Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaky máte sluchátka?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 41, 42, 43  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 19:59
No já mám jedny takový sluchátka s mikrofonem za 190,- a nestěžuju si. Na poslech hudby to moc není, ale k tomu mám přece repráky Cambridge SoundWorks 4.1. Mr. Green Ty sluchadla jsou dobrý na hry, Skype nebo na filmy.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 20:37
Kurna ja ani neviem co pisem.PLS berte ma poslednou dobou s rezervou nejak sa mi zaplietla hlava kua.Neviem vobec co si mam kupit.Zda sa mi ze mam vela problemov ale pri tom nemam ziadne.Sry za OT

EDIT : // K teme : Ja mam nejake philipsy a som spokojny.Su to nahlavne sluchatka s hlavovym mostmo.Basy good vysky tiez stredy by chceli kus potiahnut.A na pocuvanie doma moje 2.1 Creative Inspire P380.Nedam na creative dopustit.Ked budu cashe idem do 5.1
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 22:04
Neboj, Dieg0. My Tě chápem. Dokonce i víme, proč jsi takový popletený poslední dobou. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 22:07
No mozno je to tym ja fakt neviem.Snad z toho v blizkej dobe vyjdem Smile.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 23:20
Vidis to Dieg0? Nejaky podelany Kossy stoji 1200 ale kdyz si koupis Sennheisery, tak za ne das polovinu a jeste lip hrajou! Ti co rozumi tak ti povi ze Koss je obchodni kram, nikoli zvukovej (i kdyz furt lepsi nez sluchatka za 190 ;)

ja se fakt omlouvam ze je tady tak vecne propaguju, ale proste je to tak!
Obrázek

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: čt 20. duben 2006 03:16
Clovece, manas, ty jsi jako zimnice s tema Sennheiserama. Zil jsem si spokojene u kompu se svyma noname sluchadlama, jenze to je kazdou chvili Sennheiser sem, Sennheiser tam. Tak uz po nejakych teda koukam. Mas nejake? Nahod nazev, poseptej, proste jen neco doporuc...
Can´t you ask a little more sexfully?

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 20. duben 2006 06:25
JJ manasi.. doporuč něco.. mě už moje sluchátka za 80 kč pomalu odcházejí.. Mr. Green Tak už bych se podival po něčem lepším.. Smile ale tak víc jak 500kč za to dát nechci.. Smile

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 20. duben 2006 07:09
manas napsal:
Nejaky podelany Kossy stoji 1200 ale kdyz si koupis Sennheisery, tak za ne das polovinu
..... http://www.progamingshop.sk/sennheiser-mx-550-p-1937.html
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 20. duben 2006 10:35
manas: nemyslim si,ze Sennheiser je lacna znacka...sice o trosku lacnejsia,ako Koss,ale iba o troshu,urcite nie o polovicu.

Ak chcete kvalitne sluchatka Sennheiser k PC bez mikrofonu,tak nic lacnejsie by som si nekupoval,ako toto:
Arrow http://www.progamingshop.sk/sennheiser-eh-150-p-1928.html?manufacturers_id=22

Cena prijatelna,v Cechach este podstatne mensia.Dobra kupa.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: čt 20. duben 2006 16:43
dobra dobra, s tou polovinou sem asi prehnal.

Jsou ale porad levnejsi a zvukove lepsi!
Mel sem moznost poslechnout si Koss PortaPro a zvuk stál za prd. Ty sluchátka akorát basujou a zbytek stojí za prd. A to stojí prosím 1700Kč.

Od Sennheiseru nemůžete čekat dunivej zvuk, ale čekejte čistej a přesnej zvuk. Pokud posloucháte techno tak sou pro vás Koss lepší (protože techno není hudba), ale na zejména akustickou hudbu jsou více než vhodný.

Někdo to tu už někdy psal, ti co mají noname sluchátka tak by si neměli kupovat lepší, protože pak už níž nepůjdou. Jak už si jednou zvyknete na dobrej zvuk, už můžete jen nahoru.

Mylsim si, že sluchátka nejsou na takovou a makovou hudbu, ale dobrý a špatný. Dobrý sluchátka zvládnou všechno - to u Sennheiserů platí. Když jen na peckách poslouchám techno, trance, hip-hop, jazz nebo vážnou hudbu, vždycky to stojí za to. Pak člověk pozná, co je to aspoň trochu rozumnej zvuk.

Z pecek bych doporučil MX450 nebo MX550 (mám já) - 550 mají navíc akorát ovladač hlasitosti. 18 - 21.000 Hz, 16ohm, 121dB/mW, zkreslení < 1% a 6g (já je v učích ani necítím, několikrát sem hledal sluchátka a zjistil sem, že je mám v učích - bez hudby samozřejmně :)

Pokud nějaký klasický kontrukce tak dobrej poměr cena/výkon mají HD201 asi za 700Kč: 21 - 18kHz, 24ohm, 108dB/mW, zkreslení <0.7%, ale sou těžší - asi 165g. Zatím sem je jenom slyšel, na koupi se chystám.

pokud opravdu dobrý tak eH 250 a dál. Samozřejmně i v ceně :)
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 6 z 43




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna