Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaky máte sluchátka?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 14. červen 2018 14:07
Každpádně špunty do uší jsou nepříjemný (a přitom to je molitan) a tohle strkat do uší vám nevadí... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 16. červen 2018 12:34
Já teda nevím, jak ty obří hranatý čínský, co doporučuje LivArt, ale ty EP-630, co teď mám, mi přijdou mnohem pohodlnější než normální omolitovaný pecky - z těch mě vždycky už po hodince tlačily uši, ale s těmahle vydržím v pohodě i celý den nebo noc. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 19. červen 2018 18:01
Há, ještě než mi přijdou nové gumy z Číny, sluchátka s ero rozhodla rázně vyřešit a to levé přestalo hrát Very Happy Takže teď funguji na čínských sluchátkách z Bangkoku v přepočtu za 60 Kč. Ty rozbité jsem poslal na reklamaci ještě předtím, než půjdou do elektrošrotu. Pravděpodobně utřený kontakt uvnitř. Neležely mi sice pouze na stole, ale řas jsem k nim taky nebyl.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2018 09:53
Je to asi rok, co jsem si kupoval Marshall Major II a vůbec nechápu ten hype okolo nich. Dobře hrajou akorát hrozně nahlas, na uších vůbec nesedí a ještě z nich hrozně bolí uši a pak i celá hlava, jak se snaží nacpat do mozku.. Takže za mě palec dolů a už nikdy tenhle typ sluchátek na uši. Takže jsem je střelil známý..

Doma na hraní používám Logitech G633 a nemůžu si na ně stěžovat, jejich váha mi na uších nevadí, dobře odhluční okolí a mají i dobrý mikrofon. Do MHD bych si je nevzal, jsou opravdu velká Very Happy Kolega má bezdrátovou verzi, ale nevím.. Asi mi ten kabel u počítače tolik nevadí než to každý týden dobíjet a taky stáli o půlku méně peněz.

V práci u kompu používám ty, co dávají k novým Samsung telefonům, ty pecky nehrají špatně a byli zadarmo Mr. Green

Ale přemýšlím, že bych si na Vánoce udělal radost a dal šanci ještě značce Marshall a koupil bych Marshall Monitor Bluetooth.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 18. listopad 2018 23:15
Pořídil jsem SoundMagic E10C a řekl bych, že působí zatmí spíš rozporuplně.

Proti Creative EP630 jsou trochu těžší. Nějak mi přijde, že blbě sedí v uších. Když jsem porovnával ty gumový nástavce, zjistil jsem, že oproti Creativům jsou buď větší nebo menší (a vždycky tvrdší). Tak buď musím dát asi o 1 mm větší nástavec a tlačí to nebo dám nástavec z Creativů (pasuje), ale pak to zas vyjíždí z uší. Budu si muset nějak zvyknout.

Zvukově Creativy přehání výšky, což se mi líbilo a vyhovovalo, takže tohle oproti nim výšky nemá. Mr. Green Ale jsou tam, v pohodě. Spíš mi přišlo v některý muzice, že se to hodně zadýchává v náročných středech. Basy jsou vcelku v pohodě, když to zrovna nepovypadne z ucha, pak se rychle ztrácí.

Ovládací čudlíky na Androidu fungují a jsou super! Dvojklikem na pauzu to skáče na další písničku (nebo dopředu v podcastu), škoda, že to neumí nějakým gestem skočit i zpět. Budu muset mrknout do přehrávače podcastů, jestli tyhle věci neumí mapovat.

- V balení je kromě sluchátek krabička na sluchátka, o který mám podezření, že je spíš na hovno, protože smotávat sluchátka do takovýho malýho kolečka 5x5 cm mi nejde.
- Pak je tam mraky gumových nástavců, ze kterých pořádně nepasuje ani jeden.
- Jakási redukce ze stejnýho konektoru, jaký mají ty sluchátka (TRRS-TRRS, oba 3,5mm) - nikde není popsáno k čemu (na krabičce Cellphone adapter).
- Redukce ze sluchátkových TRRS na 2 jacky TRS na připojení k počítači - to je k hovnu, protože mikrofon přes to stejně nejde, prostě je ticho a akorát v tom cvaká, když mačkám tlačítka.
- A připínací kolíček.

No tak jako dobrý. Bylo to jen za 666 Kč, protože byla sleva na speciální černý pátek, který trvá asi 3 týdny, takže v pohodě. Za běžných 900 už bych asi byl trochu zklamaný.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 22. únor 2020 21:58
Já vždycky používám originální sluchátka k telefonu. Ale teď používám pořád sluchátka co byla k Galaxy Note4 i Note 10.1. Ty nové co byly k S9 jsou takové nepohodlné a bolí mě z nich uši Sad
Obrázek
ty vlevo jsou ty nové origo Samsung sluchátka a ty vpravo jsou ty staré co jsou mnohem lepší...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 22. únor 2020 22:22
Ty od S9 jsou JBL, ne? To by mohlo hrát solidně.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 22. únor 2020 23:28
jo, ale to jek ničemu, když se mi nevejdou do uší Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 01:22
Musíš mít sloní uši Green

Je vidět, že jsi buržoust. Jakmile si pořídíš nějakou horší značku, tak tě ty manýry používání přibalených sluchátek rychle přejdou 😃 do 5 minut Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 01:28
Do 5 minut? I to by byl úspěch. Dnes se kolikrát už žádná sluchátka nepřibalují a to ani u lepších značek Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 40 z 43




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna