Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaky máte sluchátka?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 41, 42, 43  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 25. červenec 2006 22:52
Já dnes zakoupil Sennheiser HD201 a parádička!
Obrázek

cipe (0)
Anonymní




0,- VK

Koss

Zasláno: po 9. říjen 2006 09:01
No dlho som rozmyslal ake sluxadla si kupim k PC a k Mp3 ....dlhé nocne uvazovacky pri net-e.A poviem,vyhraly porty-Jednoznacne.Preco?

1.Pocuvam techno-trance-house proste tanecnu sferu, t.j. potrebujem hlavne dobre vyska a basy, stredy nemusia byt az tak super.

2.Zaruka:Ak sa mi daco na nix porve,bez problemov.

3.Pohodlie-komfort.Nikdy som sa so ziadnymy sluchadlamy nemohol utekat.Stymyto mi je fuk ci skacem,kracam beham....drzia ako prikovane, a HLAVNE znich nebolia usi-dlhe sedenie pri PC.Ak nahodou uz troska vadia,prepnem rozlozenie pritlaku a mam po probleme

Myslim ze fandovia sennov krivdia kossom.Ano bassy su tam troska prehnane,ale kazdy Mp3,kazde PC ma ekvalizér a to je take tazke si to vyladit???Ked mi vadia basy,tak si ix znizim predsa.S kossamy som velmi spokojny,staly ma 2400 Sk a dodnes nelutujem tich penazi.Uvazujem o kupe i spark plugov.Proste koss je koss.

MANAS =>Takze plugy hraju lepsie ako porty_?Chlapce prebud sa.Mal som ix na hlave,precital som plno recenzii a nazor môj je->Maju ešte viac bassov ako porty(co tebe vadi,tak neviem preco ti to na plugox vadi a na portox ano :-/ ),ale je to na úkor zníženia kvality stredov a výšok.

Pres fandov sennov->Možno si senny dakedy kúpim.Nebudem na ne nadávať,pohoršovať ich.Myslím že koss a senny sú dve odlišné značky a tým pádom je každá značka o dačom inom.Ak ma bude z tých basov bolieť hlava,kúpim si dačo iné.Teraz ale by som moje porty nepredal ani keby čo.Je to proste premna to,čo potrebujem

alkaba (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155

10 375,- VK
Zasláno: ne 5. listopad 2006 18:33
Chtěl jsem si na Vánoce koupit Koss Porty Pro..Ale táta včera přijel z Německa a přivezl mi Sennheisery OMX 52 a zatím se zdají být v pohodě Wink Nejspíš se na ty Kossy vykašlu...1600kč je trochu moc Rolling Eyes
...Stejně ty podpisy nikdo nečte...

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: ne 5. listopad 2006 19:28
Včera jsem si koupil Koss KSC/7 a hrají celkem pěkně. Žádný Porta Pro, ale stačí...
Obrázek

alkaba (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155

10 375,- VK
Zasláno: ne 5. listopad 2006 20:31
Ty mám doma.. Mr. Green Dostal jsem je na minulé Vánoce, ale nedrží mi pořádně na uších... Rolling Eyes Jinak hrajou spíše do výšek...Jo a ten nápis Koss se ti za chvíli sedře Wink
...Stejně ty podpisy nikdo nečte...

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: ne 5. listopad 2006 21:00
Na uších drží skvěle, basy jsem si trochu upravil ekvalizérem v přehrávači. Ale jak říkám, porta pro to nejsou...
Tak až se ten nápis sedře (pravda, už kousek chybí Mr. Green), kupuju něco jinýho... Laughing ...třeba Koss KSC/75 - to by měly být porta pro (membrána), ale uchycený za uši.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 29. listopad 2007 20:25
dnes jsem dostal domu na testovani novy KOSS KEB24

Obrázek

dam pak vedet...ale protoze se jedna o nastupce velice dobrych plugu tak sem zvedav...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

M4jco (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 36
Bydliště: Nová Dubnica,South bronx :-)
10 000,- VK
Zasláno: pá 7. prosinec 2007 21:22
Normalen na pc mám nejaké Phillips ale su zlé...zle držia na ušiach a zle hraju,Takže asi iba tak
Hmm čo sem dať?To je jedno...

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: pá 7. prosinec 2007 21:29
neco malo k memu prispevku viz vyse...
jsou to zatim ty nej sluchatka do 1 tisice co jsem kdy mel (a ze jich bylo uz par...zrejmne i prvni stovka padla...) zarazi mne jejich vaha ktera je necelych 14 gramu na kazde sluchatko....vyborne drzi a svele hrajou i s meho PDA ktery nema uplne spickovy vystup...vyborne drzi a vse uzavira klasicka dozivotni zaruka Wink jinak u pc mam tyto Obrázek UR-40 Wink
Zasláno: ne 2. březen 2008 15:23
ááá v tejdnu mě přijdou moje první DJ´s sluchadla Mr. Green Mr. Green
Obrázek

Pioneer SE-HDJ 1000
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 8 z 43




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna