Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaký auto pro 19cti letýho kluka?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 25. září 2010 18:56
P106: Při 140100 najetých km bez výměny rozvodů prasknul rozvodovej řemen a pak bylo třeba vyměnit celej motor Mr. Green
Jinak já jsem spokojenej, kromě toho motoru s ním žádný problémy snad nemám.
Jen teda občas tam cvakají nějaký relátka, když se vrátí páčka na blinku do prostředka, ale nepřišel jsem na to, co to dělá kromě toho cvakání... asi nic Mr. Green
Jo a vlastně taky když je studenej motor a nastartuju, tak to po cca 5-10 vteřinách na volnoběh chcípne. Mr. Green Druhý nastartování už v pohodě.
Jinak nic zrezlýho ani tak není.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 26. září 2010 00:31
Já jsem zjistil, že můj Fávoš je asi jedinej v Evropě, kterej má sytič.. Very Happy Takže nehrozí, že by mi chcíplo, když je vytaženej.. Mr. Green

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: ne 26. září 2010 10:25
106.Prevodovka dobre odstupňovaná, kvalty sa radia asi takým spôsobom ako vareškou v marmeláde.Interiér príjemne jednoduchý.Auto je to ľahké takže ani 1.1 motorom som nemal problém.Spotreba okolo 4 litre keď som mal ľahkú nohu okolo 5,5-6 pri nohe ťažšej.Výbavu dokopy tvorili iba elektrické okná.Rozmiestnenie prvkov je v pohode len mi trošku vadila trúba na ľavej páčke pre smerovky ale dá sa na to zvyknúť.Auto sa dobre ovláda aj bez posilňovača.Plyn reaguje okamžite (mám pocit, že je mechanický).Napr na mojej fábii ten elektronický plyn je o hubu.Na jednotke dám plný kotol a auto začne zrýchľovať o možno pol sekundy.Brzdy sú primerané dá sa s tým ubrzdiť aj na krátke vzdialenosti.Nábeh je pomalší pričom exponenciálne rastie brzdný účinok pri stláčaní pedálu.Svetlá sú také lampášiky ale zase lepšie ako na felde.Ďiaľkáče som neskúšal.Ale 106 s týmto motorom by som ja odporučil.Keď som išiel z Liptovského Mikuláša do Dolného Kubína tak už pred Ružomberkom mi začala blikať kontrolka rezervy a zašiel som s tým do Kubína aj aj nazad do Liptovského Mikuláša (okolo 70-80km) a auto chcelo ešte jazdiť ďalej.Myslím, že pre bežného sopliaka ako napr ja je to úplne skvelé auto na začiatok.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 26. září 2010 10:27
mno, na 306 jsem si nepřečetl 2x hezký věci... Takže v podstatě mi zbyla 106/Saxo. A z těch 2 je mi saxo sympatičtější, motorově 1.1 nebo 1.2. Jenže zas mám strach, abych tam svůj skoro metr 90 naskládal...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 26. září 2010 18:40
no ja nevim jak v jinych 106, ale u me je rucicka s benzinem hodne orientacni. Kdyz jedu do kopce, tak ukazuje min, kdyz z kopce tak vic...
Dalkovy svetla jsou celkem v pohode, ale ty tlumeny fakt nic moc. Ani kdyz jsem je tak nejak zvednul, to moc nepomohlo a kdyz je tma, tak se s tim blbe jede.
Chtel bych ale videt tu spotrebu 4 litry, kdyz ja mam tolik, jak je v podpise a lehkou nohu mam porad... (posledni dobou uz tolik ne, ale spotreba stoupla jen o 0,05 Smile )
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: ne 26. září 2010 22:33
4 litre čestné slovo Smile.Ja som tomu nechápal.Máš rovnaký motor?
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 27. září 2010 07:00
Diego: estli to umí jezdit až tak levně, tak to je fakt ideální auto Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 27. září 2010 11:55
Dieg0 napsal:
4 litre čestné slovo Smile.Ja som tomu nechápal.Máš rovnaký motor?
No, jestli nemáte auto úplně nové, tak rozdílná spotřeba je logická.... Záleží na tom, jak s tím kdo předtím jezdil a jak je opoužíváný motor. Víc vylágrovaný, víc žere.
NoArtist / NoName

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 27. září 2010 15:01
Moucha napsal:
Já jsem zjistil, že můj Fávoš je asi jedinej v Evropě, kterej má sytič.. Very Happy Takže nehrozí, že by mi chcíplo, když je vytaženej.. Mr. Green



těch faťanů jezdí ještě hodně Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 27. září 2010 17:24
takže zvětšil se krapet finanční limit, takže jsem si našel novej objekt: Opel Tigra
ale nebráním se čemukoliv jinýmu, jen tigra má takový zvláštní "kouzlo"
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 16 z 20




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna