Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jakou kamerku?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
MasterMIND (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 31

10 000,- VK

Jakou kamerku?

Zasláno: st 22. srpen 2007 22:50
Čau Smile , prosím, poradili byste mi, která kamera z těchto je dobrá, nebo naopak, pokud ji někdo máte, tak máte s ní špatné zkušenosti??? A jestli nějakou z těchto nebo podobnou náhodou máte, mohli byste natočit nějaké video, abych věděl, jak kvalitní video je? Takže kterou z těchto byste mi doporučili? Nebo neznáte někdo ještě nějakou digitální kameru do 7000Kč?

http://i17.tinypic.com/6cpynp3.jpg

Díky Smile
Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 06:35
pocitej s tim ze kamera do sedmi tisic bude uplny zaklad...a taky to bude kamera se zaznamem na MiniDV coz bych dnes uz moc nedoporucoval...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

MasterMIND (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 31

10 000,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 15:35
Ok, díky moc, radši si připlatím Smile
Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 17:57
kolem desiti tisic se uz daji sehnat kamery se zapisem na Mini DVD coz je urcite lepsi a pak kolem 15 000 zacinaji hdd kamery kazdopadne bych vybiral mezi znackami sony panASONIC A JVC MOZNA I SAMSUNG
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 19:29
Znacky Sony alebo Panasonic...a urcite so zapisom na HDD....miniDV predsa len straca na kvalite (je to paska) a ten rozdiel cien uz nie je az taky velky,aby sa nedalo chvilu dosetrit a priplatit si.A samozrejme rozmerovo do ruky,nie nejake velke hovado Very Happy
Obrázek

MasterMIND (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 31

10 000,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 23:21
Ok Smile díky moc Smile
Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 24. srpen 2007 17:41
Tak jsem chtěl na toto téma reagovat, ale jak tak koukám, tak můj názor docela přesně vyjádřil MAOrh. Není on prodavačem v elektru? Mr. Green
Z toho výběru bych osobně preferoval toho Pana Soníce, bo s ním mám velmi dobré zkušenosti. Teda ne přesně s tímhle typem, ale s jeho analogovým předchůdcem. Dokonce má i podobné označení.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: pá 24. srpen 2007 18:14
http://www.elektro-oaza.cz/produkt/videokamera-jvc-gz-mg155-everio/

JVC GZ-MG155 EVERIO

Jeden s tech ted nmejprodavanejsich modelu...mala lehka...ma to 30 GB disk a slot na SD karty (Az 8 GB) cesky menu, 16:9 lcd, vzlada i fotit kdo chce levnou HDD kameru tak ma vybrano pak jsou i vyssi modely jako 275 a tak ale top uz sou masinky ty maj na vic vic mpx pri foceni plus maji blesk na foceni ta 155 me jen prisvetlovaci diodu blesk nema...pak maji vetsi disk (40 GB) a lepsi snimac jak na fotky tak i na video...a dalsi malickosti...vyhodou techto JVC je ze v baleni u vsech modelu je D.O. a vyborne resena domovska stanice to jako mne u JVC a u kamery za 15 tisic dostalo asi nejvic... (ta 155 je u nas na krame za 15990 Mr. Green )
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 24. srpen 2007 19:12
A jak se to drží v rukách? Mě to připadá, jako dost malý. Každý preferuje něco jinýho, ale když už bych si měl něco vybrat, tak aby mi to sedělo do ruk. Měl jsem od kámoše půjčenou nějakou Sonku, ale ta se nedala držet oběma rukama, takže jsem nebyl schopnej natočit stabilní obraz. Teda nejen já. Půjčoval mi ji právě proto, že si myslel, že se mu tak klepou ruce a u mě byl zvyklej, že mám klidný záběry. Problém ale nebyl v rukách, ale právě ve velikosti (spíš malosti) a hodně malé hmotnosti.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

MasterMIND (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 31

10 000,- VK
Zasláno: pá 24. srpen 2007 20:07
Super, dík za příspěvky, asi si přišeřím na tu JVC, i když s mojim platem ve 14ti letech nevím nevím Very Happy , tak za půl roku možná Smile , díky moc!
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna