Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jarďas

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Prisli jste i cist,nebo jen kouknout na fotky??

Hlasování není časově omezeno.
zajima me oboji:
34% 34% [ 9 ]
zkusim to precist,ale stejne to zapomenu:
42% 42% [ 11 ]
staci mi obrazky:
23% 23% [ 6 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK

Jarďas

Zasláno: út 20. září 2005 15:02
Pustil jsem si Stratovarius a jdeme na to...snad to stihnu nez skonci.. Think

Jsme tu dva-ukecanej ja a moje druhe zvedave ja..

2.Ty hele-proc nepises s diakritikou?Vis jak se jim to blbe cte Question Exclamation

1.Protoze mi na klavesnici ta vrchni rada prekazi Very Happy ne,je to trochu jinak-na vojne jsem slouzil u dalnopisu-takze me trochu psat naucili,ale prave bez hacku a carek,ale kluci tady mi to odpusti Anxious

2.No dobre...tak spust-kterej pak vlastne jsi,jak jses tu vystkytl a tak.

1.Jsem Jarda Ř.,narodil jsem se v Praze na konci letnich prazdnin pamatneho roku 1972

2.ze Ti do toho skacu-docela blbej termin...

1. to jo-12 let ve skole jsem resil dilema jestli se vlastne tesit na narozky,nebo ne Crying or Very sad

2.tak dal

1.prisly jesle a skolka-krasne detstvi,z ktereho si moc nepamatuju,ale asi uz tenkrat se zacaly rozvijet me zaliby--kutil a rozebirac[img]Obrázek[/img] a taky telefonista[img]Obrázek[/img]

2.peknej cvalik Mr. Green

1.nevypadal's o nic lip Wink

2.bla bla bla

1.tak muzu dal?Asi jo...
v '76 se mi narodila segra..jee kolikrat jsem ji natloukl,ale i kvuli ni natloukl klukum...obcas se sereme,ale to je normalni...
Pak prisla skola-co bych povidal-proste standartni kluk-vetsi i mensi malery,prospech vysel tak na SOU s maturitou-jelikoz jsou oba rodice elektrikari a oba delaj na Metru,tak bylo jasny kam na skolu pujdu-mechanik elektronik pro Metro Brick Wall

2.vsak nam to ale pak ale dlouho nevydrzelo..

1.preskakujes Exclamation ze stredni si uz toho pamatuju podstatne vic,ale asi bych se tim moc nechlubil...v druhaku jsem zacal kourit,chodili jseme s klukama dva roky po sobe do tanecnich-to bylo dobry-spousta holek a malo kluku Wink z techto dob mi asi zustalo prave to koureni a zaliba v zenskejch Mr. Green

2....krasny leta Angel

1.to JOOOO Dance vlastne tenkrat se "stalo"jeste neco-behem posledniho"rudeho leta"(leto '89) jsme byli od skoly na vymennem zajezdu v RUSKU...jen ten kdo tam byl vi,ze v Čechach jsme si i tenkrat"zili"celkem dobre

2.jo jo,to ma Jára skoro pravdu-neco Vam ukazem-obsadili jsme AuroruObrázek

1.tak dal..listopad '89 bylo mi 17-co Vam budu rikat,ze jsem tim zil-byl jsem tele,ktery bylo rado,ze nemusi par dni do skoly Anxious

2. a kdo ma v 17 rozum,ze?? Angel

1.maturita,nastup do prace,prvni "vazne"vztahy.Jaro '91-odchod na 1.5 roku na vojnu

2. d'oh!

1. si nestezuju-byla to dobra(jen mohla byt kratsi) zkusenost do zivota-clovek se musi naucit se o sebe postarat,vychazet s lidma,protoze tam pred nima neuteces...

2.jasne,ale hlavne-par maskacu se na vandry hodi Mr. Green a taky jsi se naucil predstirat,ze delas a pritom nedelat Shhh

1.MLC Pray MLC Shhh
po vojne zpet na Metro,zacaly konfrontace s rodici-ta prace me nebavila,tak jsem zacal na vedlejsak chodit ke znamemu do sedlarske dilny a ucil se delat s kuzi.
Ted to zacne-dalsi zlomy v zivote- v lete '94 jsem se ozenil..

2.chytrolin d'oh!

1.no jo no...priznavam,ze to nebylo vubec moudre-byli jsme mladi a nevyzrali-nebylo kde bydlet,tak jsme se oba odstehovali ze svych bydlist i kamaradu a sli uplne mimo-do Votic-nez otehotnela jezdila delat do Prahy,ja se musel vratit k elektrice a nastoupil do mistni Tesly.Ale fak to neslo-po 3letech jsem si udelal zivnost,navazal stare znamosti a vratil se ke kuzi,zena mezi tim nastoupila na materskou a vlastne az v tuto dobu se zacaly vyvijet nase osobnosti-ona se ukazala jako sice vyborna mama(mame 2 deti),ale ne jako takova partnerka, jakou bych si vedle sebe predstavoval ja-samozrejme nerikam,ze to vse byla jeji chyba-byli jsme na to dva-chyby byly rovnym dilem v obou-dostal jsem se do spolku lidi co se zajimaji o historii osidlovani Kanady a Severni Ameriky v 18.st-jezdime v dobovem obleceni a s prislusnou vystroji na spolecne dovolene(vcetne rodin) po Ceske zemi a na to zena nebyla-mela z nas srandu Sad dopadlo to, jak muselo-pred 3 roky jsme se rozvedli,protoze jsem potkal "vhodnejsi zenu"...

2....joo Kacenka Dance Dance

1.spolu mame 9.mesicni dceru a jejiho syna(12) z prvniho manzelstvi.


tak to by asi mohlo stacit...Stratovarius davno skoncili Think

2.jak stacit?Jeste jim rekni co mas a nemas rad a pak to tedy mozna muzes poslat...

1.Mam rad dobre vino,Becherovku,jidlo,zeny,rockovou muziku,svou praci a konicka-tedy tu "zivou historii"jak rikame nasemu historickemu blbnuti v lesich-v lete s rodinama a v zime je to jen pro klukyObrázek
to vypada asi takhle-tohle je fotka z vikendove akce letos v unoru na Jesenikach.
Nemam rad cervenou repu,vajickovou polivku,lidskou blbost,palicatost a nepristupnost jinym nazorum..

tak to jsem ja....





a tohle takyObrázek
Zasláno: út 20. září 2005 15:06
jeste s tema fotkama moc neumim-myslel jsem,ze tady uz budou rovnou ty vetsi...tak priste-chybama se clovek uci Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***
Celkově zprávy v multipostu upravil 2× jardas, naposledy po 12. březen 2007 17:52.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK

životopis

Zasláno: út 20. září 2005 15:10
Tak to seš fakt dobrej. Tohle ještě neumím. Jsem rád že něco napíšu ve Wordu. Musím makat. EIFFEL

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:58
Hehe, tady http://img374.imageshack.us/img374/42/kissjazyk5bl.th.jpg jsi nezustal nic dluznej svemu avataru. A ten mundur co mas na sobe na predchozi fotce ma nejakou historii? A v rukach mas co? Sorry za otazky, hur vidim... Mr. Green

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 20:43
nebudu si preci jako avatar davat Kaju Gotta Mr. Green
to ze nic nevidis neni zavada na Tvem prijimaci,ale je zpusobena fotakem-resp.je to foceno mobilem,proto ta "uzasna"qalitka.To obleceni je samozrejme sito nove dle dobovych materialu-je to kombinace civilniho,indianskeho a Anglickeho armadniho-zajimam se konkretne o plolo vojenskou jednotku Roger's Rangers slouzici zacatkem druhe poloviny 18.st v okoli Velkych jezer v Kanade.V ruce mam repliku civilni kresadlove rifle cal.50....ale dnes uz jsem hrdym majitelem Anglicke armadni muskety tzv. Brown Bess cal.72 tedy 19mm-konecne poradna dira Dance
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 10:50
Pekna prezentacia Applause

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 10:58
Ď Embarassed
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 12:41
Ty fotky ti doopravdy moc nevyšly Nic si z toho nedělej já to taky neumym.
Ale jinak sem rád že sem se o tobě něco doveděl paněvadž sem furt nemoh rozlišit jestli jsi moje krevní skupina nebo jen zajímavej člověk. Konečně zízkáváím dojem že bychom se dokázali bavit dlouhé hodiny. Tak to bude třeba někdy vyzkoušet. Nemáš někdy kolem výplaty (15-tého)samozřejmě té mojí cestu do Plzně?
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 13:09
kdyz na nejakou fotku kliknes,tak Ti ji to v jinem okne ukaze vetsi-to jsem bohuzel netusil-myslel jsem,ze budou rovnou tady,tak jsem je umyslne jeste zmensil z puvodnich rozmeru aby to tu nebyly takovy kravy.

Uprimne-do Plzne jezdim spis jen nahodou,ale celkem pravidelne do Berouna a to uz zsa neni takovy problem to natahnout do P.Jedu tam zrovna zitra,ale to nestiham-priste tusim za 3 tydny.
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 14:23
Tak když budeš mít chuť dej vědět přez SZ pak bych ti poslal víc přímích kontaktů na mě. Na VSN jsem vždy v pracovních dnech jen někdy pokud mě povinnosti odvelí vynechám tak tři pracovní dny.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 14:54
jardas napsal:
kdyz na nejakou fotku kliknes,tak Ti ji to v jinem okne ukaze vetsi-to jsem bohuzel netusil-myslel jsem,ze budou rovnou tady,tak jsem je umyslne jeste zmensil z puvodnich rozmeru aby to tu nebyly takovy kravy.

klikni si na ty náhledy, otevře se ti větší a pravým myšítkem na ten obrázek->vlastnosti a tam je adresa toho "velkýho" obrázku. tu pak vložíš přímo do
kód:
[img][/img]
Veselé Vánoce!

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 13:45
Muj pracovni tyden
na volno si nejak hrat nemuzu ani o vikendu Confused

Pondeli

00.00...uz par chvil znam zadani dalsiho ukolu,jen jsem si nejak neuvedomil,ze bych taky mel zacit psat Laughing
vcera vecer jsme se s zenou i dcerou vratili z vikendu s kamarady hobysty na morave-pocasi vyslo super a me to zas dalo nejakou moralni silu na praci,takze jsem toho hned vyuzil a zatepla se jeste o pulnoci vrham do dilny a chystam si material na dnesni rano
01.30...vseho moc skodi-vite co mi muzete Question Mr. Green jdu spat

09.00..zena na me zkousi prvni pokusy o probuzeni...zkouset muze Laughing
09.30..vitezi(ona ma uzasnou trpelivost Confused ) a ja velice opatrne otviram prvni okoObrázek

09.50..neco jsem polknul a s kafickem v hrnku po babicce vyrazim delat-ten hrnek miluju a je vlastne temer to jedine co po ni mam na pamatku..zcela uprimne reknu,ze jestli se jednou rozbije,tak ho asi obrecim Crying or Very sad Obrázek

12.30..zapinam PC a rychle projizdim maily(vetsina je stejne z VSN)a nove veci na VSN a samozrejme pisu toto...a zacinam mit hlad Laughing
Zasláno: po 31. říjen 2005 14:34
13.15..BASTA Mr. Green ja jsem spis ma maso,takze uzene a br.kasi mi udelalo dobre Wink
Maja asi po me neni Confused pere do sebe zeleninu a plasty Brick Wall
ObrázekObrázek

snad z toho vyroste Think
Zasláno: po 31. říjen 2005 15:20
Maja pred par minutama udelala zcela samostatne sve prvni 3 kroky
Dance Dance Dance Dance Dance Dance
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 15:38
No vidíš. Blahopřeju. A moje dcerka se pro změnu naučila couvat. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 15:44
Jardas slez z toho stropu cos tam vlez z radosti Moc ti to přeju gratuluju a trochu zavidim vlastni děti nemam a ty skoro vyženěný byly na tohle už moc velký.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 16:00
2 Bugi-tohle clovece Maju nejak minulo-nez zacala po 4,tak lezla po loktech jak Meresjev-vojak by z ni mel radost Mr. Green Mr. Green
2 Otesanek-jen pocej,ono to treba tu Tvoji taky popadne a bude chtit jeste jedno s Tebou Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 17:48
Měl jsem na mysli couvat po dvou. To víš, slečně bylo minulý týden rok. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 17:51
jo taaak Mr. Green Applause Applause tak to mate naskok...Maje bude rock o vanocich
Zasláno: po 31. říjen 2005 20:31
tak po chvili euforie z chozeni dcery jsem se zas vrhnul na praci a kaficko-tech udelam tak 5 denne
kdyz delam,tak to vypada treba i taktoObrázek

kdyby mi nekdo rekl pred 8 lety,ze se naucim sit na stroji,tak bych si myslel,ze se zblaznil...a ted me to zivi Mr. Green mimochodem-stroju mame doma celkem 12 Mr. Green ale to pocitam i jeden,na kterym sije zena Shhh
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 20:41
co delas za praci,ze mas doma tolik sicich stroju?Smile
HOne strikes again
aw yeah;)

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 20:48
Jsi to necetl od zacatku...lenochu d'oh! Mr. Green

-delam s kuzi-ruzne kapsy a pouzdra na vsechno mozny(na kuzi mam 3 stroje)
-a take militarie-prevazne 2.sv.v.-opravy originalu a repliky-tady uz neni vse kuze,ale i dost platna,tkalounu ...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 20:49
Košile, trička, rifle pro Vietnamce? Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 20:50
dalsi lenoch d'oh! Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 20:58
Ale no tak. Já lenoch nejsem. Dokonce vím i o Tvém inzerátu. Jen jsem si dělal prču. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 21:32
2 Bugi...vzdyt ja taky vim Wink dost by me prekvapilo,kdyby jsi zrovna Ty nevedel.

ale kdyz uz na to prislo,tak pridam par fotek-nejdriv"novoty"
ObrázekObrázek

replika pouzdra na zasobnik k nemecke pistoli P08-to vrchni je pochopitelne original
Obrázek

a ted to,na co jsem zatim asi nejvic hrdy-oprava rakousko-uherskeho dustojnickeho czaka-na novinach,ktery jsou pouzity na korpus jsem nasel datum 8.11.1906-fotky v pravo jsou stav jak jsem to dostal a v levo jak jsem to po 4 dnech prace vracel
Obrázek
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 21:47
Hrdý? jenom hrdý? na tuhle práci bych byl víc než jen hrdýSmile Fakt, ta čapka,to je dobrý... víc než dobrý... celkem jsem čumělSmile
HOne strikes again
aw yeah;)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 21:55
A teď si představ, že jsem přesně to samý datum našel tady na VSN. No fakt. Nekecám. Mr. Green
jardas napsal:
...8.11.1906...
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 22:09
kdo hleda-najde Very Happy stourale Mr. Green Mr. Green Mr. Green jsi skoro jak ja
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***
Příspěvek upravil 1× jardas, naposledy po 31. říjen 2005 22:19.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 22:19
Takhle o mě mluví i jeden admin. Co s tím šťouralem všichni máte? Think
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 22:26
ne v pohode-aspon je videt,ze si to opravdu ctes Wink
mimochodem-nejsi nahodou panna-tedy jako mesicni znameni Question Ja jo a to znameni je proste takove Wink jen tim nejaky lidi stvu Whistle Laughing
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 22:28
Panna nejsem. Jsem čistokrevnej beran (31. března). Cool
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 02:20
01.20..jsem nejak usnul behem scandiscu Confused ...dobrou a prima sny
Zasláno: út 1. listopad 2005 13:37
07.31..prvni co slysim je"Milacku,vstavej...zaspali jsme-prosim,odvezes Matyska do skoly?" Confused tady neni cas na prestirani spanku-"Kdyz musis,tak musis..." no co,aspon jsem uz po 8 v dilne a neco se udela...

11.50..Kata me prozvani-to aby nemusela zbytecne kricet smerem k dilne,nebo litat po schodech(je to signal,ze je papu Mr. Green )

12.30..varim si dalsi kaficko,odkladam ho v dilne a bezim se podivat,jestli uz skoncila defragmentace disku a muzu konecne na net a VSN
Zasláno: út 1. listopad 2005 18:34
16.30..sedam na chvilku k PC a projizdim VSN a SM-chysta se dalsi sraz-tentokrat v Brne a doufam,ze se tam dostanu-dost zalezi na terminu

stavili se u nas tchynovi-vratili se z dovolene v Novem Mexiku a privezli mi kaficko Slinták Slinták
Obrázek
Zasláno: st 2. listopad 2005 01:14
20.30..svagr me zacina bombardovat sms a laka me na pivo Hand
21.00..podleham chuti a jdu Mr. Green
23.50..se to nejak protahlo Wink
00.25..koncim na netu,jdu si udelat kaficko a zkusim jeste neco udelat v dilne Confused ...mimochodem.doufam,ze me zas rano neceka neprijemne probuzeni Brick Wall
Zasláno: st 2. listopad 2005 13:31
03.50..nejak jsem se chytil prace(a hlavne se pri ni zbavil zbytku alkoholu v krvi Wink ) ale jdu spat

10.30..standartne neprijemne vstavani d'oh!

12.25..vola Pavel(kamos co mi sem chodi obcas pomahat s praci)ze ma volno a prijede delat-konecne zprava,kterou slysim rad Cool
Zasláno: st 2. listopad 2005 22:51
14.30..zjistuju,ze co jsem delal 2 dny zpatky je spatne(praska kuze-skoda tak 300,-,ale vic me s**e ten ztraceny cas) Brick Wall Brick Wall volam kamaradovi a vyrazim pres Prahu pro jinou

16.00..jsem zpet a zacinam znovu a lepe Evil or Very Mad

19.00..sem tam skocim k PC a uklidnuju se u VSN a SM

21.30..nasr**ost me neopousti Evil or Very Mad Evil or Very Mad

dnes si asi budu muset dat nocni Confused
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 23:03
závidím ti že jsi pánem svého času, co bych za to dal...

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 23:25
to je dost relativni pojem Marku Sad ano,sice se muzu na praci vykaslat a udelat si volno jak potrebuju,ale na druhou stranu-Ty vylezes z fabriky,odpichnes si a PADLA-mas cistou hlavu(treba to tak zrovna v Tvem pripade neni,ale vis jak to myslim)ja mam dilnu v baraku=dospel jsem do stadia,ze TV je ztrata casu a vidim ji jen kdyz je neco EXTRA(nebere me ani fotbal,hokej...)a kdyz se jdu najist-ver,nebo ne,ale za tyden vidim tak 2h TV programu-vlastne furt delam-sice s prestavkama,ale furt,protoze zena je na matersky a jeste davam penize na deti z minuleho manzelstvi..

Kazda prace ma svoje d'oh!
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 23:41
jj, to chápu... vše má své mouchy, úplně vše..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 11:03
02.00...nocni se nejak nepovedla-jdu spat

07.50..prichazi Pavel
08.00..tak to bych asi mel vstavat Mr. Green Mr. Green

10.00..je cas na druhe kaficko Slinták
Zasláno: čt 3. listopad 2005 16:00
dopoledne byla Kata neco vyrizovat ve meste,tak jsem byl ponechan hlady(jsem asi vyjimka,ale ja fakt varit neumim-koncim u kafe a ohrateho parku)tedy jsem se musel obstarat sam-verte,ze to chutna lip nez to vypada Mr. Green vlastne to neni nic spatneho-lupinky,bily jogurt,banan a granko Slinták Slinták

ta fotka je specialne pro Romula-psal preci,ze chce nejake zvlastni Laughing

Obrázek
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 18:28
jardas....to vyzera "skutocne skvele"... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 19:06
vzdyt rikam-varit neumim Embarassed Embarassed Embarassed
Zasláno: pá 4. listopad 2005 01:53
00.50..koncim v dilne-dnesni vecer tam se mnou travila i Kata-sila "spaci pytel"pro Maju...

hodnoceni dnesniho dne?Jeste,ze uz konci-nebyl moc vydareny(prace mi sla jak psovi pastva,sahl jsem si na zhave zelezo...),ale PREZIL JSEM... Confused
Zasláno: pá 4. listopad 2005 09:57
08.15...male moralni vitezstvi-vstal jsem Rolling Eyes

11.50..je mi nejak divne-dnes jsem jeste nemel ani jedno kafe Confused
Zasláno: pá 4. listopad 2005 20:19
19.00..kaficko bylo,ale asi to nebyl moc dobry napad Confused presel jsem na caj a suche rohliky Sick az se vzbudi mala pujdeme na chvilku naproti ke tchynum-odpoledne tu byla mamka a zvala nas na "dulezite veci v tomto poradi-tequila,bonboniera a fotky z Ameriky" Very Happy tak mi snad nebude jeste hur Mr. Green Mr. Green
Zasláno: pá 4. listopad 2005 22:49
21.00...sice se mi trosku mota hlava,ale brisku to(obzvlaste ta tequila)udelalo dobre Slinták jdu delat Confused

21.50..preci jen se mi to mota vic nez by melo,mam trochu strach o vlastni ruce... Idea jdu do sprchy-snad me probere Anxious
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Mustafa_Ibrahim (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 1
Bydliště: houmless
10 000,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 23:21
No teda to jsi upadl hluboko, tímhle se chlubit. Daddy

jardas napsal:
dopoledne byla Kata neco vyrizovat ve meste,tak jsem byl ponechan hlady(jsem asi vyjimka,ale ja fakt varit neumim-koncim u kafe a ohrateho parku)tedy jsem se musel obstarat sam-verte,ze to chutna lip nez to vypada Mr. Green vlastne to neni nic spatneho-lupinky,bily jogurt,banan a granko Slinták Slinták

ta fotka je specialne pro Romula-psal preci,ze chce nejake zvlastni Laughing

Obrázek
Mustafa Ibrahim

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 23:55
se nechlubim,pouze ukazuju jak si zije zivnostnik Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 00:12
Nevím co se mu nelíbí, hned bych si dal Drool Slinták
Veselé Vánoce!

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 00:13
já celkem taky
HOne strikes again
aw yeah;)

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 00:16
je to turek a vi prd co je dobry Laughing
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 00:36
jardas napsal:
je to turek a vi prd co je dobry Laughing
Applause (pamatuju si z chatu, co je ten "turek" zač Wink )
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 00:51
chytrej kluk Wink
Shhh

ale to nic nemeni na tom,ze vi prd co je dobry Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 00:58
jardas napsal:
chytrej kluk Wink
Já vím, ale zapoměl jsi dodat, že i neuvěřitelně skromnej... Whistle Mr. Green (ale tady to není o mě, tak už Shhh )
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 01:02
asi jsem mel duvod nas chytry a skromny nacelniku Mr. Green

preci Ti nepolezu do ...tam...tak okate Laughing Silence

EDIT:spravne,tak me koukej pochvalit Mr. Green Mr. Green
a na chvalu romula si hlidej vlastni topic Drool Drool
Zasláno: so 5. listopad 2005 03:21
02.30...koncim v dilne a jdu si lehnout...DOBROU NOC NARODE Very Happy
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 05:59
Mustafa_Ibrahim napsal:
No teda to jsi upadl hluboko, tímhle se chlubit. Daddy

jardas napsal:
dopoledne byla Kata neco vyrizovat ve meste,tak jsem byl ponechan hlady(jsem asi vyjimka,ale ja fakt varit neumim-koncim u kafe a ohrateho parku)tedy jsem se musel obstarat sam-verte,ze to chutna lip nez to vypada Mr. Green vlastne to neni nic spatneho-lupinky,bily jogurt,banan a granko Slinták Slinták

ta fotka je specialne pro Romula-psal preci,ze chce nejake zvlastni Laughing

http://img186.imageshack.us/img186/9647/mujobed5fb.jpg

Daddy ... Ty jsi nikdy nejedl něco co vypadá hrozně, ale chutná výtečně??? Myslim že jo... Wink A Jarďas má tu výhodu, že to i přizná a "pochlubí" se tím Wink

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 14:16
jsem nepoucitelnej-skocil jsem si jeste do dilny a nakonec sel spat ve nakonec 4 Brick Wall

10.00..Kata cini prvni pokusy o probuzeni
10.15..vyslo ji to Wink
11.00..jedeme koupit novou sedacku do auta pro Maju...miluju nakupy Brick Wall
13.00..jsem zpet v dilne a vola zakaznik-na St potrebuje jeste neco navic Confused a ja mu zas slibil...BLBEC..BLBEC.. Brick Wall Brick Wall

je mi lito,ale o vikendu se sem asi moc nedostanu Neutral
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 14:59
Sorry, otče Mr. Green

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 17:16
odpoledne se snazim mit hlavne pracovni-pustil jsem si k tomu Dana Landu Applause jak to dopadlo?Byl jsem moralne nucen jit na VSN a zalozit topic NARODNI HRDOST,schvalne co se dozvim... Mr. Green
Zasláno: so 5. listopad 2005 19:30
tohle je 32 rozpracovanejch pouzder na zaviraci noze(4 ruzne typy,ci velikosti),jsem zvedavej jak to dam dohromady Rolling Eyes

Obrázek

jdu se o to pokusit Mr. Green
Zasláno: ne 6. listopad 2005 07:27
06.25..v tuto chvili me napada kus textu od Kabatu"...nad obzorem svita,je to za nama..."nejak jsem to pofackoval... jdu si na par hodin lehnout,pak to dodelam a vecer odevzdam Very Happy a on si zas objedna a ...proste kolotoc d'oh!
Zasláno: ne 6. listopad 2005 15:24
10.30..na mou zadost jsem buzen a jdu to dodelat Confused
14.20...HOTOVO ufff...dam si sprchu,obed a pojedeme porat mamce-bude mit v Ut narozky,pak vyrazim za Benesov odevzdat praci,stavim se u byvale zeny podivat na deti-pocitam,ze se zakecame(vychazime spolu nastesti celkem dobre)
podhadem kol 22.00 budu doma,ale budu toho mit asi plny zuby a ani nepustim PC a pujdu si rovnou lehnut...tot predstava.jak to bude se jeste uvidi Mr. Green

preji Vam hezky zbytek vikendu Smile
Zasláno: po 7. listopad 2005 02:40
tak tyden v podstate skoncil jak jsem tusil-domu jsem se vratil v prvnich minutach pondelniho dne,ale kupodivu celkem v pohode,takze jsem si jeste sel nachystat material a poklidit nasledky vcerejsi nocni a taky zapnul PC a zjistoval situaci na VSN...jak jsem tusil-toto hlasovani bylo fakt maso d'oh!
Zasláno: st 16. listopad 2005 15:36
Mája řekla

Táta


Dance Dance Dance Dance
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 16. listopad 2005 15:59
To ta moje Káťa už říká Ahoj. Wink
Ne, blahopřeju. Moje děti taky začínaly mluvit slovem táta. Určitě z toho máš stejně velkou radost jako jsem měl já. Užij si to. Možná to bude ta poslední radost, kterou Ti nadělila. Rolling Eyes
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 16. listopad 2005 18:03
neco na tom bude Think Think

ale verit(ze to tak nebude) muzu,ne? Mr. Green
Stejne jako sem veril Honzikem a Zuzi d'oh! Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 17. listopad 2005 09:58
Jasně. Počítej s horším, doufej v lepší. Wink (Pitomá fráze z Beverly Hills. Embarassed )
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 22. listopad 2005 11:20
Mam pomerne naslapano-lidove receno-nestiham se pomalu ani vysr*** Confused Vlastne jeste nemame novy ukol a ani nevim kdy ho budu plnit-dnes pred sebou hrnu praci a zitra rano odjizdim pracovne na 2 dny pryc-navrat ve Ct v noci... Neutral no uvidime...
Zasláno: st 11. leden 2006 01:52
Ahoj,treba tu nikomu nechazim Confused ale kdyby nahodou,tak zde je vysvetleni Arrow o vanocich jsem si dal trochu volneji a ted se na mne nahrnuly resty,takze makam jak fretka a do konce tydne to nebude asi jinak...doufam,ze o vikendu se to uz zlepsi a od pristiho tydne uz se zas budu moc venovat i VSN tak jak bych chtel...

zatim hoj chlapi Razz
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 11. leden 2006 07:15
Mán moderátoři nechybí. Whistle Aspoň si užijeme anarchie Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 11. leden 2006 16:18
No vadi i nevadi rozebirat to ale nebudu ale radci kdyz tu jsem alespon si kořeni a chlapici tak nevyskakujou na rizky bazanty a mysky Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2006 17:12
2 Jenda...tak jsi si snad uzil,pac ted uz mas po hehe Wink Mr. Green Mr. Green hlasim nvrat..ze jsi rad??? Very Happy
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2006 17:14
Hurááá velký biboš jarďas se vrátil... Slinták Mr. Green

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2006 17:21
diky...diky...jeste..jeste Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2006 17:21
jardas napsal:
2 Jenda...tak jsi si snad uzil,pac ted uz mas po hehe Wink Mr. Green Mr. Green hlasim nvrat..ze jsi rad??? Very Happy

Jsem, strašně moc jsi mi chyběl Obrázek Hand Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2006 17:27
neee ty už seš tady zase Mr. Green d'oh! d'oh! Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 16. leden 2006 20:28
Jardo, chlape, nějak ses zapomněl připomínat na ten Zoo Tycoon 2, to už jej nechceš? Mr. Green Whistle

Došla mi inspirace, tak mi zase přijď dát někdy na icq nůž na krk! Laughing Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 29. březen 2006 10:55
Hlasim navrat Mr. Green

mam net pres mikrovlnu a ty vlny se asi nechtely nejak vlnit nebo co Brick Wall Pray
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 29. březen 2006 17:24
Huráááááááááá! Applause Dance Whistle
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: čt 30. březen 2006 21:13
to sem si vždycky přál :D
Obrázek

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 11. duben 2006 16:11
Mám to pro tebe, kam to chceš? Wink Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK

vysvětlení a loučení

Zasláno: út 18. duben 2006 12:53
ahoj chlapi,povedlo se mi aspoň rozchodit MiniOperu,tak můžu podat vysvětlení mé dlouhé nepřítomnosti mezi vámi.
technika definitivně zvítězila nad hmotou a odešla do věcných lovišť=na neznámo jak dlouhou dobu jsem definitivně bez netu(nahradit ono zařízení není tak snadné,ale děláme co se dá).
Uživejte si jara a nezlobte Wink
snad brzy nashledanou...ahoj všem Jarda

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 13:21
jardas napsal:
mam net pres mikrovlnu a ty vlny se asi nechtely nejak vlnit nebo co Brick Wall Pray

Lepší je přez ledničku Laughing
Zavolej poskytovateli. Mě to taky jednou nejelo a stačilo jenom přístupovej bod (tu krabičku co je do ní napojená anténa) a router vypojit ze zásuvky a znovu připojit. Think

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 23:13
mno...jak bych to tak rekl Think tak mi zas chodi net Wink ale jak dlouho mu to vydrzi vi jen ten nahore...Ahoj kucííí Very Happy
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 23:16
Ahoooj, doufam, že vydrží dlouho, strašně jsi nám totiž chyběl.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 23:20
No hurááá, já už Ti chtěl zrušit regitraci... Mr. Green
A ICQ Ti nechodí? Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 23:21
muzes se modlit se mnou ...pravni verejne modlitba za funci meho netu dnes v 23.59 Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 23:35
No jo,chyběl jsi nám tu.Už jsem chtěl Beatovi napsat ať na tebe vlítne... Wink

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 23:38
toho mam doma co chvili a vzdy pouze informuje co se deje ve svete Smile
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 23:41
Tě měl raději popohnat k rychlé nápravě,než informovat. Very Happy Ale hlavně,že jsi zpět.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 24. červenec 2006 11:29
Zas tak často tam nejsem Evil or Very Mad Například že ti jde net vím až z VSN!!!!!! Brick Wall Brick Wall Pro ostaní, někdy i TÝDEN ho nenavštívím Laughing Laughing Laughing . Teď neví, nevím zda se ještě ukážu! Moc nejásej!!
Sláva že si tu Pray Pray Pray Pray Pray Pray
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 24. červenec 2006 21:34
No konečně.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 11. listopad 2006 16:31
Zvlastni obdobi..spousta veci mi vadi a nektere i se**u..kluci,nebetre to nijak osobne,ale davam si ted oraz od zabehlych ritualu a tak trochu se v tom i blbe placam...nechci to tu rozebirat..proste se casem vratim..
Preji Vam krasne dny...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 11. listopad 2006 23:03
Jasně. Každej občas potřebujeme změnu. Hlavně se nám moc nezatoulej a brzy se vrať.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK

Chci znát Váš názor

Zasláno: út 12. únor 2008 23:54
Asi si vetsina vas vsimla, ze jsem zas mezi Vami..a urcite jste veeeeelmii poteseni Mr. Green
Duvodu me dlouhe absence bylo vic - otravenost z monotonosti a ubrecenosti VSN jsem jiz zminil v diskuzich, dalsi podstatnou veci je i moje prace - situace na trhu se vyviji pro mne bohuzel spatnym smerem, takze jsem resil zivotni otazky a priority...jednim z mnoha vysledku bylo i to, ze jsem se nechal presvedcit o naproste nutnosti mit vlastni stranky a prezentovat sve vyrobky.
Tak jsem i ucinil a zde je vysledek
Arrow www.militarie-repliky.cz
byl bych rad, kdyby jste se koukli a rekli co si o tech strankach myslite, jak na Vas pusobi design, rozvrzeni a tak...
na zaklade mych predstav mi je dela jeden kluk.Jeste to neni uplne komplet hotove - chybi par textu a hlavne cizojazycne mutace - chci to jeste mit nemecky a anglicky.

Nekoho z Vas napadne, ze si tim linkem chci nahonit indexy od Google...nebudu lhat - je to take tak(poradil mi to Romulus Wink )
ale opravdu mne i zajima jak se to pojeti libi - snazil jsem se o vlastni pohled a nekopirovat od jinud.
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***
Příspěvek upravil 1× jardas, naposledy st 13. únor 2008 00:02.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 12. únor 2008 23:59
Promiň, ale musel jsem Ti ten příspěvek zeditovat, aby ten link byl aktivní. Jinak to google nezajímá... Wink

Jinak můj názor znáš. Podle mně slušně udělaný retro stránky.

Btw. tys nám tady teda chyběl... Think Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 00:04
Stranky designove super Smile
Obrázek

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 00:05
Jsi zas byl rychlejsi nez ja...jsem editoval taky Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 00:07
Tak promiň, jestli jsem Ti pokazil nějaký změny. Máš být na ICQ a probrali bysme to tam... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 07:21
Doufám, že ceník bude nakonec textovej a ne ten obrovskej obrázek. Ten Ti Google taky nezaindexuje. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 08:06
Designově fakt paráda Applause
Hey, hey apple!

Obrázek

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 12:46
To Jenda...zajimavy postreh - to mi nedoslo Brick Wall
taky by se asi hodilo primo u nahledu miniatur doplnit psany text - nazev dane veci - ted je tam vlastne jako obrazek..

To Maka...diky Angel
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 13:33
Moc ti to chválím a chválil jsem Ti to již od začátku. Není co dodat. Ještě do toho pěknou rockovou muziku, nebo zvuk z bojiště Wink Razz Razz
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 13:42
Ma to pusobit jako noviny, takze spis zvuk mackaneho papiru ci obraceni listu .
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 15:50
ee.. kdyz webova stranka obsahuje zvuky tak mi to leze na nervy a hned je vypinam, a kdyz nejdou vypnout tak zaviram.. Wink a myslim že nejsem sám tohoto názoru..

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 16:00
přesně tak...akorát to ruší by bych řekl že není krok správným směrem... jinak moc pěkné Wink Applause
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 16:08
To byl jen fórek kolegové Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 17:12
Jasne kluci, zvuk tam davat nebudu, ani nechci.Jen jsem tim chtel Beatovi rict co by bylo eventuelne vhodnejsi.

tak Beat uz taky couva Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 18:36
tím už se živíš či budeš živit?

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 21:00
Promiň za OT ve Tvým topicu, ale třeba na YouTube mně ty zvuky taky otravují... Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 22:53
To krrttek - tim se uz zivim, resp.7 let jsem delal veci k druhe valce pro obchodniky, ted cca rock jsem rozjel i prvni valku.

To romulus...si mas predem stahnout volume Mr. Green a nejlepe i jas na monitoru Anxious
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 23:31
je to moc pěkný - konečně něco originálního Applause
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 23:47
jardo, a nerozjel už první válku skoro před sto lety někdo jinej? Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 01:14
heh...no mas pravdu Think ale historie se opakuje..tedy v tomto pripade snad jen ta remeslna
Zasláno: čt 14. únor 2008 15:38
tak jsme s Frantou udelali upravy co se tyce ceniku a doplnil jsem i text "O mne".
http://www.militarie-repliky.cz/
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 18:41
Můj kolega, který má u nás v práci na starosti weby a vše okolo nich, mi řekl, že protože máš na svém webu ten název webu jako obrázek a ne jako text, tak to může být pak v té indexaci vyhledávačů problém, já protože tomu nerozumim tak nevim...
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 20:06
Na druhou stranu má vyplněný meta-tagy a titulek webu taky Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 22:02
Když je u obrázky vyplněný parametr alt a title a tak si s tím google taky poradí. Takový web se fontem bohužel dělat nedá.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 22:04
Ale dá, akorát bys na začátek musel dát "stáhněte si tento font a nainstalujte" Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 22:04
da, ale krome svyho webu kdysi sem to nikde nevidel Smile Ale nevim jestli je to obecne podporovana vlastnost dle standardu Smile

//takhle sem to delal
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 22:19
2 jenda: jo, hlavně na Linuxu a Macu...

2 jirkacv: zkoušel jsi to někdy trošku víc? dělá to strašný problémy v prohlížečích... Shame on You
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 22:23
pred nakejma peti rokama sem tim mel menu na strankach Smile Tehdy kazdej kdo na ty stranky vlezl mel ie, a ten to podporoval bez problemu Smile
Obrázek

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 22:26
Diky za zajimave rady a postrehy, sice z toho nejsem moc moudrej, ale zas asi budu otravovat Frantu Mr. Green ten kluk uz ze me musi byt na mrtvici - ten cenik jsme delali pres mail a mobil dnes kol 1 rano Angel nejhorsi je, ze uz z toho normalne magorim - cumim furt na to samy a najednou si nejsem jist co jak chci, cenik jsem mu posilal 3x ruznej co 10min... Brick Wall
nejvetsi problem je ted asi to presmerovani, jenze kamos co to musi na svym serveru udelat se k tomu nejak nema Confused
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna