Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jehovisté

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 19. leden 2009 23:02
To si nemusíš kupovat, to dostaneš grátis zadarmo od nich jako dar Wink Mr. Green

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 20. leden 2009 07:51
ad Moucha, dvakrát dostaneš, potřetí budou chtít zaplatit, nemám je ráda. Nechávám je žít, když oni nechají mě...Zatím to vychází. Máme je v příbuzenstvu, zásadně nesouhlasím s jejich životním stylem. Ale to je jejich věc, já si žiju, jak chci,a taky mi do toho nikdo nemluví. No a ve škole jsou také. Myslím, že u dětí to je nejtěžší. Kolem sebe vidí "normální" život, ale v některých názorech narážejí. Kolikrát jsou děti rozumnější než jejich rodiče.
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 20. leden 2009 08:07
tak u dětí je to vlastně nejhroší no.. oni za to nemůžou, že jsou..

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK
Zasláno: út 20. leden 2009 08:25
Ještě nedávno když jsem pracoval na poliklinice tak stávali u vchodu a dost otravovali ze strážnou věží. Což bych je každopádně nenechal u poliklinik a nemocnicí nabízet. Pokud člověk je nemocnej a něco ho trápí se nechá snadněji zlomit. A taky pokud jsem prošel vchodem třeba 10x za den tak mi desetkrát nabízeli tu strážnou sračku. A docela se divili když jsem je pojedenácté poslal do prdele. Ale další den to bylo nanovo.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 20. leden 2009 09:27
Mr. Green když jsem chodila na gympl tak stávali vždycky kousek pod školou, dvě na jedné straně silnice a jedna na druhém chodníku, neměli strážnou věž, ale jakýsi plátek nazvaný Probuďte se, my jsme kolem nich pobíhali a řvali na sebe: Eliško, probuď se!!!! a oni tam jen stáli jak sochy a ani ne nezasmáli, ani nenadávali, nic Mr. Green

Byla jistě doba, kdy jsem věřila v "něco," ne přímo v nějakého "boha" (snažím se i nepoužívat věty jako Proboha co to zas je, nebo Ježišmarja cos to udělal), ale dnes mohu říci že věřím opravdu jen v rozum a sama v sebe Mr. Green a nic vyššího tam nikde neni Mr. Green
a i kdyby bylo, nevěřím že by to bylo něco, co by nám zakazovalo dávat si navzájem krev když umíráme Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 20. leden 2009 09:39
Jsem tak silny ateista, az se bojim ze mne panbuh potresta :c))
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK
Zasláno: út 20. leden 2009 10:43
Já byl na škole silně věřící..... věřil jsem v to že další hodinu nebudu zkoušený.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 20. leden 2009 11:20
2inana: aha, ale když narazíš na někoho jinýho? Smile Tak jich můžeš mít zadarmo kolik chceš...

2Maki: Já jsem taky ateista, ale slova "jéžiši" řeknu radši než "no do prd..." Mr. Green teda aspoň někde na veřejnosti

2fbio: to jsme na tom stejně Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 20. leden 2009 11:35
Mr. Green to Moucha: začíná se mě zmocňovat věta: "Do kosmu!" Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 31. leden 2009 12:25
upřímně řečeno, na školách bych opět zakázal jakékoliv naáboženství. dokud člověk o sobě sám nerozhoduje, tak mu nikdo nic nesmí vnucovat
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna