Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jakou podlahu?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
401 215,- VK
Zasláno: st 1. červenec 2009 23:38
no jo, ale koberce mame cely zivot, a chce to zmenu Mr. Green na koberci je hned vsechno videt, z lina nebo lamina se to setre.. no.. ted se zas priklanim k linu sakra Mr. Green
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 00:24
a co plovoucku a podlahovy vytapeni? To je snad nejlepsi kombinace, zase na druhou stranu mame taky plovoucku a uklizi se to nahodou v pohode, vysajes, setres mopem a mas uklizeno, zadny svine zalezly v kobercu... Lino me prijde uz moc komunisticky, nemoderni...
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 00:41
Přemka! Jedině Přemka! Shame on You

V pokoji, kde bych měl správně bydlet, mam světlou plovoučku a vedle v pokoji je tmavá.
Studený to je, ale zas se to asi líp uklízí a tak a bordel nějak moc neřešim. Smile

A tam kde jsem nejvíc se dal koberec. Není tak studenej a když se přes něj jezdí židlí s kolečkama, tak se aspoň ty parkety nedoku*ví (nebo v mým případě není vidět, jak jsem je předtím bez koberce doku*vil). Mr. Green
Ale ta tmavá plovoucí vypadá moc pěkně oproti tý světlý. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 07:19
My máme v celým bytě (kromě ložnice kde jsou prkna) OSB desky a jednak to dobře vypadá, dobře se to udržuje, a NENÍ to studený.
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
401 215,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 09:23
tak dneska taky ty lina vypadaji jinak Smile porad nevim, kazdou chvili chci spis to, pak ono Mr. Green ale barva by byla asi u obojiho spis svetlejsi, nejaky "drevo"
Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 10:45
Já mám na chodbě dlažbu, v pokojích plovoučku, v kuchyni a ložnici lino. Vše je dobré. Je pravda, že na všem, fakt na všem je vidět smetí. Koberce celoplošné jsem vyházela, když si uvědomím, kolik v nich bylo prachu, líp se mi dýchá Wink . Teď plovoučku buď vysaju, zametu nebo vytřu a vím, že se mi prach nikde nedrží. Vše má svoje. Ano, koberec je teplý, ale...Plovoučku mám ve světlém tónu i v tónu třešeň a jsem spokojená.
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 10:56
Plovoučku bych již nechtěl ani zadarmo. Sice se dobře pokládá a i údržba je dobrá, ale děsně je háklivá na vlhkost. Tam kde jsou domácí zvířata, nebo hodně kytek v domácnosti je to opruz. Vím o čem mluvím. Měl jsem ji. Dnešní lina jsou již od plovoučky k nerozeznání, cenově stejné a i tepelné vlastnosti jsou dobré. Jak jsem lino dříve nemusel, tak nyní bych již nic jiného do bytu nedal, mimo dlažby do předsíně nebo kde chci mít chladněji.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 11:04
No ale Beat, myslím, že už tak úplně není pravda, že se vždy po vlhku vyfoukne, nesmí se to přehánět a vylévat kýble vody, ale už jsem leccos rozlila a vydržela. Všechno má něco, nic není dokonalé - plovoučka se po čase rozjíždí, může se i odřít(to mi udělai, když měnili okna), lino se profiluje podle povrchu, na kterém leží, může se poškábat, dlžba je dobrá, ale musí být kvalitní, jinak praská, no a koberec - taky se nesmí nic rozlít nebo spadnout, jsou tam fleky, ale víc mi vadí prach, který člověk nevysaje ani na mokro. Marmoleum se mi taky líbí, ale cenově nedostupné...Jenže kdo ví, co udělá po letech provozu
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 11:11
Mám jiné zkušenosti. Když se podlaha připraví jako pod plovoučku tak není nic poznat. Nebr technologii kdy se pokládalo lino za našeho mládí. U mne doma jsi taky nepoznala že to není dřevo ale lino. Laughing Laughing Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 11:22
JJ, nemám nic proti linu, dokonce jsem dala na tvou radu a nechala si ho dát do ložnice, opravdu není poznat, jestli to je plovoučka nebo lino. Jen všechno má svůj hmyz...
Fakt je, že nejdůležitější je podklad - a ten je asi taky nejdražší...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna