Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

jenda^^

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 11:18
No tak někdy kolem půlnoci se vrátili rodiče z hospody, nebo kde ty byli Very Happy a poslali mě spát. Ještě jsem narychlo napsal romulovi, komu, že přádávám tu imunitu a letěl jsem. Ve spánku se nestalo nic co by stálo za zmínku a jestli jo, jak to tom nevím Hand
Probudil jsem se někdy v 8:30, ale to jsem jenom koukl na mobil, kolik že to vlastně je a usnul jsem.. No a vstal jsem někdy v 9:45. Nikde nikdo, jenom brácha ještě chrní v posteli, tak se napiju a jdu na VSN. Venku je počasí nic moc, ale neni špatný se vyklonit z okna a nadechnout se.
V 10:20 mi sem zase vlítla vosa. Vždycky když si ve dne otevřu okno, tak sem vletí. To mi asi dělá schválně, protože ví, že vosy zrovna nemusim Brick Wall
11:47... přišel jsem na to, že ta holka z našeho města, co jsem jí včera našel na ICQ mě minimálně nemá v kontaktech.. no, spíš to je ignore...Jenom by mě zajímalo proč Think Ale fšak to je jasný. Je to kráva Applause Laughing
12:14, právě mi sem vlítla zase ta vosa, tak dostala přes držku posledním vydáním Chipu Mr. Green Twisted Evil
Ve 12:04 se mi podařilo se spojit s jednou holkou, co se mnou skončila už před pár měsícema psaní...Tak by mě docela zajmalo, co si mam představit pod: "protože sem vymazala a ignorovala všechno s tý doby.stačí?" Nevěděl by někdo, co člověka k tomuhle donutí? Taky mi přišla dost naštvaná. Tak nějak nevím no... Sad
Tak nějak u sebe cejtím hněv, smutek a kdo ví co ještě. Trochu to zmírňuje ta Apocalyptica, co mi tu hraje.
12:46 To počasí nebo kdo ví co asi něco dělá s lidma. Jsem si psal s další kámoškou a ona náš rozhovor ukončila slovy: "Víš,je to něco co mě ještě teďka dost bolí...Tak ahojky" a odpojila se. Tak já už fakt dneska nevím... Rolling Eyes
Kolem jedný jsem napsal jediný holce, co jsem měl online. Zahrál jsem si s ní asi do 13:26 kulečník a hned mam lepší náladu Smile
14:10 přišla SMS od kámošky, že jí dělají pokoj, a že u toho musí být a proto nemůže přijít. Tak to chci vidět, jesli přijde zítra...
14:35.. tywe další vosa. Už mě štvou.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:25
buď rád za vosy, aspoň tydle holky na tebe letí Mr. Green Já mam pořád zavřený okno, takže mam smůlu Rolling Eyes
ženský mi někdy přijdou jak z jiný planety Rolling Eyes
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:31
No, tak to mě přijdou jako z jiný planety pořád...
Jinak konečně začalo svítit sluníčko snad po tejdnu, tak mi to zvedlo náladu Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:32
začalo? tady skončilo svítit:D
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:34
BEZY napsal:
buď rád za vosy, aspoň tydle holky na tebe letí Mr. Green Já mam pořád zavřený okno, takže mam smůlu Rolling Eyes
ženský mi někdy přijdou jak z jiný planety Rolling Eyes

přijdou? voni nejsou?
HOne strikes again
aw yeah;)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:41
Podle Mareše jo, ale to bysme pak mi byli z Marsu Mr. Green
Btw, tady v centru Varů pořád nic nesvítí (teda krom mího monitoru)
What's up?

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:44
Já a z Marsu? nikdy! Tohle moje zelená pleť nevstřeba a mý tři oči to už nechtěj vidětVery Happy
HOne strikes again
aw yeah;)

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:52
Hele, Mareše do mýho topicu netahejte Shame on You Not Talking
BTW u nás už taky nesvítí Very Happy
16:00 Měním si avatar na VSN Razz
17:48 konečně se mi dotahal ten Wallace a Gromit, teď to jenom zkontroluje TTH a jdu koukat Shocked
19:18 Je to dobrej film Wink Applause
No, tak zbytek dne se budu nudit tady u PC, poslouchám rádio Beat a jediný co mě na něm štve je to, že jsem nepostřehl název ani u jedný z těch písniček, co se mi líbily Brick Wall Laughing
Zasláno: ne 6. listopad 2005 11:59
Tak spát jsem šel kolem 02:30.
Trochu jsem se probral asi v 10:40, ale úplný probuzení to bylo až pět minut po tom. Když se mi totiž podažilo zaostřit oči na ten stolek, co mam vedle postele (no spíš vypadá jako hromada CDček), tak jsem zjistil, že se mi asi 30cm od hlavy promenáduje johana (nebo jak se tomu řiká). To mě probralo uplně. Já takový věci nemusim a tohle jsem nemusel o to víc, že po chvíli mi už lezla v posteli. Tak jsem popadl papír a odhodil jí spátky na stolek, trochu do ní potom šťouchal a nakonec asi v 10:58 jsem konečně vstal a šel vykonat potřebu. Potom rovnou k PC a napsat na VSN, ať toho pak nemam moc.
Tak asi v 11:10 jsem si byl skočit pro něco na zub. Nakonec jsem dojedl ten dort z kysaný smetany (nebo tak něčeho) a když jsem se chtěl vypařit, tak na mě máma vyskočila s tim, že dneska je den příprav na školu a že si mam napsat úkoly, připravit věci do školy, učit se... I tak jsem zmizel. Sice o tom silně pochybuju, ale i kdyby kámoška přišla, tak to asi kvůli mámě moc nevyjde Brick Wall Ale tak ona se zase vymluví. Něco se vždycky najde a dneska určitě nepíše že ne, že si musí dělat úkoly... Anxious
12:10 Už jsem to nevydržel Embarassed Stahuju si z DC Doom - The movie Mr. Green
15.... Děsně se nudim a mrznou mi nohy. Nejní do čeho rejpnout Rolling Eyes TAk zapínám Quake II
16:01 Zabili mě... Už mě to nebaví Mr. Green
16:17 Přišla SMS od tý "kámošky", co jsem se s ní měl sejít Brick Wall
Presne tak,nic jsem neslibila. Nemuzes si me privlastnovat,vis Jéňo? Nekdy pridu. NEKDY-casove neurceno. Smile od.
Zasláno: po 7. listopad 2005 07:10
Konec včerejšího dne už byla jedna velká nuda, kolem 20:15 navíc zkombinovaná z učenín, potom s koupelý a nakonec se čtením od 22:25 a spaním od 23:50.
Tak to je konec jednoho mýho obvyklýho tejdne. Hezký, ne?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 3 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna