 A za pár dolarů, ale netroufam si na to. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 29. leden 2019 10:06
Hele, jak to jako ten telefon pozná, kolik tím kabelem může brát maximálně proudu? Myslel jsem že drát jako drát Think A že když si koupím dva konektory a mezi ně napájím třeba měděné trubky od topení tak to bude fungovat stejně jako s originálním kabelem... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 29. leden 2019 11:57
Tipoval bych si že tak, že si to změří odpor toho vedení. Nevím, jak přesně ta komunikace po datových žilách funguje a co dělá.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 29. leden 2019 18:16
IMHO to hlídá úroveň napětí. Prostě ten regulátor tam pouští víc a víc proudu a čeká, co se bude dít. A jak začne klesat napětí, přestane regulátor zvyšovat proud. Ale jak to funguje u Quick Charge, to už těžko říct Think
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 30. leden 2019 11:09
No, úroveň napětí... Dřív vždycky byly takový ty rady jako, že se má připájet na datový piny nějaký odpor, aby to nehlásilo "pomalé nabíjení" do 500 mA. Takže si to nejspíš něco přes ty datový zjišťuje. Je možný, že to, co píšeš ty, je pak nějaký druhý level, aby to nezapálilo nějaký laciný čínský nabíječky. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 16. únor 2019 15:34
Přišel Smile Mají hezké balení i hezký obal a dokonce i suchý zip na svázání... Smile
Obrázek Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2019 17:48
Přišlo mi z číny "temperované sklo" na telefon, což je teda prostě asi prostě tlustá fólie... Ale to určitě znáte, protože mi určitě poradíte - jak to nalepit, aby nebylo kolem dokola "halo", tzn. že to na krajích nelepí?
Google radí zalejt ty okraje olivovým olejem, což mi teda připadá jako příšerná zhovadilost. Něco lepšího?

Jsem hrozně pyšnej na to, že se mi podařilo prvně v životě nalepit screen protector, že pod ním nejsou žádný bubliny a prach, ale ten okraj je fakt šílenej a jestli to nejde vyřešit, tak to radši strhnu. Mr. Green

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2019 18:05
Já jsem už jednou temperované sklo lepil... přijde mi to že to bylo fakt sklo a ne plast... mám ho na telefonu... Normálně se to přilepilo, žádný problém jsem s tím neměl...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2019 18:10
Nemáš náhodou 2,5D displej se zaoblenými okraji? Jinak strhnout to můžeš vždycky, teď bude na řadě olivový olej 😎
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 23. únor 2019 10:52
Nacpal jsem pod ty okraje silikonovej olej a je to lepší, akorát v předělu mezi tím přilepeným a tím, co je vyplněný olejem, je tenká linie, která tam prostě zůstane. Tak uvidim, za jak dlouho mě to začne vytáčet.

Obrázek

//Tak po dni s olejem postupně mizí ty tenký linky, takže pohoda
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy so 23. únor 2019 19:59.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 126 z 131




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna