Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké máte telefony? Tuníte je?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 129, 130, 131  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 6. květen 2018 22:49
No tak LG má optickou stabilizaci, což těm nočním a podobným fotkám dost pomůže...

Já jsem se před týdnem skoro zaradoval, že mě konečně něco donutí koupit nový telefon, když jsem jel na kole a telefon mi vypadl z ruky na asfalt... A ono nic, nic se tomu nestalo. Shocked Pitomej silikonovej kryt za 30 Kč... Laughing

Takže furt vybírám. Nedávno jsem byl zas někde očumovat telefony a když se na mě okamžitě po příchodu vrhnul prodavač, co bych chtěl, tak jsem ho smetl dotazem, jestli mají Nokii 7 Plus, na což on odpověděl, že ne, že mají jen Nokii 5 a zas odešel... Mr. Green Ale nevím, mně se nic nelíbí. Samsungy jsou drahý, do těch nižších řad zas vrazí něco, kvůli čemu jsou taky na nic (třeba slabý procesor u A6+)... Honory a Huawei jsou hrozně čínský a... ty, co se mi líbí, jsou stejně nakonec daleko přes můj psychologický limit 10 tisíc. (Třeba ten Honor 8 Pro nebo View 10)...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 7. květen 2018 18:27
Honor 8 Pro Dual má MP za 9990.- https://www.mp.cz/mobilni-telefon-honor-8-pro-midnight-black-p-31420
Já mám spíš problém, že až mi umře MI5, tak nvm, jakej další telefon, bo do 145 mm výšky není nic pořádnýho. A když k tomu přidám oficinální podporu Lineage, tak je to úplná 0.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 7. květen 2018 20:29
Já vím, ale ty mají jen černej... Tu jedinou hezkou barvu - modrou - mají všude drahou d'oh! Embarassed Mr. Green
Navíc jsem dneska četl jako že slavnostně došel update na odemykání obličejem... To takovýhle obyčejný věci musí dodělávat po roce updatem? Shocked
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 8. květen 2018 22:30
Na modrýho honora 8 jsem koukal denně a už bych to nechtěl. Ono je to jakože pěkný, ale rychle se to okouká a ve výsledku to vypadá docela levně.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 16. květen 2018 16:16
Jsem včera koukal zas na Honory a říkal si, že Honor 10 jako vcelku dobrý, ale víc by se mi líbil Honor View 10, protože má vlastně stejný parametry, akorát nemá výřez (a víc RAM)...
No a ted má O2 pěknou slevu... ale jen na vyříznutou desítku. Sad
https://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/vyhody-o2-sleva_az_1_500_kc_na_vybrane_telefony.html

Všímám si, že jsou pro mě všechny telefony tak o 2 tisíce dražší, než bych za ně byl ochotný dát. Mr. Green
Zasláno: so 26. květen 2018 22:14
Sleva u O2 na tu desítku už skončila, ale i tak jsem se byl na ten telefon podívat včera v obchodě a prostě to nechápu. Ten výřez mi přijde naprosto uhozenej.
Že prý se tím zvětší displej... no to určitě zvětší, vždyť se tam nevejdou notifikace... co vůbec notifikace, ony se tam kvůli debilnímu výřezu nevejdou pořádně ani ikonky se signálem, takže to ukazuje signál na telefon a wifi nalevo mezi notifikacema.
A co jsem koukal na různý fotky v recenzích, tak některý ty ikonky můžou být snad na pravé i levé straně, jak vyjde místo. d'oh!

Ve všech recenzích nezapomenout zmínit, že pokud se vám výřez nelíbí, tak jde vypnout. To je vypnout jako stehno. Udělá to po stranách výřezu černý pozadí. Ikonky jsou pořád v té ořezané části displeje, kam se nevejdou.

A teď ty výřezy už cpou do všeho... Sad
Zasláno: út 5. červen 2018 22:13
Potřebuju v nějakým obchodě (nebo nedej bože u Jirky!) vidět Nokii 7 Plus.
O víkendu jsem v elektroworldu objevil vystavený Honor View 10, tak už vím, že takovou velkou a přitom placatou krávu asi nechci. Teď ještě potřebuju zjistit, že mi něco hrozně vadí na N7+ a už mám vyřešeno, že jako příští mobil opět nemám co vybrat... Mr. Green

Taky jsem zkoušel trochu ustoupit a koukat na Huawei P10 a zaujalo mě, že naprosto nikomu v recenzích ani komentářích nepřišlo divný, že 1080p video z toho je pixelovaný, jako by bylo bez interpolace roztažený ze 720p.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 5. červen 2018 22:18
no, to nevim kdy, my budeme do pulky cervence na dovoleny Mr. Green tak dlouho se na neco vymlouvate, ze uz nebude kdy Mr. Green

hele ale ta n7+ je taky hrozne velka.. hlavne teda kvuli te sprcce, jinak je akorat. A ty mas asi vetsi ruce trochu, takze mozna i v te gume Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 8. červen 2018 09:34
Já jsem firemní SIM nechtěl, protože by to pak znamenalo, že bych třeba musel volat a tak, takže jsem se o nic takového nepral... a dnes jsem přes to dostal. A navíc i zařízení, které připomíná jak po hardwarové, tak softwarové stránce stránce cvičný gumový granát.

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 8. červen 2018 09:42
Neco takoveho jsem chtel pro Adelku, s nadeji ze to treba hned nerozbije Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 120 z 131




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna