Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké máte telefony? Tuníte je?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 129, 130, 131  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 18. únor 2020 12:36
Topic zní "Jaké máte telefony? Tuníte je?"

Já už telefony netuním. To co se na Siemensu přidávalo patchema nebo kvůli čemu se do telefonu nahrávaly různé custom ROMky a dělal root je dneska už přímo v základu a nebo jsou na to aplikace...
Na S9 mám nejnovější Android 10, a ten umí vše.

I když za Tuning se dá považovat různé příslušenství. Smile
Mám LED Smart View Cover - flip pouzdro se všitým displejem z matice LEDek, píše to jméno nebo číslo volajícího či zobrazuje ikonku co jste si k němu přiřadili (dají se i nakreslit vlastní), zobrazuje to čas a taky notifikace z aplikací co si člověk vybere... Je to i dotykové, takže se tím dají brát hovory, vypínat budíky a ovládat aplikace (třeba přehrávání hudby) a člověk nemusí ani telefon otvírat.

Druhá věc, která je předčí jakýkoliv tuning je Samsung DeX dock. Už jsem tu dával screenshot do "pochlubte se svým desktopem". Z telefonu to udělá počítač, do docku připojíte HDMI, Myš, klávesnici, flashku, externí harddisk, prostě vše. MS Word či Excel na tom vypadají jak na PC a stejně tak Chrome a další podporované aplikace. V práci to používám skoro každý den, mám tu totiž jen průmyslový počítač bez zvukové karty, takže na něm pracuju a blbosti dělám v Samsung DeX, který mám připojen na stejný monitor, jen na jiný vstup...
Jinak není třeba DeX dock, funguje to i s redukcí z USB-C na HDMI z Aliexpressu, ale nedá se s tím telefon zároveň nabíjet (ale jako nouzovka na ukázání fotek na televizi to stačí).

Jo a pak taky mám bezdrátovou nabíječku... Think

Tohle se mi na Samsungu líbí, má milion různých cool příslušenství, se kterými se dá vyhrát Smile

Co mi na S9 trochu chybí je S Pen, jak měl můj předchozí Note 4, to je taky hezká vychytávka, díky které je Samsung na mííle daleko před shnilým jabkem Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 18. únor 2020 21:43
Problém pro všechny tunery je ten, že dneska u málo čeho jde odemknout bootloader, dostat zdrojový kódy a třeba nahrát custom recovery.

To LED pouzdro je cool. Ale když začínaly, tak to vydrželo ani ne půl roku, pak přestalo fungovat. Měl jsem zákazníky, kteří měli 2 pouzdra a nosili je na střídačku reklamovat. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 18. únor 2020 22:09
Co koukám na XDA developers, tak zrova S9 rootnout jde... Think

Na Note 4 jsem měl odemčený bootloader a root, ale nakonec jsem to unrootnul, protože mi s tím nechtělo fungovat Google Pay. Navíc jsem došel k tomu, že jaksi rootu nebylo třeba... Think Má to nějaké konkrétní výhody? Jako jo, nemůžu používat třeba ten Adblock pro celý systém, ale s Vanced a Samsung browserem to není třeba... Think

Jinak to pouzdro mám už skoro půl roku Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 18. únor 2020 22:34
U Samsungu je problém s KNOXem, jak se jednou tripne, tak je to na furt. U mého Xiaomi je to fuk, mám root a Pay mi jede normálně Very Happy
Konkrétní výhody, záleží, co zrovna potřebuješ. Já jedu na custom ROM s čistým androidem 10, chtěl jsem schovat tlačítkovou lištu, což pořádně jde jedině přes editaci build.propu, a to bez rootu neuděláš. A přes Titanium Backup můžu zálohovat, obnovovat a mrazit, co uznám sám za vhodný.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 18. únor 2020 23:20
Ale na Androidu 10 jde lišta schovávat v základu, ne? Alespoň to tak je u mě... Ale nemám to aktivované, to ovládání gesty je neintuitivní... možná bych si na to musel zvyknout...
Hele, mě se nejvíc líbí, jak všichni machrují s čistým androidem a nadávají na nádstavby a pak musí rootovat... třeba ty vychvalované bubble notifikace co přinesl Android 10 jsem měl na Samsungu už v roce 2014 (na Galaxy Note 10.1). Stejně tak možnost běhu aplikací v okně (to je novinka Androidu 9 myslím)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 22. únor 2020 22:23
Tak on původní Touchwizz bylo peklo. Nový One UI je naopak super.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 01:31
A to se kdy přešlo z Touchwiz na One UI? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 02:57
Poslední Samsungy s Touchwizzem byly z řady 2016.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 02:59
Jo, takže to byl Touchwiz, co tenkrát přidávalo funkce, které byly v AOSP až u Androidu 9 a 10 Laughing
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 12:33
Ono jedna věc jsou nový funkce, druhá ta, že takový Galaxy Mini byl prakticky nepoužitelný Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 130 z 131




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna