Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaky máte sluchátka?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 19. květen 2021 16:04
existuje něco jako vodotěsná bluetooth sluchátka? Think Co jsem koukal, tak všude mají jen voděodolná a nebo nemají bluetooth (je to vlastně mp3 přehrávač ve sluchátkách) Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 19. květen 2021 16:27
S tím chceš plavat? Jabra Elite 75T Active nebo JBL Reflect Flow mají IP57, ale nejsou úplně levný.
Za super cenu jsou teď Jabra Elite 65T, ale nějak si pro sebe neumím zdůvodnit, proč bych si je měl koupit.. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 19. květen 2021 18:44
Chci to hlavně na loď, ale když už to budu mít tak i na plavání...

citace:
Sluchátka Elite Active 75t mají stupeň krytí IP57: odolávají čerstvé vodě až do hloubky 1 metru po dobu 30 minut.


Hm... s tím bych radši neplaval... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: so 22. květen 2021 23:03
Nakonec jsem se vykašlal na úplnou vodotěsnost a koupil si Aftershokz Aeropex. Jsou taky "jen" IP57, ale to snad nevadí, stejně většinou plavu bez potápění hlavy, protože si nechci namočit vlasy a nějaké překlopení na lodi to snad přežije... Navíc super že to není typ "cigareta do ucha", to bych asi už nemusel na dně bazénu nebo řeky najít... d'oh! (nebo to plave? Think No ale v řece by to mohlo odplavat Anxious ) Tohle na hlavě drží dost dobře. Navíc jsou bone conduction, takže při jízdě na kole nebo kolečkových bruslích líp uslyším co se děje kolem mě... Hlavně to měli u nás v elektru, tak jsem si to mohl vyzkoušet... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 22. květen 2021 23:31
Teda, vypadají jako nějaká sexuální pomůcka od ufonů Magor
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 22. květen 2021 23:40
Na co ty nemyslíš... Think Magor A co bys s tím tak dělal? Dáš basy na maximum a pusíš nějakej ten drum and bass... ale vibruje to málo... doporučuji zůstat radši u Siemensu SXG75 Thumb up!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 22. květen 2021 23:42
Koupit si mušle přes uši nebo normální pecky s drátky Slinták
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 22. květen 2021 23:58
Mušle přes uši jsou neskladné a celkově nevhodné na sport... a pecky s dráty mám asi čtvery, 3x origo od Samsungu a 1x od HTC a nestěžuji si na ně, mají svoje výhody, třeba že to nemusím nabíjet, mám to zmuchlané v bundě, tašce atd. a nestarám se o to... Jenže zase to není moc na sport, není to voděodolné...a navíc ta možnost nemít uši ucpané špuntama je super... Wink

Spíš mě ale zajímaly tvé představy o tom jak použít sluchátka jako sexuální pomůcku... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 23. květen 2021 20:31
Tak pak poreferuj, jak to funguje, to mě zajímá Thumb up!
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 31. květen 2021 14:05
Funguje to super. Zvuk je trochu plošší, takže asi nic pro true audiofily. Ale na to abych si na tom pouštěl nějakej punk na udávání tempa, tak to stačí víc než dost... Magor Byl jsem s tím několikrát na kolečkových bruslích a je super mít volné uši a slyšet jestli za člověkem jede kolo. Dá se s tím i plavat a i když lidi psali, že bluetooth pod vodou nefunguje, není to pravda - z ruky, kde mám hodinky to zvládne spojení se sluchátky i přes 10 - 50 cm vody. Vlastně i přes zdi to má dobré spojení - přes celý byt vřetně dvou zdí to hraje taky v pohodě. Dostal jsem k tomu i špunty do uší, takže kdybych chtěl, tak mám i analogový noise cancelling Magor Vyzkouším v letadle jak to funguje, ale asi ne tak dobře jako skutečný noise cancelling, protože hluboké tóny (jako třeba vibrace z motorů) se dobře šíří i samotným tělem a ani špunty to neodhluší úplně... Výdrž baterie je asi opravdu těch 8 hodin jak udávají - po asi čtyřech hodinách použití to říkalo že to má polovinu baterky. I tak to ale radši nabíjím po každém použití... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 42 z 43




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna