Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaký stát byste chtěli?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Jaký stát byste chtěli?

Zasláno: čt 28. květen 2009 21:07
Kibicovat a nadávat umí každý, ale co přijít s vlastním názorem. Pojďme chvíli zapomenout na to, jaké máme strany a politiky, co dělají dobře a co špatně a zkusit najít vlastní nápady, jak by se měl vést stát.
V této diskusi neopakujte obecné věci, které jsou pro běžné lidi samozřejmé, že by politici neměli být sprostí, úplatní, nemají krást, že se mají zajímat co chtějí lidi apod. Nicméně nápady jak chybám politiků zabránit se počítají.
Taky by bylo dobré nedržet se černobílých extrémů levice-pravice, které by podle mě měly být v rozumné rovnováze.
Jména skutečných politiků a stran zde zmiňujte jen v příkladech, na které chcete poukázat, ne v souvislosti s jejich kritikou!
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 21:15
Bez cigánů! Whistle

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 21:18
Začnu za sebe a než se to rozběhne, začnu hodně ze široka a obecně. Jsem pro co nejštíhlejší stát, který nebude lidem brát peníze, které jim plošně vrátí. Sociální dávky by měly být adresné a ne plošné. Měly by se maximálně motivovat všichni, kdo jsou schopni se o sebe sami postarat, aby tak i udělali a vytvořit jim k tomu co nejlepší podmínky. Soukromé vlastnictví s výjimkou strategických oblastí (energie, železnice, školství, základní sít zdravotnických zařízení apod.). Nicméně vlaky by už po té železnici mohly jezdit i soukromé. Všechno co státní zaměstnanci dělají by mělo být maximálně veřejné, ne však jejich soukromé věci, jako jsou manželky, milenky, děti apod. Politici by se měli vůči svým voličům zodpovídat více svým jménem, ne stranou a za sebe by měli i hlasovat, aniž by se museli zodpovídat stranickému vedení. Měly by se lépe dodržovat volební období - důvody pro případné odvolání vlády by měly být mnohem vážnější, aby vláda věděla, že když udělá nějaké kroky, bude mít dost času na to, aby předvedla, zda fungují nebo ne.

To asi zatím stačí, ať se nerozepisuju moc.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna