Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jarďas

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Prisli jste i cist,nebo jen kouknout na fotky??

Hlasování není časově omezeno.
zajima me oboji:
34% 34% [ 9 ]
zkusim to precist,ale stejne to zapomenu:
42% 42% [ 11 ]
staci mi obrazky:
23% 23% [ 6 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK

Jarďas

Zasláno: út 20. září 2005 15:02
Pustil jsem si Stratovarius a jdeme na to...snad to stihnu nez skonci.. Think

Jsme tu dva-ukecanej ja a moje druhe zvedave ja..

2.Ty hele-proc nepises s diakritikou?Vis jak se jim to blbe cte Question Exclamation

1.Protoze mi na klavesnici ta vrchni rada prekazi Very Happy ne,je to trochu jinak-na vojne jsem slouzil u dalnopisu-takze me trochu psat naucili,ale prave bez hacku a carek,ale kluci tady mi to odpusti Anxious

2.No dobre...tak spust-kterej pak vlastne jsi,jak jses tu vystkytl a tak.

1.Jsem Jarda Ř.,narodil jsem se v Praze na konci letnich prazdnin pamatneho roku 1972

2.ze Ti do toho skacu-docela blbej termin...

1. to jo-12 let ve skole jsem resil dilema jestli se vlastne tesit na narozky,nebo ne Crying or Very sad

2.tak dal

1.prisly jesle a skolka-krasne detstvi,z ktereho si moc nepamatuju,ale asi uz tenkrat se zacaly rozvijet me zaliby--kutil a rozebirac[img]Obrázek[/img] a taky telefonista[img]Obrázek[/img]

2.peknej cvalik Mr. Green

1.nevypadal's o nic lip Wink

2.bla bla bla

1.tak muzu dal?Asi jo...
v '76 se mi narodila segra..jee kolikrat jsem ji natloukl,ale i kvuli ni natloukl klukum...obcas se sereme,ale to je normalni...
Pak prisla skola-co bych povidal-proste standartni kluk-vetsi i mensi malery,prospech vysel tak na SOU s maturitou-jelikoz jsou oba rodice elektrikari a oba delaj na Metru,tak bylo jasny kam na skolu pujdu-mechanik elektronik pro Metro Brick Wall

2.vsak nam to ale pak ale dlouho nevydrzelo..

1.preskakujes Exclamation ze stredni si uz toho pamatuju podstatne vic,ale asi bych se tim moc nechlubil...v druhaku jsem zacal kourit,chodili jseme s klukama dva roky po sobe do tanecnich-to bylo dobry-spousta holek a malo kluku Wink z techto dob mi asi zustalo prave to koureni a zaliba v zenskejch Mr. Green

2....krasny leta Angel

1.to JOOOO Dance vlastne tenkrat se "stalo"jeste neco-behem posledniho"rudeho leta"(leto '89) jsme byli od skoly na vymennem zajezdu v RUSKU...jen ten kdo tam byl vi,ze v Čechach jsme si i tenkrat"zili"celkem dobre

2.jo jo,to ma Jára skoro pravdu-neco Vam ukazem-obsadili jsme AuroruObrázek

1.tak dal..listopad '89 bylo mi 17-co Vam budu rikat,ze jsem tim zil-byl jsem tele,ktery bylo rado,ze nemusi par dni do skoly Anxious

2. a kdo ma v 17 rozum,ze?? Angel

1.maturita,nastup do prace,prvni "vazne"vztahy.Jaro '91-odchod na 1.5 roku na vojnu

2. d'oh!

1. si nestezuju-byla to dobra(jen mohla byt kratsi) zkusenost do zivota-clovek se musi naucit se o sebe postarat,vychazet s lidma,protoze tam pred nima neuteces...

2.jasne,ale hlavne-par maskacu se na vandry hodi Mr. Green a taky jsi se naucil predstirat,ze delas a pritom nedelat Shhh

1.MLC Pray MLC Shhh
po vojne zpet na Metro,zacaly konfrontace s rodici-ta prace me nebavila,tak jsem zacal na vedlejsak chodit ke znamemu do sedlarske dilny a ucil se delat s kuzi.
Ted to zacne-dalsi zlomy v zivote- v lete '94 jsem se ozenil..

2.chytrolin d'oh!

1.no jo no...priznavam,ze to nebylo vubec moudre-byli jsme mladi a nevyzrali-nebylo kde bydlet,tak jsme se oba odstehovali ze svych bydlist i kamaradu a sli uplne mimo-do Votic-nez otehotnela jezdila delat do Prahy,ja se musel vratit k elektrice a nastoupil do mistni Tesly.Ale fak to neslo-po 3letech jsem si udelal zivnost,navazal stare znamosti a vratil se ke kuzi,zena mezi tim nastoupila na materskou a vlastne az v tuto dobu se zacaly vyvijet nase osobnosti-ona se ukazala jako sice vyborna mama(mame 2 deti),ale ne jako takova partnerka, jakou bych si vedle sebe predstavoval ja-samozrejme nerikam,ze to vse byla jeji chyba-byli jsme na to dva-chyby byly rovnym dilem v obou-dostal jsem se do spolku lidi co se zajimaji o historii osidlovani Kanady a Severni Ameriky v 18.st-jezdime v dobovem obleceni a s prislusnou vystroji na spolecne dovolene(vcetne rodin) po Ceske zemi a na to zena nebyla-mela z nas srandu Sad dopadlo to, jak muselo-pred 3 roky jsme se rozvedli,protoze jsem potkal "vhodnejsi zenu"...

2....joo Kacenka Dance Dance

1.spolu mame 9.mesicni dceru a jejiho syna(12) z prvniho manzelstvi.


tak to by asi mohlo stacit...Stratovarius davno skoncili Think

2.jak stacit?Jeste jim rekni co mas a nemas rad a pak to tedy mozna muzes poslat...

1.Mam rad dobre vino,Becherovku,jidlo,zeny,rockovou muziku,svou praci a konicka-tedy tu "zivou historii"jak rikame nasemu historickemu blbnuti v lesich-v lete s rodinama a v zime je to jen pro klukyObrázek
to vypada asi takhle-tohle je fotka z vikendove akce letos v unoru na Jesenikach.
Nemam rad cervenou repu,vajickovou polivku,lidskou blbost,palicatost a nepristupnost jinym nazorum..

tak to jsem ja....





a tohle takyObrázek
Zasláno: út 20. září 2005 15:06
jeste s tema fotkama moc neumim-myslel jsem,ze tady uz budou rovnou ty vetsi...tak priste-chybama se clovek uci Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***
Celkově zprávy v multipostu upravil 2× jardas, naposledy po 12. březen 2007 17:52.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK

životopis

Zasláno: út 20. září 2005 15:10
Tak to seš fakt dobrej. Tohle ještě neumím. Jsem rád že něco napíšu ve Wordu. Musím makat. EIFFEL

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:58
Hehe, tady http://img374.imageshack.us/img374/42/kissjazyk5bl.th.jpg jsi nezustal nic dluznej svemu avataru. A ten mundur co mas na sobe na predchozi fotce ma nejakou historii? A v rukach mas co? Sorry za otazky, hur vidim... Mr. Green

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 20:43
nebudu si preci jako avatar davat Kaju Gotta Mr. Green
to ze nic nevidis neni zavada na Tvem prijimaci,ale je zpusobena fotakem-resp.je to foceno mobilem,proto ta "uzasna"qalitka.To obleceni je samozrejme sito nove dle dobovych materialu-je to kombinace civilniho,indianskeho a Anglickeho armadniho-zajimam se konkretne o plolo vojenskou jednotku Roger's Rangers slouzici zacatkem druhe poloviny 18.st v okoli Velkych jezer v Kanade.V ruce mam repliku civilni kresadlove rifle cal.50....ale dnes uz jsem hrdym majitelem Anglicke armadni muskety tzv. Brown Bess cal.72 tedy 19mm-konecne poradna dira Dance
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 10:50
Pekna prezentacia Applause

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 10:58
Ď Embarassed
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 12:41
Ty fotky ti doopravdy moc nevyšly Nic si z toho nedělej já to taky neumym.
Ale jinak sem rád že sem se o tobě něco doveděl paněvadž sem furt nemoh rozlišit jestli jsi moje krevní skupina nebo jen zajímavej člověk. Konečně zízkáváím dojem že bychom se dokázali bavit dlouhé hodiny. Tak to bude třeba někdy vyzkoušet. Nemáš někdy kolem výplaty (15-tého)samozřejmě té mojí cestu do Plzně?
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 13:09
kdyz na nejakou fotku kliknes,tak Ti ji to v jinem okne ukaze vetsi-to jsem bohuzel netusil-myslel jsem,ze budou rovnou tady,tak jsem je umyslne jeste zmensil z puvodnich rozmeru aby to tu nebyly takovy kravy.

Uprimne-do Plzne jezdim spis jen nahodou,ale celkem pravidelne do Berouna a to uz zsa neni takovy problem to natahnout do P.Jedu tam zrovna zitra,ale to nestiham-priste tusim za 3 tydny.
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 14:23
Tak když budeš mít chuť dej vědět přez SZ pak bych ti poslal víc přímích kontaktů na mě. Na VSN jsem vždy v pracovních dnech jen někdy pokud mě povinnosti odvelí vynechám tak tři pracovní dny.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna