Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jake posloucháte rádio?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film

Kolik hodin denne poslouchate radio?

Hlasování není časově omezeno.
méně než 2:
30% 30% [ 14 ]
2 - 4:
21% 21% [ 10 ]
4 - 8:
4% 4% [ 2 ]
8 a víc:
4% 4% [ 2 ]
Posloucham pouze prilezitostne(auto,net apod):
30% 30% [ 14 ]
Radio neposloucham vubec:
8% 8% [ 4 ]
Celkem hlasů : 46 / Hlasujících: 46
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2014 21:46
Rádio Beat se na dnešní den přejmenovalo na Rádio Pink Floyd a hráli jen jejich písničky, protože jim vyšlo nový album. 😂 Ani nevím, co si o tom mám myslet. Ale jsem rád, že jsem to nemusel poslouchat celý den.
Zasláno: út 16. prosinec 2014 22:17
Objevil jsem, že u nás začalo hrát Gama Rádio, tak ho zkusím mírně sledovat. Zatím se zdá dost osvěžující, že hrají rock a přitom to nejsou furt ty odrhovačky jako na Beatu. Ale až časem uslyšim, jestli hrají fakt líp, nebo mají jen jinou sadu odrhovaček. Laughing Ale očekávám spíš to druhé. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 14:14
Já poslouchám rádio snad jen v autě a to když už mám krizi a nebaví mě poslouchat flash disk, či případně spolucestující nejsou na stejné vlně jako já.

Ale poslední dobou jsem hodně změknul, poslouchám tak nějak všechny, takže není problém si pustit Dance rádio, a pak to hned přepínat na Rockzone, prostě záleží, jestli se mi to líbí nebo ne.

tomam (+1)
Bažant
Bažant


Narozen: 14.3.1989 (35 let)
Příspěvky: 45

12 150,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 16:12
Radio poslouchám většinou jen v autě, takže se pod ty 2 hodiny denně určitě dostanu. Jinak asi nejvíc radio kiss, protože jsem lenivý si naladit něco jiného Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 16:57
Jak kolegové poslouchají furt tu Frekvenci 1, tak já myslím, že ta stanice prostě natvrdo lidi trolluje. Každou chvíli Rick roll Laughing Pak to proloží hláškou "to nejlepší z muziky" Magor Některý písničky hrajou tak často, že do nich mají už natvrdo vestavěný jingly do melodie d'oh! A největší fór byla kdysi ta jejich "reklama", kde nějaká ženská říkala "Na F1 se mi líbí, že nehrají pořád stejnou muziku" Magor Magor Magor
Zasláno: čt 5. leden 2017 22:47
Co jezdím poslední půl rok s jiným kolegou, tak jsem byl potěšen, že mu v autě hraje Beat, ale už ze mě to potěšení taky opadává a začíná mě srát ten jejich kolovrátek toho stejnýho furt do kola.
Obzvlášť před sedmou jejich "a začalo to rokenrolem", což by se mohlo přejmenovat "a teď zahrajeme jednu z těch 5 starých písniček, co v tuhle dobu hrajeme každý den"
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 6. leden 2017 19:25
já jsem před pár dny vytuningoval rádio (resp. rádio kombinované s budíkem) tak, že jsem mu ušmikl reproduktor protože v případě že mi někdo volá na mobil, nebo se mobil (pravděpodobně) přepojí na jinou BTS tak se to dalo do nějaké zpětné vazby a dělalo to strašný rámus... stejně jsem ho neposlouchal a měl jsem jej jen jako hodiny když se v noci vzbudím abych věděl, že ještě můžu v klidu spát... tak mě napadá, že teď bych z definice (nemám zařízení schopné příjmu) už nemusel ani platit koncesionářské poplatky... i když co si pamatuju, tak jsem četl, že kdosi měl televizi s vymontovaným tunerem jen pro zobrazování bezpečnostních kamer a stejně mu to nepomohlo a poplatky platit musel (i když tam se jednalo myslím o poplatky pro OSU)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 7. leden 2017 11:01
Ale vždyť je schopné příjmu. Jen není schopné reprodukce. Smile Sluchátkový konektor to nemá?

A nevím, jak to tedy je přesně, ale nebere se jako přijímač i počítač, protože si tam můžeš pustit internetové rádio? A tvůj telefon nemá FM tuner?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 8. leden 2017 00:53
ne, sluchátkový konektor to nemá... ale máš pravdu, příjmu schopné je... Very Happy to že tam není reproduktor na tom vlastně nic nemění... prakticky tak příjmu je schopný jakýkoliv kus drátu, protože to je anténa... Very Happy to že tam nejsou další věci to nevadí... elektřina z daných frekvencí (a všech ostatních Very Happy ) se na něm indukuje... Very Happy Very Happy Very Happy to je vždycky sranda přemýšlet nad právnickými nesmysly z pohledu fyzika.. Very Happy
hm, to asi máš pravdu... i v telefonu mám myslím rádio.. ale teda mám tam gyanogenmod, ve kterém rádio není...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 15. prosinec 2017 20:47
Hele, na Beatu budou mít víkend nový hudby z roku 2017. Myslíte, že jejich běžní posluchači rozdýchají, že nebudou pouštět ten svůj kolovrátek stoletých vykopávek? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 8 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna