Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaky máte sluchátka?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 41, 42, 43  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 23. říjen 2012 23:43
Dnes se mi odporoučely do věčných lovišť sluchátka. Koukl jsem do šuplíku a v něm už žádné náhradní pecky nejsou. Můžete mi poradit nějaké sluchátka kolem pětikila vhodné k mobilu? Dík. Ve sluchátcích se vážně vůbec nevyznám.

Příliš náročný posluchač (asi) nejsem. Doteď jsem si vystačil se sluchátky dodávanými k HTCčku. Fajn by byly tlačítko/a k ovládání přehrávání. Buď normální pecky nebo ty se sponou a velkými polstrovanými sluchátky. A samozřejmě ne růžové!

EDIT: jinak bych je rád koupil na kasa.cz - mám u nich kupon na 100 kč slevy. Jinak samozřejmě, že to odtamtud nemusím kupovat, pokud je mají o víc jak 100 Kč předražené vůči ostatním obchodům.
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 23. říjen 2012 23:46
Dneska se mi odporoučely už druhý a-jays three. Takže ty ne. Když mi v alze nějakým normálním způsobem vyřídí reklamaci, vezmu asi Sennheiser PX100 II.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 24. říjen 2012 00:27
Live, díky za tip. Nicméně je trochu přes limit. Ne že bych na něj neměl. Ale většinu sluchátek zvládnu (min. částečně) znefunkčnit do půl roku, a proto takto vysoká investice pro mě nemá valnou cenu.
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 24. říjen 2012 09:41
Za pětikilo klidně creative ep 630 nebo něco od sony.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 24. říjen 2012 12:12
Ty creativy mám a řekl bych, že jsou celkem fajn za tu cenu. Sice si dokážu představit, že by sluchátka mohly hrát líp, ale zas nad tím neonanuju tolik, abych si kvůli tomu musel kupovat něco za 1000+ Kč Mr. Green
A teda už mi fungují 3 roky a to je smotávám kolem přehrávače takovým způsobem, o kterým všichni říkají, že sluchátka nejvíc ničí. Razz
Zasláno: ne 17. březen 2013 02:17
Nějaký tip na uzavřená sluchátka bez mikrofonu na poslech u počítače, co budou kvalitou zvuku podobný nebo lepší než ty Creative EP-630?
Nespěchá to, jen si chci udělat trošku přehled, časem se to bude hodit... No vlastně už teď by se hodily, vedle mě spí Hanka, takže když ji nechci budit svým YouTubem, tak jedině sluchátka. Jenže se špuntama se nemůžu cpát jídlem, protože pak nic neslyšim. Mr. Green

Z heuréky na mě vypadly Sennheiser HD 201, který by se cenově ještě daly, vypadají pohodlněji než ty děsně mrňavý Sony, co jsem zkoušel včera v Euronicsu, a jsou Sennheiser Mr. Green Ale zas recenze na ně nejsou moc dobrý (prý slabší basy).
Přestože jsem od Sennu nic neměl, mám k tý značce sympatie, hezky ten název zní. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 17. březen 2013 03:49
Hodně se mi líbí AKG K 511. Ale ty budou už asi finančně mimo.
Ty Senny by mohly být OK.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 17. březen 2013 15:07
9 stovek se vám zdá moc?
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 17. březen 2013 15:20
900 se mi zdá moc na to, abych to použil jednou týdně na dvě hodinky na sledování YouTube a mezi tim to někde mrsknul a rozlámal. Mr. Green Jinak jsou ty AKG pěkný, to zas né že né.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 18. březen 2013 11:19
Tak kdybys to záměrně nelámal, tak by ti hafo dlouho vydržely Mr. Green a nemusel bys každej měsíc kupovat nový za pětistovku Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 32 z 43




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna