Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaký je váš názor?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: po 9. říjen 2006 21:52
2 Trouba: Držím palce, hlavně ji přehnaně nechvalte, ale zároveň jí občas naznačit, třeba veselejší náladou nebo vtípkem, že je to lepší Wink

trouba (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 000,- VK
Zasláno: út 10. říjen 2006 09:27
Moc ji nechválíme, ale vím jak již mnoho let touží mít doma bonsai, tak ji má slíbenou když bude více jak půl roku "čistá". Je zvláštní jak je najednou doma více uklizeno a dokonce vaří. Neví co s časem co dříve byla mimo. To budu taky muset nějak řešit. Kdo si hraje , nezlobí, jak praví přísloví. Je hodně nevózní. To chápu. Když jsem přestal kouřit, tak si taky užili. Snažím se být více doma. Děti taky zatím moc nezlobí a asi tuší že potřebuje klid. Těm teda věřím nejmíň že to dlouho vydrží, ale jsou to děti a nemohu čekat zázraky. Děkuji moc za rady a podporu. Mně tohle taky pomohlo. Děkuji.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 22. říjen 2006 13:33
Podobné případy se doporučuje řešit razantně. Ne násilím. To vede k přesnému opaku. A taky určitě nedělat takový to: "Podívej, co mi tady radí!" Ohánět se cizí autoritou je blbost. Nejlepší bude, pokud se z toho sama nedostane (jako že pravděpodobnost je téměř nulová), domluvit jí schůzku u psychiatra. Je nesmysl argumentovat prací, protože by o ni stejně dřív nebo později přišla. Proto je potřeba jednat co nejrychleji. Většinou se dá tyto stavy léčit i ambulantně, tudíž by o tom nemuseli v zaměstnání vůbec vědět.
Důležité je, aby si sama uvědomila, že má problém, že se ho musí zbavit a že k tomu potřebuje pomoc. Je skvělé, že se jí snažíš pomoct Ty a že ji rovnou neodsoudíš. Jak už psal brácha, měl problémy a psychiatři mu pomohli. Teď má problémy moje manželka (stěhování, dlouhodobě doma s dětmi, moje práce...), je si toho vědoma a už si vyřídila sezení. Nic na tom není. Děti do toho určitě netahej. Spíš se je snaž držet mimo.
Možná by fundovaněji poradili v Centru pro rodinu, které spadá pod Drop-in.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

trouba (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 000,- VK
Zasláno: ne 10. prosinec 2006 00:18
Bugi, díky za radu. Bohužel vše je již mnohem horší než bylo. Krize jako na VSN! No vlastně to je prkotina proti tomu co je "doma"! Již jde o život a sil málo!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 11. prosinec 2006 08:40
o život? tak to už je opravdu vážné. jediná rada - ústav
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

trouba (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 000,- VK
Zasláno: ne 10. červen 2007 16:59
Měl bych po delší době dát vědět jak to dopadlo. Žena se již léčí ale naše manželství je v podstatě zničeno. Je otázkou času kdy to někdo řekne nahlas a podá žádost o rozvod. Hlavní je že živá a v rámci možností i zdravá. Počítal jsem s tím. Vaše rady mi pomohli a moc děkuji. Je to tu dobrá parta jen poslední dobou,asi vlivem pěkného počasí, trošku monotóní. Sleduji to tu stále z povzdálí. Mějte se dobře. Zas se někdy ozvu. TROUBA

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 21. červenec 2007 20:01
Neviem,ci jej zrovna rozvod pomoze,ked sa vrati z liecebne.Prave teraz by skor potrebovala domace zazemie a klud....


...mozno by nebolo odveci prehodnotit vase manzelstvo,lebo ja stale tvrdim,ze nic nie je take zle,aby sa to nedalo vyriesit..a ver mi,ze viem, o com pisem...mam s tym bohate skusenosti,aj ked konkretne nie s alkoholom,ako Ty.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2007 17:37
2 Hanni: S křížkem po funuse. Tohle už má Trouba vyřešený. Jestli sem zavítá, tak Ti o tom snad poví.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2007 18:26
jj,uvidime..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna