Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

jenda^^

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 18:47
¨ty jo, ty bydlíš u CarlsBadu? ty jo,a já tam o prázdninách byl:D
teprve teď mi to došlo...
7:35 na hodinu,kera zčiná v 8:50? cos tam dělal?já bych tak dlouho spal:D
HOne strikes again
aw yeah;)

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 18:49
U CarsBadu? No ten je ve Varech, když se jede na Otovice, pokud vím a to je od Nejdku nějakých 18km... Wink A v 7:35, protože pozdějš jede autobus někdy kolem 11:30, tuším...
edit:
18:32: tak Mike docela dost pomáhá, takže dávám další CD, tentokrát Guitars
18:56: teplota u PC se zvedla z 20 na 25°C, tak otevírám okno Slinták
19:30: Tak CD od Oldfielda dohrálo a já pouštím Sonatu Arcticu. Letter to Dana, Full Moon, ...of Silence, Weballergy, a všechno co se najde na disku...
Zasláno: čt 3. listopad 2005 07:16
Zbytek včerejška probíhal nudně. Dost nudně. Asi ve 21:00 jsem už měj jít dolů se najíst, tak jsem šel. Byly tousty. Než jsem se najedl, tak jsem koukal na Sněžní psi (jako celá rodina)..hm.. 21:30, jdu se vykoupat. S tím jsem vydržel asi do 22:00, a potom jsem popadl discmana a šel si lehnout. V posteli jsem si pustil do uší CD Ecliptica od Sonaty Arcticy a přitom jsem si četl knížku Magický prazdroj od Terryho Prachetta.
Kolem 23:00 jsem to vzdal a v klídku usnul.
Někdy v noci mám pocit, že jsem se probudil a šel na záchod, ale nevim, kdy to bylo, a jesli je to pravda.
Ráno zatim probíhá..hm.. stejně jako jindy.. Doufam, že dneska potkam kámošky a třeba by mě zase mohla ta holka v buse pustit...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 10:14
Jéé...ty čteš Pratchetta?To je můj nejoblíbenější autor. Very Happy

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 11:33
Kdo necte Pratchetta jako by nebyl. ;)

Vysvetlete mi nekdo jak muzete poslouchat muziku a pritom si cist??? Me by to ze zacatku vadilo a potom kdybych se zacetl do knizky, tak bych to stejne nevnimal. To je asi ta mlada generace, moje o pet let mladsi sestra to dela taky tak. ;))
Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 15:53
No mi to nevadí ale nesmim poslouchat třeba českou muziku a přitom číst, to už fakt nejde... ale jinak to jde... Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 16:02
No já taky už nikdy víc. Jsem se zaposlouchal a potom jsem se musel vrátit několik (mobilních) stránek zpátky, protože jsem vůbec nevěděl, co tam bylo Mr. Green
Jinak Prachett je fakt dobrej. Jeden z mála autorů, kterej mě u tý knížky udrží.

No, den byl stejnej jako jindy. V autobuse jsem seděl s kámošem a žádná holka mě nikam nepustila... Jinak ve škole nic zvláštního a probíhalo to tak jako jindy no...
Zasláno: čt 3. listopad 2005 19:34
No, tak v 16:45 se zase učit. Dneska jsem to docela uměl, takže bylo hotovo v 18:30. Tak dlouho kvůli mámě.. u Haddisku by se tomu říkalo příštupová doba Slinták
Dneska poprvý po tom učení mi není hrozně Smile
Zasláno: pá 4. listopad 2005 07:13
Hm, tak ten probíhal včera nudně až na to, že mi kolem 20:30 přestal jít net. Teda spíš nepřestal a to na tom bylo nejhorší. Na některý stránky jsem se dostal a na některý ne Shocked No, tak včera jsem to dočasně vyřešil přes Cproxy, přes který net jel a dneska už jde i bez toho.
Ráno je dneska stejný jako jindy. Jen jsem vstal o 10 minut později. No nevadí, co se stihne všechno Smile
Holky asi nepotkam a v buse mě určo zase nikdo nepustí no, ale to nevadí Smile
Zasláno: pá 4. listopad 2005 16:06
Mám takový pocit, že holky si to přečetly a tak si řekly, že se mnou právě pujdou Laughing No jo, vymlouvali se, že jeli autem, protože pršelo.
V autobuse jsem seděl s kámošem, takže mě nikdo nepustil.
Škola nuda, za zmínku stojí, že jsem byl zkoušenej ze ZAE (základy elektrotechniky) a dostal jsem 1 Very Happy
Jinak je to stejný jako každý den. Uvidím, jestli se dnes stane něco co by vybočovalo, že mec tomu nevěřím.
16:36: Teď jsem si stáhl CD Rosenrot od R+ (rammsteini), tak ho posloucham. Ale poslední dny u mě jasně vede Sonata Arctica Smile
nevím kdy přesně Whistle , prostě když to CD dohrálo Mr. Green tak jsem zklamanej, že to stojí za prd. Jediný CD, co se mi od R+ líbilo je Mutter...
Zbytek dne stojí za nic. Stahuju si Wallace & Gromita z DC++ a nudim se...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 2 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna