Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Je pevná IP adresa osobní údaj?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Je pevná IP adresa osobní údaj dle zákona?

Hlasování není časově omezeno.
» Není, charakterizuje internetovou přípojku ne osobu.:
72% 72% [ 13 ]
Je, protože umožňuje dohledání určité osoby.:
27% 27% [ 5 ]
Celkem hlasů : 18 / Hlasujících: 18
westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: út 11. červenec 2006 23:09
DavidT napsal:
westik napsal:
nějak jsem tvou připomínku nepochopil , snažím se přijít na kloub věci, a když se to nehodí - paranoia... , jinak co jsi zjistil k tomu tématu ty?
......................................................................................................
To jako jestli tě nechtějí náhodou všichni z internetu sledovat víš? Mr. Green[/quote]

pokud se podívaš na téma , nejde o mě ...... ale o to zda je či není IP adresa osobní údaj... je to tak??

Je pevná IP adresa osobní údaj? - co jste našli vy? oficiálního?

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 11. červenec 2006 23:13
westik napsal:
lion napsal:
Westiku, myslím že u tebe už je to paranoia. Nesleduje tě taky UFO? Think


nějak jsem tvou připomínku nepochopil , snažím se přijít na kloub věci, a když se to nehodí - paranoia... , jinak co jsi zjistil k tomu tématu ty?
......................................................................................................


Myslím si, že jsem toho napsal už dost. Paranoia je u tebe obava o odhalení tvojí identity.
Zveřejnění emailové adresy, ICQ nebo webu není povinné, tyhle údaje jsi sem dal dobrovolně. Nemyslíš, že podle nich je jednodušší zjistit tvoji totožnost? Zjistit tvoji IP adresu není nijak složité, zjistit tvoji identitu podle IP adresy je nemožné běžným způsobem.

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: út 11. červenec 2006 23:13
Já bych řek že tu obhajuješ že to je osobní údaj jen kvůli tomu aby jsi potvrdil že Romulus neměl v topiku o LOGÁNCÍCH pravdu....

westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: út 11. červenec 2006 23:27
jen se držím tématu, a i kdybych byl 5x někdo zde na foru , tak co je komu po tom? to se zde neřeší , asi nevoní že jsem našel ten zákon.
že se bojím o identitu? klidně napíšu kde bydlím, atd. na tom nevidím nic podivného až do chvíle ,kdy někdo jiný tyto údaje zobrazí , rozumíme si, ??
Pokud najdu tvou adresu a zveřejním ji zde- někdo tě vykrade po kom půjdeš? Po mě protože jsem ji zveřejnil , nic vic nic méně...

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: út 11. červenec 2006 23:30
ja jsem nepsal ze bych sel po tom co by zverejnil mou ip adresu. Sel bych po tom, kdo by se na tu IP na hackoval. Zverejneni me IP mi vubec nevadi
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 11. červenec 2006 23:38
westik napsal:
jen se držím tématu, a i kdybych byl 5x někdo zde na foru , tak co je komu po tom? to se zde neřeší , asi nevoní že jsem našel ten zákon.


To, cos sem postnul, vůbec nic nedokazuje. Vidím, že je zbytečný tě přesvědčovat o nemožnosti identifikovat běžným způsobem tvoji osobu podle IP adresy.
Podle mě IP adresa NENÍ osobní údaj, podle tebe je. Holt musíš dát Weitlesse k soudu, abysme se dozvěděli pravdu Mr. Green Ale pozor, asi bys platil soudní výlohy.

westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: st 12. červenec 2006 00:05
lion napsal:
westik napsal:
jen se držím tématu, a i kdybych byl 5x někdo zde na foru , tak co je komu po tom? to se zde neřeší , asi nevoní že jsem našel ten zákon.


To, cos sem postnul, vůbec nic nedokazuje. Vidím, že je zbytečný tě přesvědčovat o nemožnosti identifikovat běžným způsobem tvoji osobu podle IP adresy.
Podle mě IP adresa NENÍ osobní údaj, podle tebe je. Holt musíš dát Weitlesse k soudu, abysme se dozvěděli pravdu Mr. Green Ale pozor, asi bys platil soudní výlohy.


ALE PROČ BYCH MĚL DÁVAT NĚKOHO K SOUDU? MĚ NIKDO NEUBLÍŽIL PŘECE ..... O TOM TO NENÍ PŘECE , PODLE TEBE NENÍ, PODLE MĚ JE OSOBNÍ ÚDAJ CO ZA TÍM HLEDÁŠ VÍC.. DISKUTUJE M A HLEDÁME ODPOVĚĎ...( BYLI LIDI CO MĚ PŘESVĚČOVALI O ADACU A JEHO SLAVNÉM TESTU, SÁM VÍŠ JAK TO POS..... ,A ŽE JSEM MĚL PRAVDU... JSOU LIDÉ CO VĚŘÍ ŽE DO PENTAGONU NARAZIL BOEING - JÁ NEVĚŘÍM ČAS UKÁŽE ), kAŽDÝ JSME JINÝ, ALE PROTOŽE MÁM ODLIŠNÝ NÁZOR JSEM ŠPATNÝ???

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: st 12. červenec 2006 00:43
westik napsal:

ALE PROČ BYCH MĚL DÁVAT NĚKOHO K SOUDU? MĚ NIKDO NEUBLÍŽIL PŘECE ..... O TOM TO NENÍ PŘECE , PODLE TEBE NENÍ, PODLE MĚ JE OSOBNÍ ÚDAJ CO ZA TÍM HLEDÁŠ VÍC.. DISKUTUJE M A HLEDÁME ODPOVĚĎ...( BYLI LIDI CO MĚ PŘESVĚČOVALI O ADACU A JEHO SLAVNÉM TESTU, SÁM VÍŠ JAK TO POS..... ,A ŽE JSEM MĚL PRAVDU... JSOU LIDÉ CO VĚŘÍ ŽE DO PENTAGONU NARAZIL BOEING - JÁ NEVĚŘÍM ČAS UKÁŽE ), kAŽDÝ JSME JINÝ, ALE PROTOŽE MÁM ODLIŠNÝ NÁZOR JSEM ŠPATNÝ???


Neutral Osočuje tě někdo? Říkám, že jsi špatný? Rozumíš humoru a nadsázce? (nepředpokládám, že bys někoho dával k soudu kvůli zveřejnění IP) Rolling Eyes

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 12. červenec 2006 07:19
Klidně vám sdělím i IP adresu, pod kterou mě uvidíte třeba na tomto fóru. Sdílí ji totiž nějakých 200 počítačů. Aby mě šlo dohledat, tak byste museli za mým provederem. Jenže ten není ze zákona oprávněn poskytovat jakékoliv informace. Takže i to je vám k ničemu. Podle IP adresy se nedá snadno identifikovat ten který uživatel. A o to právě jde. Když si, Westíku, přečteš pozorně onen zákon o utajovaných skutečnostech (ne jen výpis změn, na který jsi nám dal odkaz), tak je to tam jasně napsaný. IP adresa identifikuje Tvůj počítač v síti v daný okamžik. To platí i pro pevnou veřejnou IP. V tom je právě rozdíl mezi IP a adresou Tvého bydliště.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: st 12. červenec 2006 09:16
Bugi napsal:
Aby mě šlo dohledat, tak byste museli za mým provederem. Jenže ten není ze zákona oprávněn poskytovat jakékoliv informace. .


správně si to napsal , a není správce fóra totéž?? Ptám se, netvrdím ...

ale co číst vše
dal jsem sem odkaz na stránky Úřad pro ochranu osobních údajů
http://www.uoou.cz/index.php?l=cz&m=top&mid=02:02:01&u1=&u2=&t=
a z něj jsem citoval, kde jinde hledat ??

http://www.uoou.cz/index.php?l=cz&m=top&mid=02:02:01&u1=&u2=&t=
zde je výklad, plné znění K pojmu osobní údaj
Příspěvek upravil 1× westik, naposledy st 12. červenec 2006 09:33.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 6 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna