Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké máte telefony? Tuníte je?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 129, 130, 131  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 21. květen 2015 09:37
Tohle menu sem neznal,pouzival jsem *#*#4636#*#* a to uz nefunguje.
Ale tohle to je dobry, krome lte only tam jde i vybrat lte bandy Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Veselé Vánoce!

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. srpen 2017 13:41
Tak jsem právě vytunil smart cover kindlu aby už nebyl smart... Very Happy (viz díra dole vlevo v rohu)
Obrázek
Ženě se to furt rozsvěcovalo v kabelce jak se magnet posouval o pár milimetrů tam a zpět no a tím se to vybíjelo. Vzhledem k tomu, že se ta funkce nedá vypnout, tak tohle bylo jediné řešení... Original obal to prej nedělá, ale dejte za obal skoro tisícovku...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 9. srpen 2017 15:30
To neznas, nemam na to kupovat si levne veci? Smile Original to opravdu nedela Smile
Ale treba u kindle 3 original delal horsi veci Mr. Green tam se daval kindle do takovych pantu v obalu. A protoze prodavali i drazsi obal s builtin svitilnou, tak skrz ty diry kindle daval stavu.. a to pouzdro to casto zkratovalo Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. srpen 2017 20:45
Oirginál pouzdro je ale hnusné a jednobarevné...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 10. srpen 2017 12:54
To je samozrejme subjektivni. Ale nemuzes cekat ze koupis neco levnyho protoze je to hezky, ze to bude super kvalitni prece Smile

Tim teda nerikam ze to original je super kvalitni, ale taky mi neprijde drahy. Na ty starsi kindle to bylo hezci, ale tohle je zase funkcni a male. Taky jsem mela nejakej aftermarket hlinikovej, ten stal litr, a to bylo celkem fajn.. ale jakmile to spadlo tak jsi to musel ohybat aby se tam kindle dal dat Laughing tohle teda bylo vsechno s tim kindle 3. Jen u toho jsem trochu experimentoval, pak se 4kou a paperwhitama jsem proste vzal original Smile
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 11. srpen 2017 05:09
Jako to že si člověk koupí originální obal taky neznamená že ten obal bude kdovíjak kvalitní...před pár lety jsem si koupil originální obal Samsung ke svému tabletu (taky hnusný šedý - ale to mi jako chlapovi bylo jedno - a za nekřesťanské peníze) a po roce se začal rozlepovat... jako sice používám ho doteď a mám v něm už druhý tablet, ale drží jen silou vůle a díky už pětinásobné vrstvě lepidla - 3x jsem ho spravoval chemoprénem a ale vydrželo to vždy jen pár měsíců, pak jsem použil sekundové lepidlo - to sice hezky už pár let drží (s nedávnou opravou rozlepených kousků) ale zase tam udělalo boule... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 12. srpen 2017 23:41
příšte skus epoxy Smile
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 28. srpen 2017 15:32
Tak jsem vytunil tablet poeinexovsku pomocí lepící pásky... ztratil jsem krytku infraportu a nikde ji na internetu nemůžu najít, tak jsem to zalepil alespoň lepící páskou ať se mi ta nedostane bordel... Koukal jsem že na netu se to prodává za dolar nebo za euro, ale všude to mají vyprodáno, případně chtějí abych si objednal náhradní díly minimálně za 10 liber... Nejlepší byl ale tenhle týpek na Ebayi, který za to chtěl S $5.13 (approx. 112.23 CZK) + Shipping: $10.99 (approx. 240.42 CZK)
Navíc i kdybych si řekl, že za těch 353 korun dostanu fakt kvalitní kousek plastu co přežije nejen ten tablet ale i mě, a chtěl to koupit, tak bych měl smůlu, protože to skončilo před měsíci...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 3. září 2017 23:55
Když na to nezapomenu, tak se ti podívám, jestli se mi v neválí nějakej samsungovskej tablet zabitej v práci.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 12. září 2017 08:36
Tak jsem si vyměnil nevyměnitelnou baterku v LG G2. Nakonec to až tak náročný nebylo. Jenže po složení a zapnutí jsem zjistil, že pořád neustále svítí tlačítko. Tak jsem zas rozebral a koukám, že v tlačítku jsou jako notifikační signálka dvě ledky a jedna z nich svítí. Pořád, telefon ani nemusel být zapnutý.
No tak jsem nad tím dumal, mačkal, až jsem nakonec zjistil, že jsem při rozborce nejspíš uštípnul nějaký čip Confused
Svítící LED jsem nakonec vyřešil tak, že jsem ji prostě utrhnul...
Tak snad aspoň ta baterka bude mít lepší výdrž.
Nový nevyrábí a tahle "nová" na sobě má datum starší než ta původní...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 110 z 131




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna