Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaký je váš názor?

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
trouba (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 000,- VK

Jaký je váš názor?

Zasláno: čt 5. říjen 2006 07:42
Protože jsem již dost zoufalý a nevím si rady, tak využívám tohoto fóra o názor a možná i radu. Více hlav více ví a dokážete tu pěkně poradit.
Moje žena se dala na alkohol s práškama na spaní ajiné sračky. V drogách nejede určitě, protože jim v zaměstnání dělají testy. To by měla vteřinovou výpověď! Další velký průser je ten, že pokud přijde o práci, tak jsme jako rodina v pr...! Máme hypotéku a dost dluhů. Její plat je cca 2x vyšší než můj a já asi brzo přijdu o práci. Snažím se již hodně dlouho ji nějak pomoci, ale nic mi neřekne a k lékařům nechce, protože by se to mohli dozvědět v práci a to byl problém! Nutno přiznat, že to tam je samý paranoik a vidí všude nebezpečí! Již jsem ji zabavil všechny karty k ůčtům a zablkoval vstupy, ale dostává i dost peněz hotově a tak má stále více peněz než já! Prosím o pomoc. Rozvod není řešení a nakopat do pr.... taky ne. Máme děti a mám ji stále rád, přestože to co musím někdy doma uklízet neí zrovna estetické. Možná máte někdo tuto smutnou zkušenost nebo někdo v okolí. Prosím poraďte. Děkuji moc.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 5. říjen 2006 15:57
d'oh! no tak tady je každá rada drahá. d'oh!
ale něco bych pro tebe přece jen měl:
vezměte si oba dva dovolenou, alespoň na 14 dní zajeďte si někam do hor. nejlépe co nejdál od civilizace a kdyby to šlo , tak bez dětí.
jestli budete tam kde dávají lišky dobrou noc, tak určitě tam nebude přístup k alkoholu. v klidu si o tom promluvte a odpočiňte si od běžných problémů. možná , že to je jen z přetížení ať už fyzického nebo psychického.

myslím, že když už nepomůže ani toto, tak je ten rozvod fakt nevyhnutelný.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 5. říjen 2006 16:50
Určite by jej bodla tá dovolenka, vyzerá to na príšernú prepracovanosť + nejaký psychický problém, takže aj samota, kde by mohla na ten problém zabudnúť by pravdepodobne pomohla. Tiež by som sa jej asi snaźil zobrať všetok alkohol a prášky a skryť to niekam, kde to nenájde. Na toto by som sa ale radšej opýtal v nejakej psychoporadni, keďže chceš ostať anonymný, tak v nejakej psychoporadni na internete.
Na počiatku bola prázdna množina.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 5. říjen 2006 16:59
Já osobně bych nenavrhoval ani žádný výlet něbo něco takového- stejně by to nic nemohlo vyřešit. Já osobně bych se nejdřív bokem obrátil na nějakého psychologa, a kdyby se nenašlo žádné řešení, tak navštívit psychiatra- protože to je jedinné rozumné řešení. Samozřejmě jí co nejvíc zamezit přístup ke všem práškům a alkoholu.

A hlavně si s ní někam sedni, prostě ji usaď a pobavte se spolu, příčin může být až neuvěřitelně mnoho..
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

trouba (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 000,- VK
Zasláno: pá 6. říjen 2006 17:57
Děkuji za rady.
Příčiny skoro všechny znám. Hlavní je tragické úmrtí rodičů a bratra. Tím jak měla strach navštívit odbornou pomoc svoje pocity utlumila a nyní lezou napovch jak sopka! Dovolená nic neřešila, sezení taky ne a zamezení přístupu k alkoholu a k práškům bylo bezúspěšné. Pokud máte na nějakého dobrého lékaře v Praze a okolí kontakt, tak to by mi možná pomohlo. Já opravdu nevím. Mladší budou vědět třeba číslo na nějakou protidrogovou linku, protože tohle je již dgogová závislost. Nikdy jsem to nesledoval a nevím kde hledat. Omlouvám se že nereaguji rychleji, ale můj přístup na net je značne komplikovaný. Ještě jednou děkuji za pomoc.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 8. říjen 2006 10:52
Ve svém věku s tmhle nemám zkušenosti, ale na tohle téma sem před týdnem četl článek v novinách. Už si ho nepamatuju a noviny jsem vyhodil, ale můžu nabídnout PDF verzi - strana 8

taky můžeš zkusit www.drogovaporadna.cz
Obrázek

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: ne 8. říjen 2006 20:22
Kdysy jsem měl taky nějaké velké problémy, až mě to dohnalo k návštěvě psychologa a psychiatra. Pomohli mě ůplně neuvěřitelně, takže v tomto případě (ale i pro všechny) doporučuji navštívit psychiatra. Znám spoustu lidí, kteří mají hodně problémů a na toto se tváří "k psychoušovi? a co na to řeknou lidi?" a to je ta největší chyba. Každý člověk má své problémy a kamarádi to stejně nevyřeší. Žijeme v 21 století, kde stres střídá pocit, že to nestíháme a nedokážeme vypnout etc... Bohužel, léčit bolavé srdce alkoholem+práškama je velice špatná kombinace, která vede jen k prohloubení depresí a s tím spojenou apatií

trouba (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 000,- VK
Zasláno: po 9. říjen 2006 16:02
2 Ena: Díky za názor. Já si myslím totéž, ale zatím jsem to nedokázal ženě vysvětlit tak aby k lékaři šla. Zatím se drží. Již 5 dní si nic nevzala a pije jen nealkoholické pivo! Syn taky dost razatně dal najevo co si myslí a asi to zabralo. Uvidíme. Jásat budu až tak po půl roce.
2 manas: Dík za odkaz a článek! poučné.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 9. říjen 2006 16:33
Neviem ci je to sprosty napad ale co tak povedat synovi/dcere neh povie mame ze sa mu/jej to vobec nepaci a ze ak to bude dalej robit tak neviem ...Nieco si vymysliet
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: po 9. říjen 2006 18:01
Myslím, že nyní je důležité, aby tvoje žena měla doma zázemí a klid. Léčbě to určitě pomůže.
Arrow http://strojirenstvi.ne-e.eu/ - mrtvé fórum...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna