Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaky máte sluchátka?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 01:30
Na to určitě půjdou dat jiný ty blbince gumový, co si nemůžu vzpomenout jak se jmenujou
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 01:42
Já mám někde sadu náhradních těch blbinců gumových, ale všechny se zdají stejné... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 02:35
Tak většinou se dodávají ve třech velikostech. Tak hledej, šmudlo Mr. Green Použitelné pro mě bývají jen ty nejmenší. Tak velké plachty zatím nemám Slinták
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 23. únor 2020 03:01
Na ebay se jich dá koupit hafo - jednoduchý, dvojitý, trojitý nebo z paměťové pěny.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 25. únor 2020 11:38
Elephant napsal:
Tak většinou se dodávají ve třech velikostech. Tak hledej, šmudlo Mr. Green Použitelné pro mě bývají jen ty nejmenší. Tak velké plachty zatím nemám Slinták

Obrázek
Ano! Nejmenší velikost sedí!
To co za slony používá ty větší? Mám skoro 2 metry, boty mám problém sehnat protože mám moc velkou nohu, čepice nebo helmu na hokej taky problém sehnat protože mám velkou hlavu... nezdá se mi že mám nějak malé uši... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2020 08:53
Xiaomi Airdots Basic - za pětikilo u nás je to skvělej kauf. Docela to i hraje (na sluchátka za pět stovek), výdrž baterie na jedno nabití sluchátek (ne krabičky) je >2 hodiny. Jediná věc, která mě štve, je šum, který se tam generuje a hlavně při nízkých hlasitostech je dost výrazný. Mohly by mít i ovládání dotykem, ne tlačítkem, aby si je člověk nerval do ucha při každým Play/Pause.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2020 09:08
Hele a neštve tě nabíjení další věci? Já už teď nabijím mobil, tablet, dvoje hodinky, 2 powerbanky (mam dvě - jednu malou do kapsy co nosím furt a jednu obrovskou na cesty) a možná ještě něco na co jsem si nevzpoměl. Ještě nabíjet sluchatka? Drátová sluchatka (mám čtvery) mám zmuchlaná v každé bundě nebo batohu a nijak se o ně nemusím starat... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2020 09:27
Tu krabičku nabíjím asi jednou za měsíc (možná 3 týdny, u té krabičky to nesleduju). Používám je třeba hodinu až dvě denně. To mi nepřipadá nijak omezující. Ono i když dojde krabička, tak pořád dojde na to, že nabila/nabíjela ty sluchátka a nejsou úplně mrtvý, takže si ještě můžu pustit hudbu a dát to nabít až někde ze zdi třeba nebo z powerbanky.
Při troše snahy se dá nabastlit bezdrátový nabíjení a přes Wireless Power Share je nabít i z telefonu, ale to už je takovej hardcore. Very Happy

Jinak tohle je třeba důvod, proč používám stále ještě 1. generaci MiBandu (tu úplně první s barevnými LED), protože nabíjet něco jinýho denně, než je ten telefon, by mě neskutečně otravovalo a takovou věc bych přestal používat.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 3. srpen 2020 08:16
Taky vám připomínají všeci ti iphonisti a rádobyiphonisti s těma bezdrátovýma sluchátkama Dave Listera s jeho cigaretou v uchu?
Obrázek
Zasláno: út 11. srpen 2020 20:33
Drátová sluchátka se zamotavají, s bezdrátovými vypadáte jako byste byl vágus? Elon Musk má jako vzdy řešení:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/konec-sluchatek-hudbu-primo-do-mozku-pusti-muj-implantat-tvrdi-musk-113067?amp=1
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 41 z 43




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna